Primul dans II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Primul dans II

Post by RoDiNkA »

Vaaaaaaaaai, InnaM, Mary08, Olecika, Gaby si Tanya_d, woooooooooow.... :oops: fetitelor, va multumesc mult, mult din suflet pentru apreciere!!!!!!!
Am fost plecata pentru un timp din tara si va raspund cu intarziere...
Va multumesc din suflet la toate!!! :*
Da, asa este, chiar de suntem cu sotul ambii coregrafi, la nunta noastra am renuntat la tot profesionalismul si am decis sa fim simplu mire si mireasa, pentru a simti din plin acest moment magic...Si paradoxul e ca pentru alte cupluri putem face coregrafii de dans care mai sofisticate si desigur care mai complicate, care mai putin, cu mixari samd...Iar noua ne-am lasat doar simplitatea :)
Va multumesc mult pentru apreciere!!! :oops:


Image
martahoti
Posts: 33
Joined: 09 Oct 2012, 21:11

Re: Primul dans II

Post by martahoti »

RoDiNkA wrote:Vaaaaaaaaai, InnaM, Mary08, Olecika, Gaby si Tanya_d, woooooooooow.... :oops: fetitelor, va multumesc mult, mult din suflet pentru apreciere!!!!!!!
Am fost plecata pentru un timp din tara si va raspund cu intarziere...
Va multumesc din suflet la toate!!! :*
Da, asa este, chiar de suntem cu sotul ambii coregrafi, la nunta noastra am renuntat la tot profesionalismul si am decis sa fim simplu mire si mireasa, pentru a simti din plin acest moment magic...Si paradoxul e ca pentru alte cupluri putem face coregrafii de dans care mai sofisticate si desigur care mai complicate, care mai putin, cu mixari samd...Iar noua ne-am lasat doar simplitatea :)
Va multumesc mult pentru apreciere!!! :oops:
rodinka, e superb dansul, amandoi parca plutiti. Mi-as dori sa pot si eu dansa asa frumos. Melodia nu ma incanta, dar dansata asa deosebit, e foarte emotionant. Bravo.


sorina
Posts: 51
Joined: 21 Mar 2014, 02:11

Re: Primul dans II

Post by sorina »

salutare, am lipsit mult timp aici, dar nunta a trecut cu bine, iata si dansul nostru, chiar daca mirele nu e dansator si i sa dat greu sper ca nu a fost strasnic :D as vrea sa mai traiesc odata sentimentele primului dans, viitoarelor mirese multe emotii pozitive!!!


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Primul dans II

Post by Olecika »

Bravo Sorina, dragut dans, imi place muzica, e foarte romantica... Si sunteti un cuplu frumos :) Casa de piatra !!!


sorina
Posts: 51
Joined: 21 Mar 2014, 02:11

Re: Primul dans II

Post by sorina »

Olecika wrote:Bravo Sorina, dragut dans, imi place muzica, e foarte romantica... Si sunteti un cuplu frumos :) Casa de piatra !!!
multumesc mult!!!!!!!!!! si voua tutuor casnicii trainice!!!!!


martahoti
Posts: 33
Joined: 09 Oct 2012, 21:11

Re: Primul dans II

Post by martahoti »

sorina wrote:salutare, am lipsit mult timp aici, dar nunta a trecut cu bine, iata si dansul nostru, chiar daca mirele nu e dansator si i sa dat greu sper ca nu a fost strasnic :D as vrea sa mai traiesc odata sentimentele primului dans, viitoarelor mirese multe emotii pozitive!!!
Sorina, foarte frumos dansul si melodia superba. Se vede ca nu dansati prima data, si ca aveti experienta. Emotionant si dansat cu mare placere si entuziasm! Bravo


sorina
Posts: 51
Joined: 21 Mar 2014, 02:11

Re: Primul dans II

Post by sorina »

multumesc mult!!!, eu nu dnsez prima data dar pentru mire chiar e primul dans din viata lui :D


torryvip87
Posts: 3
Joined: 12 Aug 2014, 19:25

Re: Primul dans II

Post by torryvip87 »

Salut miresuicilor, vreau sa recomand pt primul dans si ca dansatori la nunta grupul exlusiv niste baieti foarte responsabili si foarte bravi neau facut nunta un adevarat show de dansuri ii recomand, nr de contact 069256477 Dmitri


nataly90
Posts: 13
Joined: 18 May 2014, 20:48

Re: Primul dans II

Post by nataly90 »

Fetelor, eu am o problema!!! De mult timp visam ca primul meu dans sa fie Julio Iglesias & Dolly Parton - When you tell me that you love me, dar barbatelul meu insista sa fie piesa lui Bon Jovi- Always...Acum nu stiu ce sa fac... voi ce ziceti, care va este mai aproape de suflet?


cutsa
Posts: 87
Joined: 20 Oct 2014, 07:49

Re: Primul dans II

Post by cutsa »

catiushka wrote:fetelor spuneti-mi si mie va rog cine va pregateste dansul si de cit timp e nevoie?
noi nu sintem acasa si nu stim daca o sa reusim inainte de nunta :( :?
ce piese mai puteti adauga in aceasta lista ?


Post Reply