Invitații de nuntă II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
karin4ik
Posts: 25
Joined: 09 Jul 2014, 14:28

Re: Invitații de nuntă II

Post by karin4ik »

Multumesc mult Sunt aproape de mine si chiar zilele astea ma duc la ei.


karin4ik eu cunosc la Ciocana care tiparesc bine pe orice, e pe Sadoveanu la Green Hills din deal et.2 acolo cred gasesti
daca vei avea nevoie gasesc numarul de telefon la ei[/quote][/quote]


Sa fii fidel nu inseamna sa fii prost. Inseamna ca esti suficient de matur ca sa stii sa apreciezi ceea ce ai.
Mihaelastr
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2014, 09:42

Re: Invitații de nuntă II

Post by Mihaelastr »

Salut fetelor. Am si eu o intrebare daca stie cineva unde pot gasi banda adeziva sau scoch personalizat adica cu cv desene sau ornamente sau colorat diferit ceva de genul. Sau cares cele mai mari si cu asortiment mare magazine de birotica\papetarie.
Mulțumesc anticipat )))). Succese la pregătiri la toate )))


Irinela
Posts: 128
Joined: 31 Aug 2014, 10:54

Re: Invitații de nuntă II

Post by Irinela »

Mihaelastr wrote:Salut fetelor. Am si eu o intrebare daca stie cineva unde pot gasi banda adeziva sau scoch personalizat adica cu cv desene sau ornamente sau colorat diferit ceva de genul. Sau cares cele mai mari si cu asortiment mare magazine de birotica\papetarie.
Mulțumesc anticipat )))). Succese la pregătiri la toate )))

eu daca nu ma gresesc am vazut banda adeziva cu floricele in magazinul Azur din str. Kogalniceanu. Deasemenea intra in magazinul Papermax de pe bd. Moscovei, el e mare si sunt multe chestiuni interesante.


<a id="timeline1132060" href="http://flines.ru/"> линейки на рабочий стол</a><script type="text/javascript" src="http://flines.ru/timelinejs/1132060.js"></script>
Mihaelastr
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2014, 09:42

Re: Invitații de nuntă II

Post by Mihaelastr »

Irinela wrote:
Mihaelastr wrote:Salut fetelor. Am si eu o intrebare daca stie cineva unde pot gasi banda adeziva sau scoch personalizat adica cu cv desene sau ornamente sau colorat diferit ceva de genul. Sau cares cele mai mari si cu asortiment mare magazine de birotica\papetarie.
Mulțumesc anticipat )))). Succese la pregătiri la toate )))

eu daca nu ma gresesc am vazut banda adeziva cu floricele in magazinul Azur din str. Kogalniceanu. Deasemenea intra in magazinul Papermax de pe bd. Moscovei, el e mare si sunt multe chestiuni interesante.


Merci mult ))))


User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Invitații de nuntă II

Post by bobrsergey »

Свадебные пригласительные в США. Жених - графический дизайнер и решил собственноручно сделать свои пригласительные на свадьбу. Оригинально, стильно и креативно.
На фото настоящий жених и не менее настоящая невеста
Image


nelly90
Posts: 2
Joined: 26 Feb 2015, 15:17

Re: Invitații de nuntă II

Post by nelly90 »

La noi invitațiile sunt deja gata.ma costat 17 lei una,mi lea facut o doamna care se ocupă,ca eu nu am avut timp.au ieșit superbe,eu sunt mulțumită
PS:daca imi spune cineva cum să atasez foto vi le arat


Elena88
Posts: 1
Joined: 05 Mar 2015, 20:51

Re: Invitații de nuntă II

Post by Elena88 »

Buna fetelor! In luna august am nunta si vreau singura sa ma ocup de confectionarea invitatiilor si plicurilor pentru bani. Spuneti-mi va rog unde in Chisinau pot face rost de hirtie si carton special pentru asta? Multumesc anticipat pentru ajutor!


annabella
Posts: 27
Joined: 11 May 2012, 06:51

Re: Invitații de nuntă II

Post by annabella »

Elena88 wrote:Buna fetelor! In luna august am nunta si vreau singura sa ma ocup de confectionarea invitatiilor si plicurilor pentru bani. Spuneti-mi va rog unde in Chisinau pot face rost de hirtie si carton special pentru asta? Multumesc anticipat pentru ajutor!
La magazinul gemenii la parter, linga libraria eminescu (se afla linga utm) este un magazin de birotica, la botanica linga magazinul terra nova de la intersectia strazilor decebal cu dacia.


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Invitații de nuntă II

Post by Ninela »

Hirtie gasesti la magazinul Mart (mai la vale de ASEM), Birovits, Papermax, Azur, este un magazin linga Casa Modei (am uitat cum se numeste). Spor in pregatiri!


Image
Tattianna
Posts: 6
Joined: 08 Jan 2015, 18:57

Re: Invitații de nuntă II

Post by Tattianna »

Invitații după orice gust și dorință . Moderne, frumoase și create special pentru tine . Delalii la numărul de telefon 060036175
Image
Image
Image
Image
Image


Post Reply