Sala de nunţi

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
snejok_L
Posts: 47
Joined: 13 Mar 2013, 15:20

Re: Sala de nunţi

Post by snejok_L »

Nikutsa wrote:Noi la Butoias o sa sarbatorim dupa inscrierea civila , un numar restrins de persoane , deja avans am achitat. Dar ma descurajez dupa ce citesc aici pe forum . . . Macar e gustoasa mincarea ?
gustos, adica am gustat doar salata din fructe de mare, gustoasa, invitatii au zis ca mincarea e gustoasa, sarmalele foarte gustoase, taiteei de casa nu aveu gust de loc. eu tot am inteles ca restaurantul este foarte bun, gatesc gustos, portii mari, chelnerii is la nevel....la deservire in sali e un cosmar...


dyadya
Posts: 16
Joined: 10 Apr 2013, 15:49

Re: Sala de nunţi

Post by dyadya »

viorela spunemi te rog dar deservirea cum este acolo la ecaterina?


viorela
Posts: 178
Joined: 22 Nov 2012, 20:31
Location: Chisinau

Re: Sala de nunţi

Post by viorela »

dyadya wrote:viorela spunemi te rog dar deservirea cum este acolo la ecaterina?
Deservirea a fost destul de buna,toti amabili si receptivi! Mie ca viitoare mireasa mi-a placut


dyadya
Posts: 16
Joined: 10 Apr 2013, 15:49

Re: Sala de nunţi

Post by dyadya »

viorela wrote:
dyadya wrote:viorela spunemi te rog dar deservirea cum este acolo la ecaterina?
Deservirea a fost destul de buna,toti amabili si receptivi! Mie ca viitoare mireasa mi-a placut
mersi mult


puflick90
Posts: 2
Joined: 22 Aug 2013, 22:49

Re: Sala de nunţi

Post by puflick90 »

Salutare tuturor miresuicilor !!! Sunt si eu noua in acest topic si de ceva timp va urmaresc postarile... am invatat multe din ceea ce am citit pina acum...Eu si iubi ne gindim sa luan sala NOVAS pe 30 august 2014...si stam pe ginduri la capitolul muzica într-e Paladi si formatia Festiv..si nici de cum nu ne putem decide..voi cum crede-ti care e mai bine...in pret sunt cam tot aceeiași..dar ca veselie si chefuiala pentru invitati nu stim pe care sa-i luam..daca cineva iau ascultat pe ambii la nunti spuneti-mi va rog pe care mai tare v-au placut..... am citit doar cuvinte de bine despre ei..Merci mult !!!


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Sala de nunţi

Post by Olecika »

Luati-i pe Manciu :D
Daca sincer, pe Festiv nu i-a vazut la nunti, insa am auzit doar pareri bune despre ei :) Pe Paladi l-am vazut la 2 nunti . O data cu Botgros si a doua oara cu formatia lui.. Mi-a placut tare mult, chiar m-a surprins prin energia sa :) a ridicat de citev ori sala in picioare . toti cintau impreuna cu dinsul, mai ales piesele mai cunoscute :) in general mi-a placut si cred ca merita banii.

Aici trebuie sa iei in consideratie insa un aspect... Nu cunosc despre Festiv, dar Paladi cred ca nu cinta la nunta muzica de estrada, doar populara, ceea ce inseamna ca trebuie sa mai iei ceva adaugator, un dj ceva sau nush... Raminesa va decideti voi :)


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Sala de nunţi

Post by Arishka »

puflick90 wrote:Salutare tuturor miresuicilor !!! Sunt si eu noua in acest topic si de ceva timp va urmaresc postarile... am invatat multe din ceea ce am citit pina acum...Eu si iubi ne gindim sa luan sala NOVAS pe 30 august 2014...si stam pe ginduri la capitolul muzica într-e Paladi si formatia Festiv..si nici de cum nu ne putem decide..voi cum crede-ti care e mai bine...in pret sunt cam tot aceeiași..dar ca veselie si chefuiala pentru invitati nu stim pe care sa-i luam..daca cineva iau ascultat pe ambii la nunti spuneti-mi va rog pe care mai tare v-au placut..... am citit doar cuvinte de bine despre ei..Merci mult !!!

puflick90,salut.Imi cer scuze....Ati dat deja arvon la sala? Poti sa-mi spui cit coasta meniu?Si mai sint locuri in august? :D (Acum sint peste hotare si nu pot sa ma duc sa bronez sala) ///merci///


puflick90
Posts: 2
Joined: 22 Aug 2013, 22:49

Re: Sala de nunţi

Post by puflick90 »

Salut Arishka...am dat arvuna...dar august este inca liber la ei ...mai au un pic liber si in iulie si in septembrie la fel...Meniul este in jur de 800 lei per persana dar variaza poti sa-l faci si de 750 in dependenta de buget si ce tiai dori sa ai pe masa..


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Sala de nunţi

Post by Arishka »

puflick90 wrote:Salut Arishka...am dat arvuna...dar august este inca liber la ei ...mai au un pic liber si in iulie si in septembrie la fel...Meniul este in jur de 800 lei per persana dar variaza poti sa-l faci si de 750 in dependenta de buget si ce tiai dori sa ai pe masa..
Puflick90, multumesc mult de informatie... ;)


Lili
Posts: 11
Joined: 11 Aug 2013, 17:54

Re: Sala de nunţi

Post by Lili »

Salut,poate sami spuna cineva ceva despre sala de nunti ,,Casa Mare'',cum sunt bucatele,deservirea?


Locked