Muzicanţii II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
crisgirl
Posts: 85
Joined: 22 Oct 2012, 00:34

Re: Muzicanţii II

Post by crisgirl »

Fetelor cine si ce stie despre Alexandru Sendrea si formatia lui?


Image
Ionell@
Posts: 3
Joined: 06 Sep 2013, 21:38

Re: Muzicanţii II

Post by Ionell@ »

Am rezervat pentru nunta in 2014 formatia banketband...au cerut 900 de euro..e ceva real asta, caci stiu ca majoritatea care iau solicitat au achitat 650 -700...va rog ajutati
Last edited by Ionell@ on 20 Sep 2013, 10:18, edited 1 time in total.


Diana 2013
Posts: 234
Joined: 17 Nov 2012, 19:18

Re: Muzicanţii II

Post by Diana 2013 »

crisgirl wrote:Fetelor cine si ce stie despre Alexandru Sendrea si formatia lui?
Au fost mirese care au ales pe A,Sendrea, rasfoieste putin in paginile anterioare! Succes in pregatiri.


mary_22
Posts: 3
Joined: 23 Nov 2012, 15:48

Re: Muzicanţii II

Post by mary_22 »

Buna viitoarelor miresuici!Am intrat si eu in rindul viitoarelor mirese si desi nunta e in august 2014,am deja emotii,as vrea sa cer parerea voastra in privinta muzicantilor si anume in privinta Natalitei Olaru,cum vi se pare.
Multumesc anticipat


mary_22
Posts: 3
Joined: 23 Nov 2012, 15:48

Re: Muzicanţii II

Post by mary_22 »

Si as vrea mai multa informatie in privinta moderatorului,ce parere aveti de Anatol Melnic,am vazut citeva secvente cu el si mi se pare dragut,amuzant.
Ce parere aveti voi se merita merita?si daca stie cineva care e taxa?


Diana 2013
Posts: 234
Joined: 17 Nov 2012, 19:18

Re: Muzicanţii II

Post by Diana 2013 »

[quote="mary_22"]Si as vrea mai multa informatie in privinta moderatorului,ce parere aveti de Anatol Melnic,am vazut citeva secvente cu el si mi se pare dragut,amuzant.
Ce parere aveti voi se merita merita?si daca stie cineva care e taxa?[/quote si iarasi despre ANATOL MELNIC sa discutat anterior, dragi viitoare mirese rasfoiti mesajele anterioare, inclusiv rubrica cu privire la moderatori,tamada, succes


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Muzicanţii II

Post by catiushka »

mary_22 wrote:Si as vrea mai multa informatie in privinta moderatorului,ce parere aveti de Anatol Melnic,am vazut citeva secvente cu el si mi se pare dragut,amuzant.
Ce parere aveti voi se merita merita?si daca stie cineva care e taxa?
salut mary
despre melnic gasesti la pagina despre moderatori, sau cum fac eu cel mai rapid si simplu scrie sus la cautare : anatol melnic si obtii toate mesajele care contin cuvintele date
cit despre merita sau nu merita, am auzit si citit numai de bine, ca se consulta mereu cu mirii inainte de a face ceva si ca e foarte original, asta ne-a determinat si pe noi sa-l alegem pe el ;)


sorinab
Posts: 5
Joined: 04 Jun 2013, 12:22

Re: Muzicanţii II

Post by sorinab »

La noi va canta Lucia Bejenari, impreuna cu domnul Gheorghe Baraniuc si alti cativa instumentisti. Ne mai gandim sa luam un DJ pe o ora-doua, aveti idee cat ar putea costa unul bun?


dyadya
Posts: 16
Joined: 10 Apr 2013, 15:49

Re: Muzicanţii II

Post by dyadya »

Ionell@ wrote:Am rezervat pentru nunta in 2014 formatia banketband...au cerut 900 de euro..e ceva real asta, caci stiu ca majoritatea care iau solicitat au achitat 650 -700...va rog ajutati
eu am fost la o nunta unde au cintat tot ei si din cite stiu au luat 800 euro....dar au meritat bravoooo mi-a placut mult


Ionell@
Posts: 3
Joined: 06 Sep 2013, 21:38

Re: Muzicanţii II

Post by Ionell@ »

dyadya wrote:
Ionell@ wrote:Am rezervat pentru nunta in 2014 formatia banketband...au cerut 900 de euro..e ceva real asta, caci stiu ca majoritatea care iau solicitat au achitat 650 -700...va rog ajutati
eu am fost la o nunta unde au cintat tot ei si din cite stiu au luat 800 euro....dar au meritat bravoooo mi-a placut mult
asa sper si eu)) ia-m luat doar din auzite,dar cred sa rupa sala) :lol: :lol:


Locked