Decorarea sălii 2

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii 2

Post by marcelushka »

Olecika wrote:Mie mi-a placut foarte mult ideea cu luminarile pe masa :)
Si as dori sa aflu mai multe detalii, in primul rind care sunt tarifele aproximative (eu cind ma pregateam de nunta mi-am dorit foarte mult decor cu luminari, dar nu am mai reusit sa ma ocup si de asta)
Totodata, as vrea sa aflu cum se comporta pe parcursul serii. Le-ati tinut aprinse? nu se topeau? nu faceau fum sau caldura mare? Si de unde le-ai procurat Marcelushka, daca nu e secret :) Ma gindesc si eu poate la o viitoare cumetrie sa fac asa decor ;)

Olicika, cu placere iti raspund, ce tine de luminari, eu le ador si imi place sa le folosesc ca detalii in decor, ele dau o finete si o atmosfera calda, romantica. Cum se comporta, sincer nu am avut niciodata probleme, sau careva obiectii. La mine la nunta tot au fost luminari, nu am simtit caldura, iar fum.... nu am vazut, ele ard foarte bine, si se comporta la fel. Eu deobicei le iau de la o baza, dar de ce imi e comod sa le iau de acolo deoarece eu deja am o mica reducere, caci asa ca pret sunt ca in magazine, sunt foarte multe luminari ca pret ok, la magazinul Perla, multi le procura de la ikeea, in pozele de mai sus, miresuica le-a procurat de la ikeea. Deja tu vei decide cum iti e mai comod.
Ce tine de preturi de decor, am mai zis ca sunt multe detalii si deaceea eu bugetul il stabilesc cu fiecare persoana, dupa bugetul si dorintele lor.
Iti las nr meu, si daca vei avea nevoie cu drag voi raspunde. 069376375. Sau pagina mea de facebook Marria.Ge & Mother's cake, aici vei gasi si mai multe lucrari.
Mult succes voua.


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Decorarea sălii 2

Post by Olecika »

Multumesc Marcelushka :) dragut din partea ta ;)

Neaparat salvez numarul tau.. defapt pina la cumetrie mai este :) inca nu planificam bebe, oricum ma informez ce si cum ;) Baftaaaa !


Ollga
Posts: 80
Joined: 26 Mar 2014, 17:19

Re: Decorarea sălii 2

Post by Ollga »

Marceluska eu imi fac decorul la Olesea , insa m-am uitat pe pagina ta de facebook si vad ca esti mai mult specializata pe bufetul candy, poti sa imi spui si mie cit m-ar costa pentru 120 persoane ?


Ollga
Posts: 80
Joined: 26 Mar 2014, 17:19

Re: Decorarea sălii 2

Post by Ollga »

miresuicelor mai impartasiti-va cu ideile voastre de decor, poate mai preiau si eu ceva interesant de la voi


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii 2

Post by marcelushka »

Ollga wrote:Marceluska eu imi fac decorul la Olesea , insa m-am uitat pe pagina ta de facebook si vad ca esti mai mult specializata pe bufetul candy, poti sa imi spui si mie cit m-ar costa pentru 120 persoane ?
Iti raspund privat.


Krina
Posts: 3
Joined: 30 Jan 2014, 20:29

Re: Decorarea sălii 2

Post by Krina »

Radutu wrote:Image


art flora
Posts: 28
Joined: 02 Apr 2014, 15:48

Re: Decorarea sălii 2

Post by art flora »

spunetimi va rog cum pot atasa aici poze?


art flora
Posts: 28
Joined: 02 Apr 2014, 15:48

Re: Decorarea sălii 2

Post by art flora »

cum va pare asa compozitie pentru presidium?
Image
Image
Image
Image


art flora
Posts: 28
Joined: 02 Apr 2014, 15:48

Re: Decorarea sălii 2

Post by art flora »

Image


art flora
Posts: 28
Joined: 02 Apr 2014, 15:48

Re: Decorarea sălii 2

Post by art flora »

cum va par buchetele de mireasa?
Image
Image
Image
molibert
[img]http://i.Imageimgur.com/vWXaeNu.jpg[/IMG]Image
compozitii vaze si piloni
Image
Image
Image
Image


Post Reply