Golden Lion/ Codru

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Nykkyta
Posts: 42
Joined: 06 Dec 2011, 00:00

Re: Sala de nunti

Post by Nykkyta »

ELLSY wrote:as dori undea in oras, nu prea vreau pe la periferii, daca stiti ceva...liber prin iulie...
Fetelor, salut.. Spuneti-mi si mie in privinta la sa la Codru de la Telecentru...daca cineva a facut acolo nunta, Ce impresii v-a lasat?..Noi am rezervat acolo sala mica....sper ca o sa fie totul ok :|


tanecyka333
Posts: 9
Joined: 09 Mar 2012, 17:50
Location: Spania

Re: Sala de nunţi

Post by tanecyka333 »

Salutare la toti!!! Am o intrebare despre sala Codru din Chishinau, shtiu ka la inceput sa vorbit mult despre ea, insa nimic concret. Ash vrea sa shtiu calitatea bucatelor, atirnarea administratoarei fata de dorintele nuntashilor shi desigur pe cit e de buna deservirea. Poate cineva a facut acolo nunta shi cunoashte aceste detalii. Tare ash vrea sa nu se supere nimeni ka intreb de acest local, nu e reclama sau ceva, doar ka eu am bronato cam in graba pentruca trebuia sa plecam peste hotare shi acum cind se apropie ziua cea mare incep sami pun intrebari. Vash fi recunoscatoare pentru raspunsuri sincere


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Sala de nunţi

Post by Katina »

codru e aia de la durlesti de langa gara ?sau incurc eu ceva! :?


lika
Posts: 43
Joined: 06 Jan 2012, 00:00

Re: Sala de nunţi

Post by lika »

da codru de linga gara de sud
eu am fost la citeva nunti acolo stati fara griji mesele sunt pline si bucatele miau placut la fel


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Sala de nunţi

Post by Katina »

am fost si eu la codru la nunta nu mai tineam minte cum se numeste ,mie mea placut foarte mult ,tot la nivel deservire ,mancarea foarte gustoasa ...zic si eu ca nu trebuie sa va faceti griji... :D


maricika
Posts: 119
Joined: 18 Sep 2011, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by maricika »

Alintush wrote:
alinka04 wrote:Spui ca fac reclama restaurantului "CODRU" dar din comentariile tale am observat ca tu ai obiceiul sa le critici pe toate.Eu ma concentrez la sali cu preturi accesibile si mese bogate, restul nu conteaza.
Eu nu critic toate salile cum zici tu...daca citesti mai bine vei vedea...daca sala merita cuvinte de bine le spun...daca nu...atunci nu..
se vede ca nu citesti atent comentariile mele...sa le fi citit observai cuvintele de bine... Image
Sami expun parerea si eu despre acest restuarant!!!sa stiti ca nu fac ublicitate,si plus la asta sunt demult pe acest forum si am mai postat mesaje la diverse teme!
Acum un an si jum in urma am fost acolo la o cumatrie,asa de tare ia placut sotului meu si desigur si mie,ca inca nu mo cerut de mireasa dar el deamu o zis ca vre sa faca nunta acolo,ca gatesc foarte gustos!!!insa cind mo cerut si cind am facut lista s-o adunat cam la vreo 280 de persoane,fara oastea nasului,si mi so parut mica sala Codru de aceea am ales Noroc,insa cumatria la sigur o fac acolo,bucatele sunt intradevar gustoase,si preturile mi sau parut accesibile,nu ca peste tot,si de aceea cind merge vorba de vreo sarbatoare,fara indoiala facem acolo,am facut inscrierea acolo,ziua cumnatului,si acum facem ziua socrului,si masa dupa cununie vrem sa o facem acolo!repet nu fac publicitate,imi zic parerea,ca am impresii bune despre acest restuarant,niciodata nu miau luat un leu in plus,si totul a fost la nivel!!toti au ramas multumiti!!


aneam
Posts: 155
Joined: 02 Mar 2012, 09:07

Re: Sala de nunti

Post by aneam »

Si cam ce preturi sunt la restaurantul Codru?


maricika
Posts: 119
Joined: 18 Sep 2011, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by maricika »

aneam wrote:Si cam ce preturi sunt la restaurantul Codru?
depinde ceti alegi,cred ca variaza ca la orisicare restuarant,650-750 lei ,nustiu in dependenta de ce alegi,poti sa alegi si numai fructe si desigur e mai ieftin!


aneam
Posts: 155
Joined: 02 Mar 2012, 09:07

Re: Sala de nunti

Post by aneam »

Vreau sa fac masa dupa cununie si inscriere, o facem cu o luna inainte de nunta, vreo 11 pers. si nu stiu ce local sa aleg! Poate imi recomanzi ceva localuri interesante!Multumesc anticipat!


maricika
Posts: 119
Joined: 18 Sep 2011, 23:00

Re: Sala de nunti

Post by maricika »

aneam wrote:Vreau sa fac masa dupa cununie si inscriere, o facem cu o luna inainte de nunta, vreo 11 pers. si nu stiu ce local sa aleg! Poate imi recomanzi ceva localuri interesante!Multumesc anticipat!
Poti sa incerci acolo,faci meniul si daca nu te aranjeaza pretul ei nuti zic nimik,noi am fost si la LA CRISMA,acolo asa cosa sau uitat la noi,ca miau pus pt niste galuce si racituri si placinte,800 lei persoana!am mai fost la o sala,care se afla pe decebal,mai jos de nunta,acolo in genere nu mio placut ce meniu nio facut!Nu fac reclama,dar incearca acolo la codru,o sati placa!pt 11 persoane nuti trebu multa mincare,cite 2 farfurii de fiecare,cred ca o sati iasa putin!


Post Reply