Lista Neagră

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Buburuza03
Posts: 20
Joined: 19 Jan 2015, 19:24

Re: Lista Neagră

Post by Buburuza03 »

Tina2015 wrote:
Silviota wrote:cu IRKA SHOES am avut si eu aceeasi problema. nu respecta termenul de livrare al pantofilor inventand diverse scuze. este sub orice critica
Salut! ce situatie ai avut cu Irka -shoes? eu am comandat la ei si ma preseaza timpul :cry: spune-mi , te rog, macar la ce sa ma astept :?:

Mc anticipat, Silviota!
Te amina ba itzi zice intr-o zi ba in alta...uitete o sa gaseshti shi situatzia care am avut-o shi eu, cauta in acest forum shi o sa gaseshti mai multe situatzii, sper sa fie ok la tine,poate sa luat de seama fata shi lucreaza bine...


Ollga
Posts: 80
Joined: 26 Mar 2014, 17:19

Re: Lista Neagră

Post by Ollga »

Doamne, miresuicilor cind citesc ce experiente proaste si cite griji va faceti parca ma reintorc in timp si imi aduc aminte de mine, si as vrea sa gasesc cuvintele potrivite pe care le-am gasit si eu la rindul meu aici pe forum cind am avut cel mai mult nevoie, vreau sa va incurajez , sigur ca toate care suntem aici suntem foarte migaloase si ne dorim perfectiune insa nu trebuie sa uitam ca cel mai important e ca dnul va ajutat sa va gasiti jumatatea caci unele persoane o viata nu o pot gasi, ca pentru el si pentru parintii , prietenii si rudele voastre sunteti cele mai frumoase chiar daca va string pantofii sau coafura s-a stricat , aceasta seara merita tot zimbetul si bucuria caci alta la fel nu va mai fi si cel mai bun argument este acela, ca veti uita de toate rele si vor ramine doar cele bune atunci cind veti afla ca ati devenit MAMICA..o spun din experienta mea ,dragele mele savurati din plin aceasta zi si nu atrageti atentie la esecuri de parca nici nu ar fi si ca sa va ridic dispozitia o sa postez un linc sa mai rideti un pic, va pup pe toate succes


Lila
Posts: 7
Joined: 16 Jan 2015, 00:27

Re: Lista Neagră

Post by Lila »

Stelutza noi am vrut sa-i luam pentru nunta noastra, dar mesajul tau m-a pus in garda:(
nu ti-a mai raspuns? noi chiar azi am fost si ne-am vazut cu ei , ne plac mult lucrarile lor...
ce anume e cu cd?


Dinka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2014, 22:53

Re: Lista Neagră

Post by Dinka »

Lila wrote:Stelutza noi am vrut sa-i luam pentru nunta noastra, dar mesajul tau m-a pus in garda:(
nu ti-a mai raspuns? noi chiar azi am fost si ne-am vazut cu ei , ne plac mult lucrarile lor...
ce anume e cu cd?
Salut Lila
voi ati semnat contractul cu ei??
noi tot pe ei iam luat...si aces mesaj chiar ma pus pe ginduri.
mc


Lila
Posts: 7
Joined: 16 Jan 2015, 00:27

Re: Lista Neagră

Post by Lila »

Ti-am scris mesaj


Lila
Posts: 7
Joined: 16 Jan 2015, 00:27

Re: Lista Neagră

Post by Lila »

:oops: Ti-am scris mesaj


cristina6
Posts: 1
Joined: 06 Apr 2015, 18:55

Re: Lista Neagră

Post by cristina6 »

....
Last edited by cristina6 on 24 Apr 2015, 22:33, edited 1 time in total.


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Lista Neagră

Post by vicktoritza »

Cristina, pune si niste poze, ca sa intelegem mai bine.


deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Lista Neagră

Post by deea »

Buna ziua fetelor viitoare sau foste miresuice, tot navigind pe net am dat de acest forum si fara sa mai stau pe ginduri m-am inregistrat, insa de cum l-am deschis prima tema am gasit Lista neagra si am inceput sa citesc , ma apuca fiorii si nu mai inteleg oamenii care fac bani din nuntii si morturi fara sa isi faca lucru bine ne pot strica cea mai frumoasa zi din viata si pe care nu o vom mai putea retrai, dar cred ca nimic nu e intimplator si poate e un semn pentru mine datorita voua sa evit ghinioanele, imi pare foarte rau pentru miresuicele care au dat peste asa cretini.


Kisstina}{
Posts: 2
Joined: 16 Oct 2014, 15:05

Re: Lista Neagră

Post by Kisstina}{ »

Show balet Dance-Flash
Nu am cuvinte sa va zic indignarea mea fata de acest colectiv.
Am citit atitea comentarii pozitive despre ei aici, incit nu am ezitat sa-i contactez anume pe ei pentru nunta noastra fara a ma interesa de altii.
Da, danseaza bine..stiu meseria, dar nu pentru nunta fetelor. 1) Prezenta scenica? - ok, dar nu waw. Primul costum era botit, ma scuzati...eu nu accept aceasta la mine la nunta.
2) Stateam la masa mare si se apropie domnisoara de noi si zice: va rog achitati-va cu noi ca dupa inchinarea colacilor nasilor noi plecam. Am ramas socati cu sotul...trecusera 6 ore de la inceputul nuntii..a fost nunta de zi..la 8 ei voiau sa plece...Zic, fie...nu mai tineam minte cum m-am inteles cu conducatorul lor. Dar cred ca toti nuntasii m-au intrebat toata seara unde sunt dansatorii vostri..ei ce sa va zic..pe scaun stateau..cind le-am reprosat ca nu au dansat si pleaca asa de devreme..au zic ca nuu, noi am dansat toate melodiile...cind mama si nasa la fiecare dans imi ziceau va uite..nici un dansatori. Ma scuzati, am mai fost la nunti...si dansatorii faceau o veselie de zile mari. Da, nu a fost nevoie de ei pentru ca nimeni nu a stat pe scaun si nici nu am simtit lipsa dansatorilor..dar de fi stiut...nu aruncam in aer 300 EUR.
Ce sa va zic...s-au suparat profesionistii nostri de comentariile mele si a sotului. Le-am achitat si deja la inchinatul colacilor nici nu au cerut bacsis si cind nasul si tamadaua le-a zis sa se apropie, sa le dea cite ceva...nici nu au privit inapoi :D suparare mare
Asta nu a fost cireasa de pe tort...deci s-a inceput stringerea banilor...normal, cu mesele nasilor. Dupa prima masa a nasilor, tamadaua insista sa trecem imediat la socri..Nasul foc si para..stai femeie ca mai am 2 mese.. Nu si nuu, trecem la socri...ca trebuia sa se faca incuscrirea...si respectiv dansatorii trebuiau sa aduca cadourile lor. Atunci pe loc nu am inteles ce si cum..si nu stiu cum si multumesc Domnului ca nasul s-a tinut in maini dar s-a schimbat la fata si ardea de furie...am aflat mai tirziu ca dansatorii nostri se grabeau sa plece vedeti voi si nu aveau timp sa mai stea 5 minutele pentru cele 2 mese ale nasului...Offff..sa fi stiut ca era din pricina lor...puneam sa vorbeasca toti invitatii de la mese si lasam incuscrirea dupa tort :D Nasul abia asteapta sa-i intilneasca pe undeva :D Si uite asa..multi mi-au zis ca nici nu au observat ca am avut dansatori...Da, au dansat atunci cind la intrarea si prezentarea mirilor, au dansat un singur dans popular si un tango si deja colacii nasilor si socrilor...atit si ca sa nu fiu prea rea..maxim 3 dansuri cu invitatii..ATIT
NU recomandat acest "superb" ansamblu..Ma abtin cu greu sa nu-l sun pe d-nul Iurie sa-i multumesc pt dansatorii trimisi.


Post Reply