Sala de nunţi

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
angellyka
Posts: 24
Joined: 11 Aug 2012, 23:44

Re: Sala de nunţi

Post by angellyka »

Va multumesc din tot sufletul,pentru păreri...chiar stau pe gânduri,...cit despre contingent...ai mei sunt fitoshi,toti cu evenimente petrecute prin cele mai scumpe restaurante din ambele părți....de asta shi mă gândesc,cum sa fac sa fie bine si frumos, dar va zic mi-a căzut la inima select banchet hall! Acolo avansul la prima etapa este de 7000 lei, 50% la selectarea meniului,noi meniul minim este de 750 lei, si cu o săptămâna de eveniment restul costului pentru toti invitați....
La villa noua este de 2000 lei la arendarea localului ...50% la executarea meniului, si restul finantelor se face dupa eveniment...


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Sala de nunţi

Post by CristinaB »

http://unimedia.info/stiri/restaurantul ... 51712.html
Pentru cei care fac nunta in 2013!!


Image
angellyka
Posts: 24
Joined: 11 Aug 2012, 23:44

Re: Sala de nunţi

Post by angellyka »

frumoasa sala ,mi-a placut,dar e foarte mare pentru mine,adica pentru numarul de invitati!.....face-ti alegerea corecta cei care fac o nunta mare,sunt intr-adevar localuri foarte frumoase....!!!


me BRIDE
Posts: 241
Joined: 09 Dec 2011, 00:00

Re: Sala de nunţi

Post by me BRIDE »

cred si eu ca sala de la Vila Noua este pentru o nunta mica, depinde citi invitati o sa aveti, acolo cred ca 80 de persoane ar fi maaaxim, nu prea este loc de dans si in plus pe platou este un stilp, care la hore cam incurca..


DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Sala de nunţi

Post by DanielaG »

Nu s-a dezvaluit numele restaurantului.....compatimesc mirii....atit sa te pregatesti si depui efort timp suflet si la sfirsit lipsa profesionalitatii din partea cuiva ce presteaza servicii...sa-ti ruineze serata...http://wvw.protv.md/stiri/social/cea-ma ... osmar.html


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Sala de nunţi

Post by CristinaB »

Se vede denumirea in video..este vorba despre cafeneaua Adelina din Orhei


Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Sala de nunţi

Post by DanielaG »

eu doar citisem noutatea....nu ma uitasem la video....oricum mai atenti cu prestatorii de servicii :!:


Image
Aliisa
Posts: 2
Joined: 04 Sep 2012, 19:01

Re: Sala de nunţi

Post by Aliisa »

Salut. Mi-a placut restaurantul Elegance si as vrea sa aflu parerea celora care au participat la nuntile organizate acolo. Mirele este din Finlanda si as dori sa creez o impresie cat mai agreabila despre Moldova oaspetilor finlandezi. Poate cineva sa-mi dea niste sfaturi ?


daria_sergheevna
Posts: 1
Joined: 05 Sep 2012, 17:41

Re: Sala de nunţi

Post by daria_sergheevna »

Mi-a placut mult sala de nunti KissNew, prin comfortul ei, prin aceea ca este neobisnuita prin arhitectura sa. Colectivul este binevoitor, iar bucataria ofera delicii. Am profitat de multe bonusuri incluse in pachetul oferit, ca de exemplu decorul prezidiumului, a arcadei etc, cel mai neobisnuit a fost ca aceasta sala ofera 3 stiluri de decor absolut GRATIS! Am fost foarte multumiti si numaidecit vom reveni inapoi pentru a serba cumatria fiicii noastre!


User avatar
anelia
Posts: 95
Joined: 05 Mar 2012, 21:31

Re: Sala de nunţi

Post by anelia »

Fetelor, inca un local in care oaspetii de la nunta s-au intoxicat http://m.protv.md/stiri/social/de-la-nu ... ravit.html#. Strasnic, putine griji avem, inca de asta trebuie sa retraim....


Image
Locked