Invitații de nuntă II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Tanya_d
Posts: 57
Joined: 04 Jul 2013, 12:18

Re: Invitații de nuntă II

Post by Tanya_d »

Lukianov wrote:Fetelor spunetzimi va rog cu ce taiati cartonu pentru invitatzii,tare mar interesa cel mare din care es 9bucA4?
Eu am taiat la magazinul MAPT, mie mi-a trebuit pentru plicuri ... magazinul mai jos de ASEM, e strada Petru Rares acolo, daca nu gresesc...Ei iau 10 lei pe fiecare coala ...Acasa e mai dificil...tre sa ai cutter sau cel putin un cutit din asta special si o rigla mare si buna


Lukianov
Posts: 64
Joined: 02 Jul 2013, 17:36

Re: Invitații de nuntă II

Post by Lukianov »

Tanya_d wrote:
Eu am taiat la magazinul MAPT, mie mi-a trebuit pentru plicuri ... magazinul mai jos de ASEM, e strada Petru Rares acolo, daca nu gresesc...Ei iau 10 lei pe fiecare coala ...Acasa e mai dificil...tre sa ai cutter sau cel putin un cutit din asta special si o rigla mare si buna
Mersi mult !!!


Lukianov
Posts: 64
Joined: 02 Jul 2013, 17:36

Re: Invitații de nuntă II

Post by Lukianov »

Fetelor ajutatzima ve rog dupa ce redactez imaginea in paint si o salvez se primeste foarte mica.cum sa o salvez de marimile care imi trebu?


Lukianov
Posts: 64
Joined: 02 Jul 2013, 17:36

Re: Invitații de nuntă II

Post by Lukianov »

Am mare nevoie de pareeile voastre ce zicetzi daca prima foaie a invitatie vafi cu aceasta imagine imprimata pe calica Image


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Invitații de nuntă II

Post by Olecika »

E original :) îmi place :)


Gaby
Posts: 73
Joined: 17 Nov 2013, 23:49

Re: Invitații de nuntă II

Post by Gaby »

slautare fetelor, vreau sa ma impart cu ideea mea, de fapt cu ce am facut deja :D invitatiile noastre sunt mai tipice un pic, din motiv ca suntem innebuniti ambii (eu shi VS) dupa pisicutze am hotarit ca invitatiile un pic sa reflecte din slabiciunile noastre shi sa alegm un alt model de invitatii decit cel obisnuit
nu pot atasha poza, insa las linkul :)
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 720e7a6345


Gaby
Posts: 73
Joined: 17 Nov 2013, 23:49

Re: Invitații de nuntă II

Post by Gaby »

Lukianov imi place invitatia, e originala ;)


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Invitații de nuntă II

Post by Olecika »

weeeeee, sunt foarte dragutze :) Iata trebuia sa ii fac si eu surpriza sotului in ziua nuntii :/ la cum "iubeste" el pisicutele :D :D

Sunt foarte originale, brvo voua :)


Lukianov
Posts: 64
Joined: 02 Jul 2013, 17:36

Re: Invitații de nuntă II

Post by Lukianov »

Multumesc mult chiar tare am avut nevoie de parerea voastra!!


Gaby
Posts: 73
Joined: 17 Nov 2013, 23:49

Re: Invitații de nuntă II

Post by Gaby »

Olecika multumesc mult pentru incurajare :) :*


Post Reply