Decorarea sălii 2

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Decorarea sălii 2

Post by vicktoritza »

Peryshko wrote:Buna, Fetele! a auzit cineva de compania Special? ce-i cu ei? a vazut cineva lucrarile lor de decor poate pe viu?
Buna, eu recomand cu placere compania "Special", iar lucrarile lor sunt foarte frumoase si deosebite. Am participat si la evenimente unde ei au fost compania care sa ocupat de toate detaliile. Sunt tare bravo si speciali la detalii.
Ii urmaresc cu placere pe fb: https://www.facebook.com/special.md
Uite niste poze, care imi plac mult, de la ultimul eveniment vizualizat la ei pe pagina:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


nataly90
Posts: 13
Joined: 18 May 2014, 20:48

Re: Decorarea sălii 2

Post by nataly90 »

Eu am apelat de 2 ori la Special si in ambele cazuri nu mi-au raspuns, deci, a 3-a oara nu voi mai incerca...


gabik
Posts: 14
Joined: 22 Jan 2014, 22:05

Re: Decorarea sălii 2

Post by gabik »

Eu am apelat la serviciile weddinglux si am ramas foarte multumita!!! Chiar daca e cam scump, am avut un decor de vis si exact cum mi-am dorit, la fel si buchetelul :)


User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Decorarea sălii 2

Post by By Cristina »

gabik wrote:Eu am apelat la serviciile weddinglux si am ramas foarte multumita!!! Chiar daca e cam scump, am avut un decor de vis si exact cum mi-am dorit, la fel si buchetelul :)
Cit te-a costat decorul, si ce decor ai avut?


gabik
Posts: 14
Joined: 22 Jan 2014, 22:05

Re: Decorarea sălii 2

Post by gabik »

By Cristina wrote:
gabik wrote:Eu am apelat la serviciile weddinglux si am ramas foarte multumita!!! Chiar daca e cam scump, am avut un decor de vis si exact cum mi-am dorit, la fel si buchetelul :)
Cit te-a costat decorul, si ce decor ai avut?

Decorul impreuna cu buchetul meu si butonierele mirelui, nasului si nasei au costat 1300 euro. Decorul a fost foarte romantic, culori pale, accent pe umbrelute :) Fetele au fost foarte receptive la ce aveam noi in minte si chiar cind am ajuns la sala, am vazut ca au inclus vreo citeva chestii de la ele, stiind ca ne-au placut dar ca nu ne mai puteam permite mai mult. Pe pagina lor de facebook albumul cu decorul nostru se numeste "umbrella wedding"


Peryshko
Posts: 5
Joined: 17 Dec 2014, 22:22

Re: Decorarea sălii 2

Post by Peryshko »

Multumesc frumos pentru pozele Special... acum mi-a placut si mai mult.. cred ca o sa incerc totusi sa apelez la ei.. Eu, apropo, in toiul sarbatorilor i-am apelat, si deja am stabilit o intalnire!


mary333
Posts: 1
Joined: 14 Jan 2015, 01:23

Re: Decorarea sălii 2

Post by mary333 »

Cine a avut decor de la Agentia Valeria Mariage? va rog opinii


EugeniaM
Posts: 2
Joined: 14 Jan 2015, 14:31

Re: Decorarea sălii 2

Post by EugeniaM »

mary333 wrote:Cine a avut decor de la Agentia Valeria Mariage? va rog opinii
Chiar daca am fost deja miresuica, intru cu drag pe acest forum caci am aflat foarte multe informatii utile, ce-i drept mai mult ma informam, nu prea reuseam sa ma implic in discutii, dar azi dau si eu sfaturi cu mare drag.
Eu personal am pareri foarte bune despre Agentia Valeria Mariage, am ramasi foarte multumiti atit noi, cit si restul oaspetilor. Am avut norocul ca sa-mi decoreze atit sala cit si inregistrarea casatoriei sub cerul liber in parcul Dendrariu in culoarea roz, culoarea mea preferata. Am avut un decor de poveste, exact cum mi-am dorit, ba chiar am ramas profund surprinsa caci ne-a oferit gratuit mai multe decoratiuni decit am semnat contractul, un scenariu de exceptie si multe alte surprize. Preturile la ei sunt foarte accesibile si ce suma a fost scrisa in contract accea am achitat-o, nici un banut in plus.
Fiind in strainatate, retraiam foarte mult si aveam multe intrebari, dar am primit sfaturi de fiecare data, idei noi, ca sa iasa o nunta foarte frumoasa si deosebita, incit au ramas toti cu gura cascata.

Va recomand cu inima deschisa aceasta companie, sint responsabili, creativi si depun suflet in tot ceea ce fac.
PS! Eu la fel prin recomandare am ajuns la ei. www.valeria.md e site-ul lor, mob.069787665


Tattianna
Posts: 6
Joined: 08 Jan 2015, 18:57

Re: Decorarea sălii 2

Post by Tattianna »

Peryshko wrote:Buna, Fetele! a auzit cineva de compania Special? ce-i cu ei? a vazut cineva lucrarile lor de decor poate pe viu?
Buna, nu sunt inca mireasa si nu m-am ocupat niciodata direct de pregatirile unei nunti insa foarte des in ultima perioada am norocul sa fiu domnisoara de onoare a prietenelor mele si chiar vara aceasta la doua nunti de planificare si organizare evenimentului s-a ocupat Compania Special. Recunosc ca am fost sceptica la inceput dar am ramas surprinsa in mod placut de profisionalizmul lor si mirii au fost foarte relaxati la nunta si se vedea clar ca explodau de fericire. Am mai recomandat această Companie mai multor prieteni si sunt sigura ca atunci cind am sa am nevoie 100 % la ei am sa apelez.


User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Decorarea sălii 2

Post by By Cristina »



Post Reply