Decorarea sălii 2

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
viorela
Posts: 178
Joined: 22 Nov 2012, 20:31
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii 2

Post by viorela »

Fetelor,vreau sa v-o recomand cu sufletul si inima deschisa pe marcelushka! Este o femeie cu miini de aur! Mi-a facut seara si sala cea mai frumoasa! Mi s-a ridicat dispozitia deodata cum am intrat in sala si am vazut ce frumusete mi-a facut! Are grija de fiecare detaliu si fiecare dorinta a miresuicii! Un multumesc enorm de mare pentru tot ce a facut!!!


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii 2

Post by marcelushka »

Irina, cu mare placere, frumos efect au literele asa ca mere succes si cit mai multe miresuici.
Viorella merci frumos, foarte placut cind munca ta e apreciata, merci.


Elenuta_c
Posts: 19
Joined: 18 Sep 2013, 14:47
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii 2

Post by Elenuta_c »

fetelor... scrieti-mi si mie va rog in privat cit v-a costat decorarea salii/


danielap
Posts: 1
Joined: 26 Sep 2013, 19:58

Re: Decorarea sălii 2

Post by danielap »

viorela wrote:Fetelor,vreau sa v-o recomand cu sufletul si inima deschisa pe marcelushka! Este o femeie cu miini de aur! Mi-a facut seara si sala cea mai frumoasa! Mi s-a ridicat dispozitia deodata cum am intrat in sala si am vazut ce frumusete mi-a facut! Are grija de fiecare detaliu si fiecare dorinta a miresuicii! Un multumesc enorm de mare pentru tot ce a facut!!!
Salut fetelor!!!am si eu nevoie de o persoana responsabila pentru decorarea salii !!recomanda ti mi pe cineva va rog!!!!


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Decorarea sălii 2

Post by Nikutsa »

*
Last edited by Nikutsa on 19 Mar 2014, 12:20, edited 1 time in total.


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii 2

Post by marcelushka »

mmmmm, Nikutsa imi imaginez ce stare aveai, foarte urit din partea lor, tu capul sus tot ce nu se face se face spre bine.
Iti scriu i privat nr meu, si poate te pot ajuta.


User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii 2

Post by K_ID_25 »

Nikutsa ... trebuie sa stii ca daca nu toate, atunci aproape toate agentiile isi ies din bine deja ... au umflat preturile si se alinta cum le place si deja situatia se intoarce inspre ideea ca e mai bine sa fie evitate... apelaza cu incredere la agentii mai mici, sau la agentii in devenire ca acolo lumea lucreaza pentru a isi face o reputatie , lucreaza pentru numele lor, dar nu invers si asa ai o asigurare ca ai si preturi mici si decor facut bine.

Succes la pregatiri tuturor !


Image
vicx
Posts: 7
Joined: 04 Oct 2013, 06:40

Re: Decorarea sălii 2

Post by vicx »

daca ai timp pana la nunta , construiesteti decorul singura e cel mai safe si ieftin. o sa fie sigur cum vrei tu si nu o sa arunci o caruta de bani. noi de exemplu singuri neam facut plicurile invitatiile si marturiile. de exemplu doar plicurile ne-ar fi costat 65-70 eurocenti bucata asa leam facut la 20-25 eurocenti

Edit: Acuma depinde si de sala daca sala are tot ce trebuie nu exagera cu decorurile. la mine am renuntat la decorarea salii fiindca as fi stricat farmecul ei.


User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii 2

Post by K_ID_25 »

cu plicurile si alte maruntisuri, economisesti - e adevarat, dar cind vine vorba de cumpararea a 10m de stofa si inca 40m de siraguri de mergele cred ca investitia e mai mare decit atunci cind le iai in chirie de la cineva cu jumate de prets de ex, de aceea si ziceam ca nu agentiile sunt cele care vin sa ne ajute in a econmisi :) (ca sa nu mai zic de arca sau piloni sau de vaze - acestea sunt lucruri scumpe si mari cu care dupa nunta nu prea ai ce face, sau mai interesant am o prietena care are acasa 15m de covor rosu :D si nu are ce face cu el)


Image
Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Decorarea sălii 2

Post by Nikutsa »

In sfirsit am gasit decora.md . Au exact culorile de care am nevoie :) ieri intimplator am intrat pe pagina lor , dupa atitea cautari . Mi sa mai luat o pietricica de pe inima :) Si m-am convins ca cine cauta gaseste , deaceea trebuie din timp de cautat pentru ca oferte sunt multe si variate , cum in cazul meu imi iese decorul la decora.md in jumatate de pret fata de diamant show si mult mai accesibil la ca la show.bis . Trebuie doar de cautat si de avut multa rabdare !


Post Reply