Invitații de nuntă II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
IrenaVIK
Posts: 2
Joined: 16 Aug 2015, 12:16

Re: Invitații de nuntă II

Post by IrenaVIK »

Salutare fetelor cochetelorrrr!!! Am asa o intrebare, invitatiile pentru parinti si pentru nasi, e necesar textul sa fie diferit de cele pentru oaspetii invitati? Daca sincer nu stiu si nu pot gasi ceva texte frumoase, ma puteti ajuta va rog muuulttttt.... ;)
Multumesc anticipat!!!


evaioana
Posts: 1
Joined: 21 Jan 2016, 18:35

Re: Invitații de nuntă II

Post by evaioana »

Buna fetelor, voiam sa ma mandresc si eu cu invitatiile mele , mi se par absolut extraordinare si voiam sa vi le arat si voua http://www.invitatiioriginale.ro/colect ... 34928.html


N&R
Posts: 10
Joined: 22 Oct 2015, 07:11

Re: Invitații de nuntă II

Post by N&R »

Fetele, care a fost sau este modalitatea de a invita oaspeții la nunta? Sau simplu doar înmânați invitațiile si atit?


alinush_91
Posts: 5
Joined: 04 Apr 2015, 17:22

Re: Invitații de nuntă II

Post by alinush_91 »

Buna! Am citit mesajele voastre, am aflat multe, multumesc voua! Dar mai am o intrebare, a facut cineva invitatii, plicuri cu stil traditional? Am observat ca-s cam scumpusoare..de aceea vreau sa le fac eu.. ar putea sa fie printat ornamentele traditionale pe foaie groasa?


Buzik
Posts: 28
Joined: 24 Sep 2015, 21:02

Re: Invitații de nuntă II

Post by Buzik »

Desigur ca poti printa.doar ca trebuie sa gasesti printer care sa poata printa pe foaie groasa


nadea.v
Posts: 1
Joined: 25 Mar 2017, 15:06

Re: Invitații de nuntă II

Post by nadea.v »

pot afla la ce pret sunt invitatile ?


StefaniaM
Posts: 2
Joined: 11 Mar 2018, 23:57

Re: Invitații de nuntă II

Post by StefaniaM »

Olga2012 wrote: 20 Feb 2013, 02:30 Fetelor, atasez cateva idei pentru invitatii handmade de nunta. Creatie proprie :D . Noi am trecut peste acest eveniment, dar eu oricum raman pasionata de toate detaliile legate de nunta.
Image
Image
Image
Image
Arata incredibiiiil! Tu le-ai facut?? <3


http://invitatii-garf.ro/
Post Reply