Pregătirea tenului pt nuntă

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Pregătirea tenului pt nuntă

Post by kkristina »

Vreau sa-mi pregatesc tenul cu ceva masti mai speciale decit le folosesc eu standart, scrieti cum va pregatiti tenul inainte de nunta


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pregatirea tenului pu nunta

Post by Admin »

Salut. Eu am fost ultima data la un salon din centru, nu are o denumire...e sediul cosmeticilor Abyss. Acolo o d-soara Virgilia mi-a curatat tenul anume cu produsele astea si a iesit bine. E relaxant, ea foarte amabila si face diferite masti. Curatirea a iesit tare bine asa ca inainte de nunta (cu vreo 10 zile) o sa ma duc tot la ea. Pretul in toamna era de 200 lei. Cine vrea nr, adresati-va!


kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Re: Pregatirea tenului pu nunta

Post by kkristina »

Eu am fost deja la cosmetolog saptamina trecuta mi-au curatit fata cu cosmetica din Israel, Christina si Holy Land, mi-a spus ca mai are un tratament adika asa si se numeste pu mirese, iti face un fel de procedura cu matase de viermi, revigoreaza tenul, bla bla bla si multe altele, dar costa procedura 450 lei :roll: , nustiu am sa mai cercetezi piata sa vad ce mai este si daca ceva scriu in forum, in sfirsit forum structurat:)))


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pregatirea tenului pu nunta

Post by Admin »

Tratamentul ala pt mirese poate fi facut pt oricine si cu orice ocazie. Eu cred ca fiecare isi pregateste tenul in dependenta de problemele pe care le are. Eu personal, o sa fac o curatare si e destul. As risca sa fac si un peeling dar ma tem sa nu fac mai rau :D


kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Re: Pregatirea tenului pu nunta

Post by kkristina »

Eu mi-am facut si peeling cei drept cu fata rosie ca si racu inca vrio 3 zile Image


anelik
Posts: 18
Joined: 21 Apr 2010, 23:00

Re: Pregatirea tenului pu nunta

Post by anelik »

kkristina wrote:Eu am fost deja la cosmetolog saptamina trecuta mi-au curatit fata cu cosmetica din Israel, Christina si Holy Land, mi-a spus ca mai are un tratament adika asa si se numeste pu mirese, iti face un fel de procedura cu matase de viermi, revigoreaza tenul, bla bla bla si multe altele, dar costa procedura 450 lei :roll: , nustiu am sa mai cercetezi piata sa vad ce mai este si daca ceva scriu in forum, in sfirsit forum structurat:)))

de acord cu tine--->in sfirsit forum structurat :o

-ne informezi si pe noi atunci despre modalitatile de curatire a tenului (daca poti si adrese-in perso:))


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pregatirea tenului pu nunta

Post by Uliana »

fetelor eu vreau sa imi fac un peeling, dar cel mai straniu ea a zis ca nu o sa fiu rosie si ca asa putin rozova este o noua metoda care se numeste peeling cartonovii, ati auzit cineva de asa ceva? Kkristina vreu sa te intreb dupa peeling nu ai avut pete?


kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Re: Pregatirea tenului pu nunta

Post by kkristina »

Uliana wrote:fetelor eu vreau sa imi fac un peeling, dar cel mai straniu ea a zis ca nu o sa fiu rosie si ca asa putin rozova este o noua metoda care se numeste peeling cartonovii, ati auzit cineva de asa ceva? Kkristina vreu sa te intreb dupa peeling nu ai avut pete?
Nu am avut nici pete, am fost rosie pu ca mi-a curatsit fatsa puncte si ce mai apare in plus pe fatsa:))) :D Daca iti face cu produse bune numai ai nici o pata poate un pik roz, depinde deja de ftasa fiecaruia.


pops_uk
Posts: 77
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Londra, Marea Britanie

Re: Pregatirea tenului pu nunta

Post by pops_uk »

Nu am avut nici pete, am fost rosie pu ca mi-a curatsit fatsa puncte si ce mai apare in plus pe fatsa:))) :D Daca iti face cu produse bune numai ai nici o pata poate un pik roz, depinde deja de ftasa fiecaruia.[/quote]

Kkristina, la cine te-ai adresat, si daca poti sa ne dai si noua datele.

Ai ramas multumita de serviciul prestata?


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Pregatirea tenului pu nunta

Post by Anusca »

Salut. Eu am fost ultima data la un salon din centru, nu are o denumire...e sediul cosmeticilor Abyss. Acolo o d-soara Virgilia mi-a curatat tenul anume cu produsele astea si a iesit bine. E relaxant, ea foarte amabila si face diferite masti. Curatirea a iesit tare bine asa ca inainte de nunta (cu vreo 10 zile) o sa ma duc tot la ea. Pretul in toamna era de 200 lei. Cine vrea nr, adresati-va!
Eu vreau datele de contact :)


Post Reply