Buchetul miresei II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Mihaelastr
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2014, 09:42

Re: Buchetul miresei II

Post by Mihaelastr »

talia wrote:salut! E dragut,dar as dori ceva alb,crem.Mi-i greu sa ma decid,nu am careva flori preferate....



Eu optez pt bujori )))) nunta e în mai pe 23 si e sezonul lor. ))) 5 iunie e alaturi poate alegi cv din bujori ;) dacă iti plac ;)


Kristinelu
Posts: 5
Joined: 25 Dec 2014, 14:55

Re: Buchetul miresei II

Post by Kristinelu »

Salut...eu tot voi alege bujori-nunta mea e pe 24 mai...dar probabil in ansamblu ku trandafiri...si il voi face personal...la inskriere am fakut deja experiment si a iesit bine :D


cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Buchetul miresei II

Post by cutsa »

Kristinelu wrote:Salut...eu tot voi alege bujori-nunta mea e pe 24 mai...dar probabil in ansamblu ku trandafiri...si il voi face personal...la inskriere am fakut deja experiment si a iesit bine :D
si eu vreau cu bujori.....da nustiu daca o sa pot sa il fac singurika...;((( nu trebuie mare maiestrie?


talia
Posts: 5
Joined: 20 Jan 2015, 14:09

Re: Buchetul miresei II

Post by talia »

fetelor mersi mult!!!! am uitat cu totul de asa flori!!!astea imi plac mult,dar vor rezista?


Kristinelu
Posts: 5
Joined: 25 Dec 2014, 14:55

Re: Buchetul miresei II

Post by Kristinelu »

eiii kum sa iti spun...eu mereu am krezut k nu sint kapabila sa fak hand-made-uri, dar s-a primit destul de bine....cel mai important e ka pui tot sufletul akolo...nu are kum sa nu se primeaska :)


Inulea87
Posts: 29
Joined: 30 Jul 2014, 11:09

Re: Buchetul miresei II

Post by Inulea87 »

salutare miresuici...eu m-am decis. vreau buchetul miresei cu floarea soarelui. nunta o serbam in luna august si am citit pe net, ca floarea acestei luni este anume ,,floarea soarelui''. in plus ceremonia va avea loc afara unde va fi tot verde...sper ca am facut o alegere buna. spor la pregatiri si voua:))


Tina2015
Posts: 8
Joined: 14 May 2014, 11:19

Re: Buchetul miresei II

Post by Tina2015 »

Salutare la toate!
Fetelor, eu vreau buchetul din crini albi si poate ceva in ansamblu cu ei. Cine stie, ei sint rezistenti? care s-au casatorit poate au avut careva crini. Am nevoie de ajutor :? succes la toate si astept comentariile voastre.


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Buchetul miresei II

Post by Ninela »

Tina, crinii sunt supermega mirositori, ai sa rezisti? Daca doar pentru sesiunea foto eu cred ca ei rezista.


Image
liubymaia
Posts: 7
Joined: 03 Feb 2015, 20:22

Re: Buchetul miresei II

Post by liubymaia »

ma poate ajuta cineva... un nr de contac la persoane care fac buchetul de mireasa din fructe??


Mihaelastr
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2014, 09:42

Re: Buchetul miresei II

Post by Mihaelastr »

Salut fetelor )) ma ajuta cineva sa găsesc vreun mester care sa faca din porțelan rece butoniere pt mire si nasi? )))


Post Reply