Dansatori

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
desdemona barbalat
Posts: 64
Joined: 09 Dec 2013, 22:59

Re: Dansatori

Post by desdemona barbalat »

fetelor stati linistite...mai zic o data nu am treaba cu dansurile. si nu am degind sa postez o reklama a nimanui....


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dansatori

Post by catiushka »

desdemona ca sa nu iau sa copii mesajele tale (da sunt mai caposi, am impresia ca dansatori astea alt dans popular nu mai cunosc, ba ca dansul lor e bataie de joc)
pur si simplu comentariile tale sint prea peste tot in tema data, si deja devin iritante (pentru mine), apar la orice si nu prea inteleg care-i scopul tau aici pe forum, de a-i discredita pe toti?? mai ales ca zici ca n-ai treaba cu dansurile ....
mai in scurt nu mai continui polemica dar te rog sa te abtii de la comentarii (de genul celor citate mai sus)


sorina
Posts: 51
Joined: 21 Mar 2014, 02:11

Re: Dansatori

Post by sorina »

lover, eu ca necunoscator de dans nu mi sa parut popularul lor rau, si pin la urma pt mine e mai presus disciplina si binevointa prestatorilor,atitudinea fata de fiecare client aparte decat gradul de tehnica ne observat pt mine :) sa zimbeasca si sa fie carizmatici, nu cu nasu sus ca sunt super star


olesea88
Posts: 67
Joined: 23 Oct 2013, 15:00

Re: Dansatori

Post by olesea88 »

IREN!!! Noi tot de la Flueras am avut dansatorii ,sunt foarte bravi .Am fost la Irinuta 1983 la nunta si am ramas cu impesii foarte bune, s-au prezentat foarte bine .


Sweety
Posts: 79
Joined: 04 Jul 2013, 15:15

Re: Dansatori

Post by Sweety »

Pe dansatorii de la Fluieraș și noi i-am avut la nuntă. Și da, 300 euro, dar sunt niște dansatori minunați! Sunt foarte bravo, nu stau la o parte în timpul serii, își fac lucrul minunat! Și fără capricii și chestii de genul ”noi stăm pînă la ora cutare și după aia trebuie să ne achitați suplimentar” etc.
Cu alte cuvinte, nu veți regreta! ;)


lover
Posts: 34
Joined: 11 Feb 2014, 23:36

Re: Dansatori

Post by lover »

superb,asta a fost una din cerintele mele stricte,sa nu stea degeaba,cu limita daca si se odihnesc cu limita,asa ca sa numi dispara din vizor,dansatorii pe care iam luat m-au asigurat ca asta le este serviciul si nusi permit sa se plimbe sau odihneasca in timpul lucrului,desi nu prea deja imi fac griji pt ca a vorbit sotul,dar stiti cum cind vb un barbat ,e mai strict.parca si motivati vor fi :)


IREN
Posts: 7
Joined: 07 Feb 2014, 02:57

Re: Dansatori

Post by IREN »

Eu i-am vazut pe YouTube,mi-a placut cum danseaza si plus la aceasta imi place vestimentatia lor,pentru mine aceasta conteaza....eu vorbesc de Fluieras


User avatar
Fleur de lis
Posts: 57
Joined: 05 Aug 2013, 17:41

Re: Dansatori

Post by Fleur de lis »

Lover spune te rog ce dansatori ati ales voi?


lenocika
Posts: 12
Joined: 21 Mar 2014, 09:06

Re: Dansatori

Post by lenocika »

Fleur de lis wrote:Lover spune te rog ce dansatori ati ales voi?
eu am ales pe ansamblul Ciocirla,iam vazut la o nunta si miau placut foarte tare


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Dansatori

Post by mmgg29 »

Fetelor, spuneti-mi va rog, este real sa gasesti dansatori pentru nunta cu 50 euro/perechea? :roll:
Ajut pe cineva cu pregatirile (nunta mea deja a trecut :) )
Daca stiti pe cineva, aveti date de contact, va rog, scrieti-mi. Multumesc


Post Reply