Buchetul miresei II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Zuza
Posts: 3
Joined: 30 Sep 2014, 14:39

Re: Buchetul miresei II

Post by Zuza »

va rog frumos mă ajută cineva...unde pot sa imi fac buchetul miresei..ceva finut si nu foarte scump


Zuza
Posts: 3
Joined: 30 Sep 2014, 14:39

Re: Buchetul miresei II

Post by Zuza »

un număr ceva de contact..adresa..unde as putea sa ma adresez?


Tanya_d
Posts: 57
Joined: 04 Jul 2013, 12:18

Re: Buchetul miresei II

Post by Tanya_d »

Salut...eu l-am facut la Livrareflori.md ... am ramas foarte multumita...l-au livrat de dimineata la adresa mirelui si a tinut pina a doua zi...la fel si butoniera mirelui si a nasului...toate au tinut bine ...recomand... preturi au diferite...depinde ce flori alegi... Succes!


diusha
Posts: 18
Joined: 16 Sep 2014, 11:10

Re: Buchetul miresei II

Post by diusha »

in chirie are cineva buchet


Ollga
Posts: 80
Joined: 26 Mar 2014, 17:19

Re: Buchetul miresei II

Post by Ollga »

diusha wrote:in chirie are cineva buchet
buna daca te intereseaza buchete in chirie, pot sa iti recomand la Olesea , decoratoarea mea daca nu gresesc avea buchete facute hand-made si posibil ca le da si in chirie


User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Buchetul miresei II

Post by By Cristina »

Pentru miresele carevor sa-si faca singure buchetelul...citeva idei!!!!
http://www.pinterest.com/pin/184788390931818932/


talia
Posts: 5
Joined: 20 Jan 2015, 14:09

Re: Buchetul miresei II

Post by talia »

Buna fetelor! Va rog mult sa ma ajutati!Mi-as dori un buchetel foarte finut,dar sincera sa fiu nu stiu care flori isi pastreaza aspectul cel mai bine?Nunta mea este pe 5iunie,care flori sint actuale ?si unde ma pot adresa cu incredere? :? cine ma poate ajuta,va multumesc mult!!!!


alise
Posts: 34
Joined: 17 Oct 2013, 16:57

Re: Buchetul miresei II

Post by alise »

talia wrote:Buna fetelor! Va rog mult sa ma ajutati!Mi-as dori un buchetel foarte finut,dar sincera sa fiu nu stiu care flori isi pastreaza aspectul cel mai bine?Nunta mea este pe 5iunie,care flori sint actuale ?si unde ma pot adresa cu incredere? :? cine ma poate ajuta,va multumesc mult!!!!
Noi am comndat la livareflori, sunt destul de flexibili si se adapteaza dupa buget, daca ai timp intr-o sambata mergi la ei in oficiu sa vezi ce fac si cam cat ar costa ce vrei tu.
Eu initial am vrut buchet ombre, insa dupa ce am discutat cu ei am facut altceva si sunt foarte multumita.


Irina_Taran
Posts: 12
Joined: 02 Jan 2015, 18:52

Re: Buchetul miresei II

Post by Irina_Taran »

talia wrote:Buna fetelor! Va rog mult sa ma ajutati!Mi-as dori un buchetel foarte finut,dar sincera sa fiu nu stiu care flori isi pastreaza aspectul cel mai bine?Nunta mea este pe 5iunie,care flori sint actuale ?si unde ma pot adresa cu incredere? :? cine ma poate ajuta,va multumesc mult!!!!
Buna.
Eu am optat pt trandafiri. Poti vedea buchetelul meu uite aici


talia
Posts: 5
Joined: 20 Jan 2015, 14:09

Re: Buchetul miresei II

Post by talia »

salut! E dragut,dar as dori ceva alb,crem.Mi-i greu sa ma decid,nu am careva flori preferate....


Post Reply