Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
Elenuta_c
Posts: 19
Joined: 18 Sep 2013, 14:47
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by Elenuta_c »

fetelor a auzit cineva despre fotograful Marian Loghin???? lmarian.com


adelina20
Posts: 1
Joined: 27 Sep 2013, 20:30

Re: Servicii foto şi video

Post by adelina20 »

salut... Fetelor spuneti-mi va rog ati apelat la serviciile I.D Brothers?Imi plak lukrarile lor,dar nu prea am auzit de ei... :? :? :? Multumesc frumos!!!! -


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Servicii foto şi video

Post by vicktoritza »

Elenuta_c wrote:fetelor a auzit cineva despre fotograful Marian Loghin???? lmarian.com

Eu am auzit..a fost fotograful surorimei mele la Balul de absolvire!!! Stiu ca ei, (clasa) au ramas foarte multimiti...


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by wildcat soul »

fetelor vil recomand pe valentin jucov cu inima deschisa, toata ziua a fost foarte pozitiv, a facut niste poze minunate, asta asa citeva pe care leam vazut, noi cununia am facuto mai devreme si din pozele de la fotosesie ei neau facut un mic slideshow, sincer am ramas uimiti, a fost o surpriza pentru toti, asa niste poze frumoase


Image
Lady_Di
Posts: 14
Joined: 02 Sep 2013, 12:59

Re: Servicii foto şi video

Post by Lady_Di »

La nunta noastra de video s-au ocupat baietii de la Omino. Tare ne-a placut sa lucram cu ei, ziua a fost plina de zambete si emotii pozitive. Iar cand ne-au dat filmuletul de 4 minute cu highlights-urile de la nunta (un rezumant cu cele mai frumoase momente), toata lumea a zis doar cuvinte de lauda. Spuneau ca filmuletul nostru e cel mai reusit dintre toate pe care le-au vazut pana acum :D Abia asteptam sa vedem si video-ul de 80 min. Cei ce se gandesc sa-i ia pe echipa omino.md, sa nu ezite deloc :)


User avatar
crisgirl
Posts: 85
Joined: 22 Oct 2012, 00:34

Re: Servicii foto şi video

Post by crisgirl »

Lady_Di wrote:La nunta noastra de video s-au ocupat baietii de la Omino. Tare ne-a placut sa lucram cu ei, ziua a fost plina de zambete si emotii pozitive. Iar cand ne-au dat filmuletul de 4 minute cu highlights-urile de la nunta (un rezumant cu cele mai frumoase momente), toata lumea a zis doar cuvinte de lauda. Spuneau ca filmuletul nostru e cel mai reusit dintre toate pe care le-au vazut pana acum :D Abia asteptam sa vedem si video-ul de 80 min. Cei ce se gandesc sa-i ia pe echipa omino.md, sa nu ezite deloc :)

Care e pretul celor de la omino?


Image
Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Servicii foto şi video

Post by Arishka »

Salut.Ce pareri aveti despre photograf Calinici??? Cit coasta ?Merci


Lady_Di
Posts: 14
Joined: 02 Sep 2013, 12:59

Re: Servicii foto şi video

Post by Lady_Di »

crisgirl wrote:
Lady_Di wrote:La nunta noastra de video s-au ocupat baietii de la Omino. Tare ne-a placut sa lucram cu ei, ziua a fost plina de zambete si emotii pozitive. Iar cand ne-au dat filmuletul de 4 minute cu highlights-urile de la nunta (un rezumant cu cele mai frumoase momente), toata lumea a zis doar cuvinte de lauda. Spuneau ca filmuletul nostru e cel mai reusit dintre toate pe care le-au vazut pana acum :D Abia asteptam sa vedem si video-ul de 80 min. Cei ce se gandesc sa-i ia pe echipa omino.md, sa nu ezite deloc :)

Care e pretul celor de la omino?
1000 Euro anul asta. Pentru anul viitor nu stiu, pot sa mai schimbe preturile. Dar daca ii rezervati din timp nu o sa aveti modificari de pret. Asa se practica la noi.


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Servicii foto şi video

Post by Arishka »

salutare miresuicelor...Cine stie cit coasta video de la lisvideo???Mersi


dyadya
Posts: 16
Joined: 10 Apr 2013, 15:49

Re: Servicii foto şi video

Post by dyadya »

Niagarcik wrote:Noi am avut pe Sergiu Axenti si echipa lui, am avut 2 camere video si 3 cameramani (s-au schimbat intre ei pentru ca e obositor).
Profesionisti, tineri, cu dispozitie, si parca nu mai oboseau baietii (stiind ca venisera de la o nunta si a doua zi o alta nunta, noi am facut simbata), noi nici nu am observat cind au mai mincat sau cind s-au odihnit.
O metoda de a lucra de parca eram pe un platou de la Holywood, pentru a prinde un unghi bun si pe burta si pe spate se puneau pe trasa.... Si nu pur si simplu se fotografia, dar ne spuneau: aici inchide gura, aici indreapta papionul, schimba zimbetul, indreapta voalul, s.a
Noi am ramas mai mult decit satisfacuti, asa ca Recomand!!!!
cit costa?


Locked