Invitații de nuntă II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Scrie răspuns
karin4ik

Re: Invitații de nuntă II

Mesaj de karin4ik » 21 Ian 2015, 00:34

Multumesc mult Sunt aproape de mine si chiar zilele astea ma duc la ei.

karin4ik eu cunosc la Ciocana care tiparesc bine pe orice, e pe Sadoveanu la Green Hills din deal et.2 acolo cred gasesti
daca vei avea nevoie gasesc numarul de telefon la ei[/quote][/quote]

Sa fii fidel nu inseamna sa fii prost. Inseamna ca esti suficient de matur ca sa stii sa apreciezi ceea ce ai.

Mihaelastr

Mesaj de Mihaelastr » 23 Ian 2015, 10:14

Salut fetelor. Am si eu o intrebare daca stie cineva unde pot gasi banda adeziva sau scoch personalizat adica cu cv desene sau ornamente sau colorat diferit ceva de genul. Sau cares cele mai mari si cu asortiment mare magazine de birotica\papetarie.
Mulțumesc anticipat )))). Succese la pregătiri la toate )))

Irinela

Mesaj de Irinela » 23 Ian 2015, 13:22

Mihaelastr scrie:Salut fetelor. Am si eu o intrebare daca stie cineva unde pot gasi banda adeziva sau scoch personalizat adica cu cv desene sau ornamente sau colorat diferit ceva de genul. Sau cares cele mai mari si cu asortiment mare magazine de birotica\papetarie.

eu daca nu ma gresesc am vazut banda adeziva cu floricele in magazinul Azur din str. Kogalniceanu. Deasemenea intra in magazinul Papermax de pe bd. Moscovei, el e mare si sunt multe chestiuni interesante.

<a id="timeline1132060" href="http://flines.ru/"> линейки на рабочий стол</a><script type="text/javascript" src="http://flines.ru/timelinejs/1132060.js"></script>

Mihaelastr

Mesaj de Mihaelastr » 23 Ian 2015, 15:40

Irinela scrie:
Mihaelastr scrie:Salut fetelor. Am si eu o intrebare daca stie cineva unde pot gasi banda adeziva sau scoch personalizat adica cu cv desene sau ornamente sau colorat diferit ceva de genul. Sau cares cele mai mari si cu asortiment mare magazine de birotica\papetarie.

eu daca nu ma gresesc am vazut banda adeziva cu floricele in magazinul Azur din str. Kogalniceanu. Deasemenea intra in magazinul Papermax de pe bd. Moscovei, el e mare si sunt multe chestiuni interesante.

Merci mult ))))

bobrsergey

Mesaj de bobrsergey » 10 Feb 2015, 01:34

Свадебные пригласительные в США. Жених - графический дизайнер и решил собственноручно сделать свои пригласительные на свадьбу. Оригинально, стильно и креативно.
На фото настоящий жених и не менее настоящая невеста
Imagine

nelly90

Mesaj de nelly90 » 04 Mar 2015, 16:32

La noi invitațiile sunt deja gata.ma costat 17 lei una,mi lea facut o doamna care se ocupă,ca eu nu am avut timp.au ieșit superbe,eu sunt mulțumită
PS:daca imi spune cineva cum să atasez foto vi le arat

Elena88

Mesaj de Elena88 » 05 Mar 2015, 20:56

Buna fetelor! In luna august am nunta si vreau singura sa ma ocup de confectionarea invitatiilor si plicurilor pentru bani. Spuneti-mi va rog unde in Chisinau pot face rost de hirtie si carton special pentru asta? Multumesc anticipat pentru ajutor!

annabella

Mesaj de annabella » 06 Mar 2015, 13:34

Elena88 scrie:Buna fetelor! In luna august am nunta si vreau singura sa ma ocup de confectionarea invitatiilor si plicurilor pentru bani. Spuneti-mi va rog unde in Chisinau pot face rost de hirtie si carton special pentru asta? Multumesc anticipat pentru ajutor!
La magazinul gemenii la parter, linga libraria eminescu (se afla linga utm) este un magazin de birotica, la botanica linga magazinul terra nova de la intersectia strazilor decebal cu dacia.

Ninela

Mesaj de Ninela » 07 Mar 2015, 21:56

Hirtie gasesti la magazinul Mart (mai la vale de ASEM), Birovits, Papermax, Azur, este un magazin linga Casa Modei (am uitat cum se numeste). Spor in pregatiri!

Imagine

Tattianna

Mesaj de Tattianna » 17 Mar 2015, 12:14

Invitații după orice gust și dorință . Moderne, frumoase și create special pentru tine . Delalii la numărul de telefon 060036175
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Scrie răspuns