Croitorese - rochii de mireasa!

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
katiusha
Posts: 60
Joined: 08 Dec 2013, 23:55

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by katiusha »

catiushka wrote:Gabi iti dau si tie detalii in privat
si mie te rog :roll:


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by catiushka »

ok katiusha


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by tancha_ru86 »

catiushka wrote:Gabi iti dau si tie detalii in privat
catiushka, sa stii ca poti sa scrii detaliile si aici. Asta nu inseamna ca faci reclama. Asa o sa se evite sa se umple tema de mesaje de genul "Scrie-mi si mie detalii in privat., "Gata ti-am scris."Asa cum s-a intamplat cu tema Luna de miere.
Fetele chiar au nevoie de informatii, de ce sa nu le oferim daca avem. Si inainte a existat problema ca e sau ca nu e reclama un anumit mesaj si s-a rezolvat simplu. Mesajele reclama se vad de la o posta, mai ales daca persoana care le scrie, are doar doua-trei mesaje scrise pe forum si alea doar in tema pe care o intereseaza sa plaseze reclama.
Spor in pregatiri!


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by catiushka »

bine asa si fac atunci :oops:
croitoreasa mea se numeste inna nr ei : 079020294
bafta


Silvia100
Posts: 17
Joined: 16 Feb 2014, 09:44

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by Silvia100 »

Fetelor a-ti auzit ceva de salonul de croitorie de la Botanica de pe str. Independentei 4/1? Daca da, astept pareri. Merci


Alinka
Posts: 34
Joined: 27 Jan 2014, 17:42

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by Alinka »

RoDiNkA wrote:Dragelor mele, vreau sa ma impart cu marea mea bucurie, dupa muuuuuuuuuuuuuuuuulte cautari si cercetari, m-am determinat totalmente cine imi va realiza visul meu si imi va crea rochita de mireasa!!! :P Sunt asa de fericita, ieri am pus punctele pe I si mi-au fost luate masurile, asa emotii mari am, doar ca din cele pozitive, ca un copil ce arde de nerabdare de curiozitate :lol: Nu mi-a fost usor deloc sa ma determin, am tot rascolit orasul (deoarece aveam mai multe criterii de alegere) si mi-am gasit croitoreasa meaaaaaaaa, am simtit ca anume ea imi va coase, de regula, cum se intimpla si la miresele care isi intilnesc rochita :D E o domnisoara care are un suflet mare, coase de la 15 ani, respectiv cu studii in domeniu, a lucrat mai multi ani la salon de mariaj, unde a cusut muuulte rochii si acum coase acasa, caci se pregateste sa deschida propriul sau salon/atelier! Ii multumesc lui Dumnezeu ca am cunoscut-o, caci m-a inteles perfect ce imi doresc, mai mult ca atit, pretul rochiei e ca minimum de 2 ori mai mic decit in saloanele din oras...Isi iubeste la nebunie lucrul, are scop binedeterminat, depune suflet in ceea ce face...Offf, scriu romane deja...doar ca sunt foarte bucuroasa :lol: In fine, dragele mele, cele care vor sa isi coase rochia si stiu ce isi doresc, sunt in cautarea croitoresei care sa realizeze rochita voastra de vis, o pot recomanda pe croitoreasa mea; insa...nu vreau aici sa fac publicitate, asa ca, va adresati in privat. V-as arata rochita, insa modelul e in cap la mine, de aceea rezultatul va fi deja la nunta...Dar asa sunt de fericita ca voi avea rochita MEA, cusuta exact pe mine, voi fi sigura 1000% ca o voi imbraca prima, va fi creata cu suflet si imi va purta noroc, caci voi depune mult suflet in ea :P




imi dai si mie contactele?merci


Alinka
Posts: 34
Joined: 27 Jan 2014, 17:42

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by Alinka »

Dragi miresici Propuneti-mi va rog o croitoreasa buna si nu foarte scumpa ,vreau sami cos rochia pt cununia civila si religioasa,la nunta voi purta altceva,la Salonul Anyy si Perla deja am fost mi-au parut scumpe pt o rochita simpla cum vreau eu...merci anticipat


IRACIKA1983
Posts: 296
Joined: 01 Dec 2012, 17:26

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by IRACIKA1983 »

Alinka!Eu am cusut ambele rochii la salonul Perla ,m-am inteles cu d.Lilia si le-am intors inapoi .Am ramas foarte multumita .


TaniushkaMTV
Posts: 7
Joined: 19 Nov 2013, 14:17

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by TaniushkaMTV »

Девочки, помогите пожалуйста, кто шил платье в салоне Julia на ботаники, хозяйку зовут Елена, расскажите пожалуйста вы остались довольны результатом? и качеством? помогите плииииззз :?


ecaterina
Posts: 72
Joined: 12 Feb 2012, 00:00

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by ecaterina »

Mie imi plac foarte mult rochiile de la Laveda bridal. Daca existau atunci cand aveam nunta, la sigur ma adresam la ei.


Post Reply