Coafură și make-up II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
viky10
Posts: 3
Joined: 07 Sep 2015, 06:51

Re: Coafură și make-up II

Post by viky10 »

Salut tuturor...sunt demult pe aici, citesc si urmaresc tot ce se intimpla insa nu prea imi place sa scriu....dar iata ca cu 2 ani in urma am fost mireasa si mi-am facut coafura si machiajul la V. Schimbator si Nely am fost multumita de rezultat dar nu prea a tinut coafura pina la urma....insa anul acesta am fost nasa aflind pretul la Schimbator si Nely de 6500 (prea exagerat ) am hotarit sa incerc la Anna Cozonac nu destul ca dimineata intirzie cu aproximativ o ora dar si lucreaza incet am iesit la 12 de acolo cu Fina intrind la 4 dimineata.......pina la urma te intelegi cu 4500 si platesti cu o mie mai mult si inca la mine nu a tinut machiajul iar la fina a zburat coafura pina dimineata... plus vopisirea parului care costa 1500- 1700 de lei nu tine deloc...timp de 2 saptamini sa spalat total...cred ca nu mai apelez la ea, si nici nu prea vreau sa o recomand nimanui..
Sunt o multime de mesteri buni si la cere preturile sunt normale si accesibile...


Nataliavarza
Posts: 2
Joined: 10 Jan 2017, 20:31

Coafura si machiaj

Post by Nataliavarza »

Salutare tuturor! Sint o viitoare mireasa in Moldova mai exact cerimonia va avea loc la Orheiul Vechi! Precum ca sint plecata din tara de ani buni va rog sa ma sfatuiti in privinta mesterilor coafura si machiaj onesti sa nu fie influientati de faptul ca stau peste hotare si automat imi creste si pretul la orice serviciu cum de obicei mi se intimpla de cite ori ma intorc la bastina . Nunta va fi in septembrie dar trebuie sa ma organizez din timp. Va multumesc anticipat.


morcodeanu
Posts: 1
Joined: 23 Jan 2017, 17:13

Machiaj

Post by morcodeanu »

Propuneți-mi vă rog pe cineva, din experiența voastră, pentru machiaj și coafură?


Daniela93
Posts: 1
Joined: 29 Jan 2017, 11:53

Re: Coafură și make-up II

Post by Daniela93 »

salut ,si eu sunt in cautarea unor mesteri buni,ce recomandari aveti pt Diana Mariuta?


denira
Posts: 7
Joined: 14 May 2013, 13:39

Re: Coafură și make-up II

Post by denira »

Kitsurica wrote: 13 Aug 2016, 01:36 Salut frumoaselor, a trecut si evenimentul meu si din pacate trebuie sa scriu si aici, vreau sa o fac ca sa atentionez miresele de o fifa Postica Elena, care face coafura si machiaj, eu am ales-o pentru coafura, m-o impins pacatul, aveam unele retineri cind am vazut-o ca e " sofisticata ma " dar vazusem lucrari care mi-au placut, albume cu multe mirese zic tre sa fie ok, cu toate ca nu gasisem info despre ea, in ziua nuntii am ramas de-a dreptul socata de atitudinea pe care o are, si stiu ca le-a facut asta si altor mirese. Esential nu poate vorbi frumos, a ajuns sa strige, sa numeasca si sa injure ca la usa cortului, a fost de-a dreptul groznic, norok ca eu mi-am pastrat calmul nu am vrut sa-mi strice nimic ziua, insa recomand sa va feriti de ea.
Am vazut si eu ce minuni face mesterita! Miresei i-a placut,dar in poze era groaznic....asa ceva nu am mai vazut in 10 ani de activitate!!!


Post Reply