Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
mariana92
Posts: 23
Joined: 22 Jan 2014, 01:16

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by mariana92 »

http://idealmariaj.md/stoc
Fetele, rochii la preturi speciale


corina.fabian@mail.ru
Posts: 8
Joined: 30 Jan 2014, 02:06

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by corina.fabian@mail.ru »

Rodica wrote:camelisshow.jimdo.com
Cristina managerul e o fata tare de treaba, o sa iti placa. Am inceput a lucra cu ea si nu stiu de ce la un moment nu prea ne-am mai scris si a ramas totul in aer. Eu pina la urma am apelat la unique events, in afara de Cristina au fost unicii care mi-au raspuns la mesajele online, m-au inteles si mi-au oferit reduceri pentru ca voi lua si sonorizarea si luminile arhitecturale de la ei. Mi s-au parut in stare sa ma ajute cu visele mele de o nunta pariziana si mai ales cu sala, pentru ca nu am decis pana la urma, e o poveste tare lunga.

Rodica eu tot vreau o nunta in stil parisian trimite-mi te rog niste poze cum s-a primit si cit in total ti-au luat cei de la unique events. Mersi anticipat si sper sa-mi raspunzi


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by Olecika »

Sunt si eu deacord cu plasarea publicitatii intr-o singura teme, si ATIT.

Tin minte cum in momentul in care ma inregistrasem pe forum, am plasat la un moment dat clipul si informatii despre colectivul in care dansez, pentru miresici care au nevoie de dansatori la nunta.... si mi-au sarit toti in cap :D Dar acum vad ca publicitatea deschisa se permite si toti sunt ok :)


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by romanct1 »

Corina Fabian, daca o sa mai ai nevoie pot eu sati transmit preturile si detaliile la serviciile de la unique events pe care le vom utiliza, deoarece tot am apelat la aceasta companie.

Olecica se schimba timpurile si viziuninile :) principalu sa fie totul cu masura si sa nu se bage nimeni in suflet, dar ceva singe nou din publicitate niciodata nu strica ;)


Ollga
Posts: 80
Joined: 26 Mar 2014, 17:19

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by Ollga »

corina.fabian@mail.ru wrote:
Rodica wrote:camelisshow.jimdo.com
Cristina managerul e o fata tare de treaba, o sa iti placa. Am inceput a lucra cu ea si nu stiu de ce la un moment nu prea ne-am mai scris si a ramas totul in aer. Eu pina la urma am apelat la unique events, in afara de Cristina au fost unicii care mi-au raspuns la mesajele online, m-au inteles si mi-au oferit reduceri pentru ca voi lua si sonorizarea si luminile arhitecturale de la ei. Mi s-au parut in stare sa ma ajute cu visele mele de o nunta pariziana si mai ales cu sala, pentru ca nu am decis pana la urma, e o poveste tare lunga.

Rodica eu tot vreau o nunta in stil parisian trimite-mi te rog niste poze cum s-a primit si cit in total ti-au luat cei de la unique events. Mersi anticipat si sper sa-mi raspunzi
sunt curioasa ce decor iti ofera cei de la unique events si cit ti-a esit la final ?/?/, deoarece initial si eu am inceput a discuta cu ei si imi spuse ca pretul incepe de la 450 euro si imi calculase ei citeva pozitii si imi esise sub 1000 euro, de asta am renuntat dar din fericire am luat un pachet full de la Olesea foarte mmulte multe flori vii si nu am depasit nici macar jumate de pret, cei drept ei au lumini arhitecturale frumoase dar sala si asa e foarte frumoasa si au si ei diferite lumini asa ca m-am gindit ca nu are rost , chiar administratorul ne-a spus ca va avea grija sa ne schimbe luminile la sala pe parcursul serii si in special la dansul mirilor


KORYNA
Posts: 91
Joined: 08 Dec 2012, 00:40

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by KORYNA »

Lampioanele simbolizează noroc, longevitate, fericire, prosperitate și împlinirea dorințelor. Felinarele zburătoare sunt confecționate din materiale bio-degrabile și non-inflamabile fiind alegerea perfectă pentru un eveniment deosebit și memorabil. Se ridică la mare înălțime - până la 1200 m și pot zbura mai mulți kilometri, astfel încât pot face un eveniment memorabil și o nuntă spectaculosă, rezultatul fiind un spectacol magic atât pentru tine cât și pentru invitați. Deci da magie sarbatorii tale cu lampioane zburatoare in forma de inima si cupola la pretul de 20 lei bucata. tel 068382728


letinroc
Posts: 1
Joined: 05 Jun 2012, 02:38

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by letinroc »

Fetele un super - mega concurs pentru viitoarele mirese marca GhidulMiresei.md!!!http://ghidulmiresei.md/concurs/


sorina
Posts: 51
Joined: 21 Mar 2014, 02:11

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by sorina »

viitoarelor mirese din 2015 nu ratati ocazia de a avea o nunta gratuita, ah..de as avea asa ocazie, dar nunta a fost deja...
http://ghidulmiresei.md/concurs/


Romanita
Posts: 19
Joined: 30 Oct 2013, 23:13

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by Romanita »

Salut, fetelor. Nu stiu daca am ales topicul potrivit, dar as vrea sa va intreb daca se merita de mers la shopping la Iasi, la Palas? Mc :roll:


Tanya_d
Posts: 57
Joined: 04 Jul 2013, 12:18

Re: Reduceri, Promotii, Oferte Speciale

Post by Tanya_d »

Romanita wrote:Salut, fetelor. Nu stiu daca am ales topicul potrivit, dar as vrea sa va intreb daca se merita de mers la shopping la Iasi, la Palas? Mc :roll:
Salut ... Se merita :) ...se simte binisor diferenta de pret ... si ce e bine e ca pe linga Palas mai sunt Iulius Mall si Moldova - un magazin gen Gemenii al nostru ...ai de unde alege ...Dar depinde si ce cauti ... spre exemplu incaltamintea mai bine sa o iai de la noi, la noi e mai mare alegerea si e mai calitativa ... Daca e sa vorbim de haine, acolo sunt mai mult branduri europene gen Zara, H&M, Bershka, Mango, dar si romanesti ca Stefanel, Guara, Gatta etc...Eu de obicei studiez colectiile pe internet si merg incolo pregatita ...stiu exact ce vreau sa vad si unde :) ...
E bine sa mergi incolo si pentru shopping de carti... In ce priveste vesela si tehnica de casa (daca te intereseaza pentru nunta) nu pot sa-ti zic nimic ...nu am facut asa gen de cumparaturi :)


Post Reply