Coafură și make-up II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
carolina696
Posts: 3
Joined: 04 May 2016, 12:02

Re: Coafură și make-up II

Post by carolina696 »

Fetelor, a fost cineva machiata de catre Daniela Cosniceanu? Imi plac lucrarile sale de pe fb, insa nu gasesc nicaieri ceva pareri despre


carolina696
Posts: 3
Joined: 04 May 2016, 12:02

Re: Coafură și make-up II

Post by carolina696 »

Fetelor, a fost cineva machiata de catre Daniela Cosniceanu? Imi plac lucrarile sale de pe fb, insa nu gasesc nicaieri ceva pareri despre


dorinam
Posts: 35
Joined: 16 Mar 2015, 22:58

Re: Coafură și make-up II

Post by dorinam »

carolina696 wrote:Fetelor, a fost cineva machiata de catre Daniela Cosniceanu? Imi plac lucrarile sale de pe fb, insa nu gasesc nicaieri ceva pareri despre
e foarte super Daniela, dar nustiu ce noroc sa ai sa o gasesti libera. e mai mereu incarcata, mai ales pt weekend


Mitza
Posts: 1
Joined: 08 Jun 2016, 22:33

Re: Coafură și make-up II

Post by Mitza »

Cunoasteti pe cineva care face coafura si machiaj in or Balti , Floresti sau Singerei ?! am nevoie urgent...merci mult :-*


Mariangela
Posts: 6
Joined: 23 Oct 2015, 20:08

Re: Coafură și make-up II

Post by Mariangela »

Buna fetele ! imi recomandati va rog o mesterita buna pt sprinceana / aranjare/ stilizare/corectie , din experienta personala. Am nunta in august si vreau niste miini de aur pt a le face identice si frumoase :) . Multumesc celor receptive !!! :P


Viata este calatoria din punctul "eu" spre punctul "noi"
SofiaM
Posts: 14
Joined: 07 Feb 2016, 18:01

Re: Coafură și make-up II

Post by SofiaM »

Salutare dragelor mirese, eu am trecut deja peste evenimentul mare si pot sa recomand fata ce mi-a facut coafura: Romina Gherdan. O gasiti pe facebook - https://www.facebook.com/romina.gherdan?fref=ts.

Are maini de aur si pune mult suflet in ceea ce face. Voi cere de la invitati sa-mi trimita poze pentru a le incarca aici.


Vitaminka
Posts: 10
Joined: 18 Jan 2016, 02:01

Re: Coafură și make-up II

Post by Vitaminka »

Salut, as dori sa aflu care sunt preturile aproximative la coafura de mireasa anul acesta la hair stylistii Ion Turcanu,d.Schimbator,Adelina Ipatii,Alina Mirosnicenco,Ekaterina Atasii,Natalia Stegărescu ?


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Coafură și make-up II

Post by Kitsurica »

in jur de 2500 lei, plus minus, d. Schimbator peste 3000


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Coafură și make-up II

Post by Kitsurica »

Salut frumoaselor, a trecut si evenimentul meu si din pacate trebuie sa scriu si aici, vreau sa o fac ca sa atentionez miresele de o fifa Postica Elena, care face coafura si machiaj, eu am ales-o pentru coafura, m-o impins pacatul, aveam unele retineri cind am vazut-o ca e " sofisticata ma " dar vazusem lucrari care mi-au placut, albume cu multe mirese zic tre sa fie ok, cu toate ca nu gasisem info despre ea, in ziua nuntii am ramas de-a dreptul socata de atitudinea pe care o are, si stiu ca le-a facut asta si altor mirese. Esential nu poate vorbi frumos, a ajuns sa strige, sa numeasca si sa injure ca la usa cortului, a fost de-a dreptul groznic, norok ca eu mi-am pastrat calmul nu am vrut sa-mi strice nimic ziua, insa recomand sa va feriti de ea.


viky10
Posts: 3
Joined: 07 Sep 2015, 06:51

Re: Coafură și make-up II

Post by viky10 »

Salut tuturor...sunt demult pe aici, citesc si urmaresc tot ce se intimpla insa nu prea imi place sa scriu....dar iata ca cu 2 ani in urma am fost mireasa si mi-am facut coafura si machiajul la V. Schimbator si Nely am fost multumita de rezultat dar nu prea a tinut coafura pina la urma....insa anul acesta am fost nasa aflind pretul la Schimbator si Nely de 6500 (prea exagerat) am hotarit sa incerc la Anna Cozonac nu destul ca dimineata intirzie cu aproximativ o ora dar si lucreaza incet am iesit la 12 de acolo cu Fina intrind la 4 dimineata.......pina la urma te intelegi cu 4500 si platesti cu o mie mai mult si inca la mine nu a tinut machiajul iar la fina a zburat coafura pina dimineata... plus vopisirea parului care costa 1500- 1700 de lei nu tine deloc...timp de 2 saptamini sa spalat total...cred ca nu mai apelez la ea, si nici nu prea vreau sa o recomand nimanui..
Sunt o multime de mesteri buni si la cere preturile sunt normale si accesibile...


Post Reply