Primul dans II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
ikutza
Posts: 11
Joined: 15 Apr 2014, 17:59

Re: Primul dans II

Post by ikutza »

Fetelor, recomandati-mi va rog pe cineva care sa ne pregateasca cu primul dans.. Am luat din subiectul acesta cateva numere de tel, insa as vrea opinii mai recente..


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Primul dans II

Post by Mary08 »

Fetelor, cam cu cit timp trebuie de invatat primul dans? noi mai avem exact 1 luna pina la nunta..si inca nici coregraf nu avem, recomandati pe cineva eficient si la pret rezonabil. Mersi ;)


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Primul dans II

Post by Ninela »

Asta e nr coregrafului la care am mers noi: 069964641 Anatol.
Noua ne-au trebuit vreo 5 lectii, si am invatat inainte de nunta cu vreo 3 saptamini.


Image
Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Primul dans II

Post by Mary08 »

Ninela wrote:Asta e nr coregrafului la care am mers noi: 069964641 Anatol.
Noua ne-au trebuit vreo 5 lectii, si am invatat inainte de nunta cu vreo 3 saptamini.
mersi Ninela de contact ;)


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Primul dans II

Post by RoDiNkA »

Salutare fetitelor, fostele, recentele si viitoarele miresuici!!! CIne isi reamineste de mine, am promis ca voi plasa dansul nostru (cam s-a retinut si o fac cu foarte mare intarziere). Dupa cum v-am si spus, am preferat un dans foarte si foarte simplu, vals vienez, coregrafia caruia am facut-o foarte repede (doar 2 ore) si aceasta a fost cu o seara in ajunul zilei multasteptate :mrgreen: Nu ma judecati aspru (ma refer deja la ex-miresuicile, cele cu care am impartasit marele emotii de pregartiri pentru nuntile noastre de vis....Ahhh ce invidiez miresuicile, care doar urmeaza sa isi traiasca ziua de vis... P.S: am ales o piesa in romana, autohtona, insa cum am auzit-o, din prima am inteles ca iata, asta este, ca ne reprezinta....si nu am vrut nimic mai sofisticat, nici in piesa si nici in dans...Vizionare placuta! :oops: :P


Image
InnaM
Posts: 170
Joined: 14 Oct 2012, 17:45

Re: Primul dans II

Post by InnaM »

RoDiNkA wrote:
Atit de gratzioasa Rodinka, shi sotzului tau se vede ca i se da bine BRAVO.


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Primul dans II

Post by Mary08 »

Foarte Frumos Dans Rodinka, se vede dintr-o data ca sinteti niste profesionisti :) Un dans asa romantic, iar voi atit de liberi si indragostiti aratati! Bravo :)


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Primul dans II

Post by Olecika »

mdeaaa, frumos dansul vostru :) Bravo !!! Bun exemplu pentru alte miresici ;)


Gaby
Posts: 73
Joined: 17 Nov 2013, 23:49

Re: Primul dans II

Post by Gaby »

rodinka foarte frumos dansul, bravo mirilor - dansatorilor ;) , dragostea e simpla iar pt aceasta nu necesita piesa sofisticata, dans sofisticat, cel mai important e ca voi ati simtit emotiile shi ati exprimat asta prin dans


marishka
Posts: 35
Joined: 28 Jan 2014, 19:44

Re: Primul dans II

Post by marishka »

fetelor cit ati platit pentru coregraf?


Post Reply