Decorarea sălii 2

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Decorarea sălii 2

Post by deea »

Buna fetelor, am rasfoit in aceasta tema si am vazut ca multe miresuice isi fac lucrusuoare cu minutele lor, eu insa nu sunt atit de curajoasa si cred ca totusi am sa apelez la cineva , vreau sa pun accent in special pe decor caci sunt de parere ca conteaza foarte mult asupra atmosferei din acea zi, dar sincer nu vreau sa merg la o agentie care vorbesc in rusa si arogant ca sa imi indice ce trebuie sa fac dar as vrea sagasesc mai mult o persoana de suflet ca sa ma inteleaga din prima ce as fi vrut, am vazut ca aici este foarte laudata Olesea de Arta Nuntii , daca a facut si anul asta cineva decor la ea puteti sa imi spuneti, s-au schimbat preturile , atitudinea ?


deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Decorarea sălii 2

Post by deea »

Buna fetelor, am rasfoit in aceasta tema si am vazut ca multe miresuice isi fac lucrusuoare cu minutele lor, eu insa nu sunt atit de curajoasa si cred ca totusi am sa apelez la cineva , vreau sa pun accent in special pe decor caci sunt de parere ca conteaza foarte mult asupra atmosferei din acea zi, dar sincer nu vreau sa merg la o agentie care vorbesc in rusa si arogant ca sa imi indice ce trebuie sa fac dar as vrea sagasesc mai mult o persoana de suflet ca sa ma inteleaga din prima ce as fi vrut, am vazut ca aici este foarte laudata Olesea de Arta Nuntii , daca a facut si anul asta cineva decor la ea puteti sa imi spuneti, s-au schimbat preturile , atitudinea ?


annabella
Posts: 27
Joined: 11 May 2012, 06:51

Re: Decorarea sălii 2

Post by annabella »

deea wrote:Buna fetelor, am rasfoit in aceasta tema si am vazut ca multe miresuice isi fac lucrusuoare cu minutele lor, eu insa nu sunt atit de curajoasa si cred ca totusi am sa apelez la cineva , vreau sa pun accent in special pe decor caci sunt de parere ca conteaza foarte mult asupra atmosferei din acea zi, dar sincer nu vreau sa merg la o agentie care vorbesc in rusa si arogant ca sa imi indice ce trebuie sa fac dar as vrea sagasesc mai mult o persoana de suflet ca sa ma inteleaga din prima ce as fi vrut, am vazut ca aici este foarte laudata Olesea de Arta Nuntii , daca a facut si anul asta cineva decor la ea puteti sa imi spuneti, s-au schimbat preturile , atitudinea ?
poti sa apelezi si la Irina Druta de la Art Atelier. lucrarile ei poti sa le gasesti pe odnoklassniki sau facebook.


Dinka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2014, 22:53

Re: Decorarea sălii 2

Post by Dinka »

vicktoritza wrote:
Peryshko wrote:Buna, Fetele! a auzit cineva de compania Special? ce-i cu ei? a vazut cineva lucrarile lor de decor poate pe viu?
Buna, eu recomand cu placere compania "Special", iar lucrarile lor sunt foarte frumoase si deosebite. Am participat si la evenimente unde ei au fost compania care sa ocupat de toate detaliile. Sunt tare bravo si speciali la detalii.
Ii urmaresc cu placere pe fb: https://www.facebook.com/special.md
Uite niste poze, care imi plac mult, de la ultimul eveniment vizualizat la ei pe pagina:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Cam ce preturi au special md??
mc


Peryshko
Posts: 5
Joined: 17 Dec 2014, 22:22

Re: Decorarea sălii 2

Post by Peryshko »

Dinka wrote:
vicktoritza wrote:
Peryshko wrote:Buna, Fetele! a auzit cineva de compania Special? ce-i cu ei? a vazut cineva lucrarile lor de decor poate pe viu?
Buna, eu recomand cu placere compania "Special", iar lucrarile lor sunt foarte frumoase si deosebite. Am participat si la evenimente unde ei au fost compania care sa ocupat de toate detaliile. Sunt tare bravo si speciali la detalii.
Ii urmaresc cu placere pe fb: https://www.facebook.com/special.md
Uite niste poze, care imi plac mult, de la ultimul eveniment vizualizat la ei pe pagina:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Cam ce preturi au special md??
mc
Buna! Am fost la agentie, mi-au placut.. Pana la urma alegerea a fost de partea lor. Preturile sint de la 500 Euro. Dintre cati am mai fost ei mi-au propus cel mai ieftin ceea ce vreau eu pentru nunta mea.


deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Decorarea sălii 2

Post by deea »

annabella wrote:
deea wrote:Buna fetelor, am rasfoit in aceasta tema si am vazut ca multe miresuice isi fac lucrusuoare cu minutele lor, eu insa nu sunt atit de curajoasa si cred ca totusi am sa apelez la cineva , vreau sa pun accent in special pe decor caci sunt de parere ca conteaza foarte mult asupra atmosferei din acea zi, dar sincer nu vreau sa merg la o agentie care vorbesc in rusa si arogant ca sa imi indice ce trebuie sa fac dar as vrea sagasesc mai mult o persoana de suflet ca sa ma inteleaga din prima ce as fi vrut, am vazut ca aici este foarte laudata Olesea de Arta Nuntii , daca a facut si anul asta cineva decor la ea puteti sa imi spuneti, s-au schimbat preturile , atitudinea ?
poti sa apelezi si la Irina Druta de la Art Atelier. lucrarile ei poti sa le gasesti pe odnoklassniki sau facebook.
cum o gasesc dupa nume sau atelier ?


deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Decorarea sălii 2

Post by deea »

deea wrote:
annabella wrote:
deea wrote:Buna fetelor, am rasfoit in aceasta tema si am vazut ca multe miresuice isi fac lucrusuoare cu minutele lor, eu insa nu sunt atit de curajoasa si cred ca totusi am sa apelez la cineva , vreau sa pun accent in special pe decor caci sunt de parere ca conteaza foarte mult asupra atmosferei din acea zi, dar sincer nu vreau sa merg la o agentie care vorbesc in rusa si arogant ca sa imi indice ce trebuie sa fac dar as vrea sagasesc mai mult o persoana de suflet ca sa ma inteleaga din prima ce as fi vrut, am vazut ca aici este foarte laudata Olesea de Arta Nuntii , daca a facut si anul asta cineva decor la ea puteti sa imi spuneti, s-au schimbat preturile , atitudinea ?
poti sa apelezi si la Irina Druta de la Art Atelier. lucrarile ei poti sa le gasesti pe odnoklassniki sau facebook.
cum o gasesc dupa nume sau atelier ?
caci am gasi mai multe cu asa nume si art atelier la fel diferite organizatii ?


denira
Posts: 7
Joined: 14 May 2013, 13:39

Re: Decorarea sălii 2

Post by denira »

cum o gasesc dupa nume sau atelier ?[/quote]
caci am gasi mai multe cu asa nume si art atelier la fel diferite organizatii ?[/quote]

Aici puteti vedea lucrarile Irinei Druta - http://ok.ru/irinadru.neznayunedobavlyayu
Este o persoana creativa,imi plac mult lucrarile ei personalizate - https://www.facebook.com/irinadruta?fref=ts
Succese la pregatiri!


deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Decorarea sălii 2

Post by deea »

Multumesc Denira am vazut si lucrarile Irinei, am sunat si la astia de la Special dar ce vroiam eu ajungea peste 1000 euro si pentru vs al meu va fi un shoc mare, cu atit mai mult ca euro acum e foarte mare, noi ne-am intilnit cu dna Olesea de la Arta nuntii si sunt foarte bucuroasa ca in realitate e asa cum a fost descrisa pe acest forum foarte simpla si intelegatoare, preturile sunt in lei ceea ce ne-a bucurat f mult, am ajuns cam la suma de 10000 lei, dar am comandat foarte multe flori naturale, arcada cu flori naturale, compozitii pe mese la noi pe masa , buchetul meu si buchetele mici, zona foto, invitatii plicuri,invitatiile am rugato daca se poate sa le faca mai repede si ma gindeam ca intr-o saptamina o sa mi le dea si mare mia fost mirarea cind m-a telefonat a doua zi sa le iau deja, asa am prins-o si pe matusa mea care pleca cu familia peste hotare , intr-un cuvint de toate si eram in al noulea cer cind am vazut acest pret, dar incercam sa nu dau pe fata, deja am mai bifat unul din cel mai important lucru pentru mine, stau fara grija ca am vazut si imi place cum face ea buchetul demireasa si am vazut acuratete in lucrul ei, succes si voua dragele mele va urez si voua cind mai puneti o bifa sa fiti la fel de bucuroase ca mine !!


Yana.O
Posts: 2
Joined: 09 Jan 2015, 14:21

Re: Decorarea sălii 2

Post by Yana.O »

Salut, fetelor! de ceva timp tot incerc sa gasesc litere paper mache de marime mare. Poate cineva cunoaste unde ele pot fi procurate aici, in Chisinau?


Post Reply