Sala de nunţi

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
lika
Posts: 43
Joined: 06 Jan 2012, 00:00

Sala de nunţi

Post by lika »

Ce discutii aprinse!!!Nustiu ce aveti impotriva fetelor ca fac sau nu publicitate la restaurantul Codru, eu personal am auzit numai de bine! Desi este un local nou! Am avut ocazia sa asist chiar la citeva nunti :lol:


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by adeline »

Lyly wrote: buna Adelin....surori nu suntem dar prietenesii colege de lucru da....dmn a-ti scapat un moment ca oamenii pot lucra impreuna Lyly-sef de producere si Anet-contabil sef...da apropo de text de ce au fost sterse, in FAQ nu se scrie nimic de:ca un text(mesaj) poate fi scris de 1 s-au mai multe persoane,de cind convorbirea normala este restrictionata??????da si = la toate care sunt mai sus,avtarele sunt ale noastre din sala Platinum si cele ce au fost scrise au fost cuvinte sincere....nu am stiut ca sinceritatea este interzisa.... Image Image
lyly faptul ca 2 persoane si-au creat practic la acelasi moment cate un cont pe acest forum , si au postat ambele de pe acelasi ip primele sale mesaje de lauda a aceluiasi local , este destul de suspicios
mesajele au fost sterse pt ca membrii forumului sa aiba parte de pareri obiective si nu publicitate ascunsa

faptul ca am sters mesajele nu e cea mai drastica pedepsire, pe alte forumuri pt clonarea contului (deschiderea a 2 conturi de acelasi utilizator) se elimina conturile

PS si unde a disparut anet?


Image
nelly_best
Posts: 88
Joined: 22 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Paradis Cafe

Post by nelly_best »

Buna miresuicilor....cine shi ce cunoashte despre Paradis Cafe din Durleshti...noi am dat deja arvona...shi totushi ash dori sa shtiu pareri despre aces local...Thx.


Diddy88
Posts: 55
Joined: 05 Jan 2012, 00:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Diddy88 »

aretina wrote:Cineva poate sa spuna ceva de ''Lebada Alba'' nu prea gasesc informatie, si ma ingrijoreaza acest fapt!!! :(
La mine deobicei cei de la intreprindere fac petrecerea de Revelion si mi-au zis ca e la nivel si foarte frumos doar ca trebuie sa ai in jur de 200 de persoane ...finii parintilor au vrut sa faca nunta acolo insa neavind atitea persoane au facut la San Mari !!!


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by maryLand »

Cred ca trebuie sa se inteleaga faptul ca acest forum este unul gratuit...respectiv publicitatea este strict interzisa. Daca o faceti, puteti sa o faceti mai voalat :evil: . Nu cred ca este loc pentru indignare. Scopul acestui forum este de a oferi sfaturi, pareri , opinii si desigur destainuiri, nicidecum nu este de a face publicitate la orice prestator..pe gratis :D


Despre Lebada Alba...am facut zeama acolo. Mincarea minunata, deservirea la fel...insa decorul trebuie ales minutios...pt a nu incarca foarte tare ceea ce este... Image


Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Sala de nunti

Post by Katina »

aretina wrote:Cineva poate sa spuna ceva de ''Lebada Alba'' nu prea gasesc informatie, si ma ingrijoreaza acest fapt!!! :(
azi intamplator am gasit aceste poze ImageImageImagein poze sunt si baloane cum ma gandeam eu sa fac ,dar mea zburat ideea ...


Beatrise
Posts: 325
Joined: 14 Nov 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Beatrise »

FETELOR imi poate cineva scrie detalii - preturile, impresii despre Sala de Vis si Miadora. Daca sa fi ales din aceste doua sali, pentru care veti da preferinta??? Image Image


User avatar
aretina
Posts: 371
Joined: 09 Dec 2011, 00:00
Location: Italia

Re: Sala de nunti

Post by aretina »

Multumesc mult de tot fetele pentru sustinere si informatie !!!!!!


User avatar
aretina
Posts: 371
Joined: 09 Dec 2011, 00:00
Location: Italia

Re: Sala de nunti

Post by aretina »

Beatrise wrote:FETELOR imi poate cineva scrie detalii - preturile, impresii despre Sala de Vis si Miadora. Daca sa fi ales din aceste doua sali, pentru care veti da preferinta??? Image Image


Mie mi-a placut mult ''Sala de vis'', doar ca citisem pe forum-uri, ca intrarea in Viceu e din sala, eu de ex: nu vad o problema. Eu am analizat mult aceasta sala, doar ca era ocupata in ziua noastra !!!
Dar de ''Miadora'' nici nu mai pot sa aud, SORRY, e prima sala pe care ti-o propune orcine, mie personal nu imi place absolut deloc, plus la toate mi-o bagau pe git Miadora asta, ca nici sa aud de ea nu vreau !!!
P.S. Vezi ''Novas''




Beatrise
Posts: 325
Joined: 14 Nov 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Beatrise »


Novas imi place dar unicul minus ka nu e in oras... Sala de Vis are curte?


Locked