Coafură și make-up II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Coafură și make-up II

Post by cutsa »

dar are undeva elina sert lucrarile postate?


Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Coafură și make-up II

Post by Girgana »

69645279 Elina Sert


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Coafură și make-up II

Post by n-doinita »

cutsa wrote:dar are undeva elina sert lucrarile postate?
pe facebook erau citeva lucrari de a ei, postate de style studio .


Lila
Posts: 7
Joined: 16 Jan 2015, 00:27

Re: Coafură și make-up II

Post by Lila »

Girgana wrote:69645279 Elina Sert
Multumesc mult, o seara frumoasa !


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Coafură și make-up II

Post by romanct1 »

n-doinita wrote:
cutsa wrote:dar are undeva elina sert lucrarile postate?
pe facebook erau citeva lucrari de a ei, postate de style studio .
pe profilul ei fb este albumul cu lucrari. Ellina sert (cu 2 l !!!)
cit de preturi, din cite am inteles preturile ei infafara salonului sunt putin mai mici,
cit de machiaj, eu deja de 2 ori am apelat la ea, pentru inscriere si pentru nunta, ambele ori machiajul era perfect, la nunta din motiv ca am schimbat clima aveam probleme mari cu tenul hiper uscat, sensibil si care dadea pete la orice pas. ma temeam ca machiajul sa nu se faca stukaturca :D dar a tinut perfect si in ploaie in timpul logodnei (caci dansam afara) si in ziua nuntii incepind cu arsita cea cea mare cind de pe mine curgeau siroaie de apa :D pina la sfirsitul nuntii. macar ca ea mia dat o bucatica de ruj sami inoiesc culoarea, nu a fost nevoie, deoarec am baut, am mincat, mam pupat dar rujul a tinut.


Aligutsa
Posts: 11
Joined: 21 Jan 2015, 12:58

Re: Coafură și make-up II

Post by Aligutsa »

Buna fetele! As vrea si eu sa-mi fac coafura de mireasa la Elina Sert, a facut cineva din voi la ea, cu ce impresie ati ramas?


Image[/url]
romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Coafură și make-up II

Post by romanct1 »

Aligutsa wrote:Buna fetele! As vrea si eu sa-mi fac coafura de mireasa la Elina Sert, a facut cineva din voi la ea, cu ce impresie ati ramas?
din cite stiu eu Ellina nu face coafuri de mireasa deoarece e alta complexitate, poate sati faca o coafura legera sau bucle. ea mia facut coafura pentru inscriere, si a fost foarte frumoasa
dar mai bine intreabo pe ea, cine stie poate sa apucat si de coafuri de mireasa.


alise
Posts: 34
Joined: 17 Oct 2013, 16:57

Re: Coafură și make-up II

Post by alise »

Eu am facut coafura la Andrei Cocieru, a tinut foarte bine, cu exceptia la cateva fire care s-au desprins de la atita sarit in sus, coafura a fost perfecta.
Image


Aligutsa
Posts: 11
Joined: 21 Jan 2015, 12:58

Re: Coafură și make-up II

Post by Aligutsa »

romanct1 wrote:
Aligutsa wrote:Buna fetele! As vrea si eu sa-mi fac coafura de mireasa la Elina Sert, a facut cineva din voi la ea, cu ce impresie ati ramas?
din cite stiu eu Ellina nu face coafuri de mireasa deoarece e alta complexitate, poate sati faca o coafura legera sau bucle. ea mia facut coafura pentru inscriere, si a fost foarte frumoasa
dar mai bine intreabo pe ea, cine stie poate sa apucat si de coafuri de mireasa.
Eu am vb cu ea, i-am aratat aproximativ ce vreau, si parca nu a zis ca nu face...de fapt si coafura e mai legera, poate de asta, ceva de genul unui coc strins din urma...poti sa-mi arati vreo poza cu coafura ta de la inscriere te rog?


Image[/url]
mandarincic
Posts: 10
Joined: 06 Oct 2014, 22:34

Re: Coafură și make-up II

Post by mandarincic »

Fetelor.cineva din voi si-a facut coafura si machuaj la salonul Cristis?v-a placut?


Post Reply