Muzicanţii II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
sefardita
Posts: 7
Joined: 25 Oct 2013, 17:54

Re: Muzicanţii II

Post by sefardita »

Salut. Apelez si eu la ajutorul vostru, foste si actuale mirese. Poate cineva sa-mi dea citeva secvente video cu familia Manciu la vreo nunta? Am gasit doar una cam veche, dar sint sigura ca ei au cintat recent la mai multe nunti. Multumesc anticipat.


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Muzicanţii II

Post by Arishka »

sefardita wrote:Salut. Apelez si eu la ajutorul vostru, foste si actuale mirese. Poate cineva sa-mi dea citeva secvente video cu familia Manciu la vreo nunta? Am gasit doar una cam veche, dar sint sigura ca ei au cintat recent la mai multe nunti. Multumesc anticipat.
:D de cind si eu rog pe mirese sa-mi dee video cu familia Manciu,dar nimic....astept si eu.... ;)


stellla
Posts: 11
Joined: 15 Oct 2013, 12:55

Re: Muzicanţii II

Post by stellla »

fetelor vrea sa ma impart cu voi...astazi am fost la studioul celor de la Art Prezent,am ramas incintata!!!!!!!!!!!!!! niste baieti tineri dar niste MAESTRI, va recomand la toate,si la pretul pentru care il cer chiar merita!!!


User avatar
crisgirl
Posts: 85
Joined: 22 Oct 2012, 00:34

Re: Muzicanţii II

Post by crisgirl »

i-am vrut si eu pe cei de la Art Present insa sunt ocupati pe data care-mi trebuie :( , fetelor, mai propuneti-mi ceva bun si accesibil?


Image
User avatar
Zinaida
Posts: 29
Joined: 24 Aug 2013, 13:33

Re: Muzicanţii II

Post by Zinaida »

stellla wrote:fetelor vrea sa ma impart cu voi...astazi am fost la studioul celor de la Art Prezent,am ramas incintata!!!!!!!!!!!!!! niste baieti tineri dar niste MAESTRI, va recomand la toate,si la pretul pentru care il cer chiar merita!!!
stella poti sami spui te rog daca ati luat intreaga formatie sau ati apelat doar la instrumentisti!!Mie numi place de vocalista!si as dori sa iau pe altcineva daca e posibil.....de baieti si mie f mult mia placut,daca ar fi posibil sai iau doar pe ei ar fi super!!!


sefardita
Posts: 7
Joined: 25 Oct 2013, 17:54

Re: Muzicanţii II

Post by sefardita »

Atunci continuam sa mai asteptam, poate gasim pe cineva receptiv la rugamintea noastra.


stellla
Posts: 11
Joined: 15 Oct 2013, 12:55

Re: Muzicanţii II

Post by stellla »

Zinaida wrote:
stellla wrote:fetelor vrea sa ma impart cu voi...astazi am fost la studioul celor de la Art Prezent,am ramas incintata!!!!!!!!!!!!!! niste baieti tineri dar niste MAESTRI, va recomand la toate,si la pretul pentru care il cer chiar merita!!!
stella poti sami spui te rog daca ati luat intreaga formatie sau ati apelat doar la instrumentisti!!Mie numi place de vocalista!si as dori sa iau pe altcineva daca e posibil.....de baieti si mie f mult mia placut,daca ar fi posibil sai iau doar pe ei ar fi super!!!
Da pe toata,p-u ca kind e un colectiv totul merge mult mai sigur,se inteleg din priviri..nustiu mie mi-a plakut tot..daca o sa ma mai gindesc nici pe astia no sa-i am...deakum tu alegi :D


User avatar
alina2012
Posts: 202
Joined: 27 Oct 2012, 22:20

Re: Muzicanţii II

Post by alina2012 »

Zinaida wrote:
stellla wrote:fetelor vrea sa ma impart cu voi...astazi am fost la studioul celor de la Art Prezent,am ramas incintata!!!!!!!!!!!!!! niste baieti tineri dar niste MAESTRI, va recomand la toate,si la pretul pentru care il cer chiar merita!!!
stella poti sami spui te rog daca ati luat intreaga formatie sau ati apelat doar la instrumentisti!!Mie numi place de vocalista!si as dori sa iau pe altcineva daca e posibil.....de baieti si mie f mult mia placut,daca ar fi posibil sai iau doar pe ei ar fi super!!!
daca sincer,la incepu si eu am strimbat putin din nas cind am vazut vocalista prima data,dar la nunta noastra a fost foarte bravo,toti au laudat-o,nu s-a impus,a condus nunta cu voia buna si inteligenta,m-a sustinut mereu,imi amintea cind sa zimbesc si cind voia sa faca ceva,numaidecit se apropia modest si intreba daca se poate,ne-a anuntat dansul din timp,sa ne pregatim...la prima impresie pare copilaroasa si putin motaita,dar e foarte de treaba la nunta,vioristul e sotul ei si impreuna si cinta,2 voci,sunt foarte brao ei,noi am ramas foarte multumiti... art-present.net


User avatar
Zinaida
Posts: 29
Joined: 24 Aug 2013, 13:33

Re: Muzicanţii II

Post by Zinaida »

alina2012 wrote:
Zinaida wrote:
stellla wrote:fetelor vrea sa ma impart cu voi...astazi am fost la studioul celor de la Art Prezent,am ramas incintata!!!!!!!!!!!!!! niste baieti tineri dar niste MAESTRI, va recomand la toate,si la pretul pentru care il cer chiar merita!!!
stella poti sami spui te rog daca ati luat intreaga formatie sau ati apelat doar la instrumentisti!!Mie numi place de vocalista!si as dori sa iau pe altcineva daca e posibil.....de baieti si mie f mult mia placut,daca ar fi posibil sai iau doar pe ei ar fi super!!!
daca sincer,la incepu si eu am strimbat putin din nas cind am vazut vocalista prima data,dar la nunta noastra a fost foarte bravo,toti au laudat-o,nu s-a impus,a condus nunta cu voia buna si inteligenta,m-a sustinut mereu,imi amintea cind sa zimbesc si cind voia sa faca ceva,numaidecit se apropia modest si intreba daca se poate,ne-a anuntat dansul din timp,sa ne pregatim...la prima impresie pare copilaroasa si putin motaita,dar e foarte de treaba la nunta,vioristul e sotul ei si impreuna si cinta,2 voci,sunt foarte brao ei,noi am ramas foarte multumiti... art-present.net
mda....acuma chiar sunt in dilema! am sai sun totusi azi sa stabilim o zi sa ne intilnim...mersi stellla si alina pentru raspunsuri, eu de fapt ma gindeam ca vioristul e fratele ei :D


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Muzicanţii II

Post by Olecika »

Dragi mersici care sunteti interesate de familia Manciu, va promit ca voi posta ceva din ce au facut ei la nunta noastra dar numai cind primim video :) Bafta!


Locked