Hand made de nuntă II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Hand made de nuntă II

Post by maryLand »

Tot ce face cu minutile noastre este de 100 de ori mai apreciat si mai original. Spor la treaba pentru toate miresicile!
Image


Image
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă II

Post by marcelushka »

Atasez si eu citeva lucrari hand made, acestea sunt buchetele pentru NASI, sper sa va placa...

Image


Acesta este pentru piciul nasilor,

Image

Acestea sunt pentru domnisoarele de onoare si pentru cavaleri,

Image

Iar acestea pentru picii mici.

Asa am emotii sunt primele lucrari care le impart cu voi, sper sa va placa, astept parerile voastre.

Image

Am finisat si paharele.....

Image

Acestea respectiv ale Nasilor...

Image


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Hand made de nuntă II

Post by CristinaB »

Marcelusha ce bravo esti!!!! Imi plac toate asa de mult!!!!!! Sunt asa finutze si frumoase!!!!


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Hand made de nuntă II

Post by Liudocika2012 »

Marcelushka foarte foarte foarte frumos! Ador culorile astea si sunt niste lucrari atit de gingase, dragute si romantice! Bravo! Spor la munca in continuare :P :P :P
Last edited by Liudocika2012 on 13 Nov 2012, 22:08, edited 1 time in total.


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Hand made de nuntă II

Post by tancha_ru86 »

Marcelushka foarte frumoase lucrarile. Da iti spun o parere sincera, mie imi plac mai mult( adica sunt superbe) buchetelele pentru domnisoare de onoare si buchetelul pentru copilul nasilor. Astea doua tipuri cred ca sunt cele mai reusite. Al nasei e un pic cam incarcat avand mai multi trandafiri, dar e frumos oricum. Bravo pentru reusite, paharele sunt foarte frumoase.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
lenuta_lg
Posts: 99
Joined: 13 Jun 2012, 11:15

Re: Hand made de nuntă II

Post by lenuta_lg »

Marcelushka foarte frumoase lucrarile! Chiar mi le-am salvat ca sursa de inspiratie! :? chiar mi-au placut foarte mult! Daca as putea sa-mi spun parerea in privinta buchetelor pt nasi, dupa mine parca ar trebui sa fie putin mai deosebite fata de celelalte, dar asta e doar parerea mea :-) Foarte originala idea, un mare BRAVO!


Image
User avatar
Olga2012
Posts: 196
Joined: 27 Jun 2012, 16:43
Location: USA

Re: Hand made de nuntă II

Post by Olga2012 »

Sunt foarte frumoase toate, finute si elegante. Mult succes in continuare si spor la treaba!


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Hand made de nuntă II

Post by Dutsu »

foarte frumos...si eu vreau sa-mi fac buchetele singura deja am ideie cum...asa ca astept primavara -vara sa incep caci pina la nunta mai am multr si nu ma grebesc... :D


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă II

Post by marcelushka »

Fetelor va multumesc enorm pentru pareri si aprecieri. Pentru mine mult conteaza,

tancha_ru86, iti multumesc de parere, in poza pare asa mai incarcat dar in realitate mie imi pare ok, plus ca si nasei ii place, defapt am dorit un pic sa o evidentiez, deci mai multe floricele.

lenuta_lg da inteleg ce zici, am incercat sa le fac un pic altfel decit celelalte, si in aceelasi timp sa nu ma indepartez mult de la modele.
Oricum eu apreciez parerile, de ce nu si critica, plus ascest job imi aduce multa placere si o euforie sufleteasca.

CristinaB, Liudocika2012 , Olga2012 , Dutsu va multumesc mult, foarte placut :!:


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă II

Post by maryLand »

Marcelushka, sunt foarte frumoase lucrarile tale..se vede ca ai un spirit artistic...
Intr-adevar in realitate arata mult mai bine ca pe poze...iar nuanta care ai ales-o este foarte gingasa si romantica ;)


Image
Post Reply