Hand made de nuntă II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă II

Post by wildcat soul »

heyapple wrote:
Ms, chiar în weekendul ăsta o să mă duc să văd ce au, poate găsesc ceva să-mi placă
cu placere ;)


Image
Lukianov
Posts: 64
Joined: 02 Jul 2013, 17:36

Re: Hand made de nuntă II

Post by Lukianov »

depinde de calitate, puteti gasi sifon si cu 40 m2 si cu 100, cel mai simplu si dupa calitate nu chiar cine stie ce e la 40 lei, ceva mai bunisor puteti lua si cu 65-80, deja ceva bun de tot e la 100-120 lei m2[/quote]
Ms mult!!!


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă II

Post by wildcat soul »

Lukianov wrote: Ms mult!!!
cu placere ;)


Image
User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă II

Post by wildcat soul »

Niagarcik wrote:fetelor, in sfirsit, mindria mea...iconoana mea brodata cum multa rabdare si dragoste..
Image

Image
Niagarcik de unde ai luat rama? tot de unde ai luat rama au pus icoana in rama sau ai pus-o tu? cam cit tea costat? ca am facut o icoana pt tata cadou si vreau sa o pun in rama dar nustiu unde :(


Image
Irinel
Posts: 17
Joined: 13 Mar 2014, 16:33

Re: Hand made de nuntă II

Post by Irinel »

wildcat soul wrote:
Niagarcik wrote:fetelor, in sfirsit, mindria mea...iconoana mea brodata cum multa rabdare si dragoste..
Image

Image
Niagarcik de unde ai luat rama? tot de unde ai luat rama au pus icoana in rama sau ai pus-o tu? cam cit tea costat? ca am facut o icoana pt tata cadou si vreau sa o pun in rama dar nustiu unde :(
Mi-am brodat si eu icoana de cununie, dar nu e prima lucrare. Daca vreai sa o pui in rama, pe str. Eminescu, unde se vind tablouri, este varietate mare de rame, alegi modelul si ei ti-o pun in decurs de 1-2 zile. Preturile sunt diferite


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă II

Post by wildcat soul »

Irinel wrote: Mi-am brodat si eu icoana de cununie, dar nu e prima lucrare. Daca vreai sa o pui in rama, pe str. Eminescu, unde se vind tablouri, este varietate mare de rame, alegi modelul si ei ti-o pun in decurs de 1-2 zile. Preturile sunt diferite
multumesc mult


Image
KORYNA
Posts: 91
Joined: 08 Dec 2012, 00:40

Re: Hand made de nuntă II

Post by KORYNA »

Lampioanele simbolizează noroc, longevitate, fericire, prosperitate și împlinirea dorințelor. Felinarele zburătoare sunt confecționate din materiale bio-degrabile și non-inflamabile fiind alegerea perfectă pentru un eveniment deosebit și memorabil. Se ridică la mare înălțime - până la 1200 m și pot zbura mai mulți kilometri, astfel încât pot face un eveniment memorabil și o nuntă spectaculosă, rezultatul fiind un spectacol magic atât pentru tine cât și pentru invitați. Deci da magie sarbatorii tale cu lampioane zburatoare in forma de inima si cupola la pretul de 20 lei bucata. tel 068382728


Lilia86
Posts: 10
Joined: 28 Jul 2014, 11:20

Re: Hand made de nuntă II

Post by Lilia86 »

Eu toate detaliile de decor pt nunta le-am facut singura. Se merita, asa simtiti ca e seara voastra. Plus, am economisit multi bani in asa mod. Incercati


heyapple
Posts: 74
Joined: 09 Jan 2014, 18:12

Re: Hand made de nuntă II

Post by heyapple »

Sunt in dilema HELP!!!!

Mi-am luat pistol pentru lipici sau clei, :evil:, si lipici, dar e aiurea, paremise am luat silicon. Exista si alt tip de lipici inafara de silicon? Pe linga faptul ca se usuca foarte repede nici nu tine.


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă II

Post by wildcat soul »

heyapple wrote:Sunt in dilema HELP!!!!

Mi-am luat pistol pentru lipici sau clei, :evil:, si lipici, dar e aiurea, paremise am luat silicon. Exista si alt tip de lipici inafara de silicon? Pe linga faptul ca se usuca foarte repede nici nu tine.
am si eu pistol cu clei fierbinte din silicon ceva de genu http://static.breslo.ro/imgNew/item/201 ... roduct.jpg dar nu am probleme cu el, incearca poate sa il lasi sa se inferbinte mai tare, poate de aia nu tine, si se usuca prea repede


Image
Post Reply