Sala de nunti II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Anastacia
Posts: 5
Joined: 03 Aug 2013, 19:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti II

Post by Anastacia »

Nadinn, iti multumesc mult pentru raspuns...mai avem la dispozitite inca vreo 2 saptamini ca sa ne hotarim....deci vom mai cutreera salile...desi daca despre alte sali mai citisem si feedback negativ, despre A&E numai de bine....aceasta ma atrage foarte mult la el


bogatu
Posts: 4
Joined: 02 Sep 2013, 19:07

Re: Sala de nunti II

Post by bogatu »

dulciurile de la fourchette au fost filmate chiar de la inceput, cind nu era nimeni, am comandat 60 dar am numarat pe platou vreo 40.nimeni nu era in sala, nunta nici nu se incepuse.


Anastacia
Posts: 5
Joined: 03 Aug 2013, 19:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti II

Post by Anastacia »

Salut! I need help!!!
Cine a fost sau a auzit de sala Eros - Chisinau, Zelinski 15 ( http://www.virtualtur.md/ro/point/eros/ ). Sala se afla in sala in care a fost si discoteca Z (mai apoi ea a avut o alta denumire). Administratoarea mi-a spus ca sala s-a deschis in iunie anul acesta.
Pe net nu am gasit nimici o opinie despre ea...iar lui VS i-a placut mult. Mie mi-a placut 50/50....dar retraiesc mult din cauza ca nu stiu nimic depsre ea, cum e mincarea, deservirea, cum stau cu furatul + ma incomodeaza faptul ca in acea sala, tot ce a fost nu s-a tinut mult.....adica a fost sala de nunti mai demult, apoi disco, apoi alta disco, acum iar sala de nunti...si ma tem sa nu ma trezesc la anul ca nu am sala.
Daca cunoasteti ceva info, va rog sa va impartasiti cu mine


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Sala de nunti II

Post by catiushka »

Anastacia wrote:Salut! I need help!!!
Cine a fost sau a auzit de sala Eros - Chisinau, Zelinski 15 ( http://www.virtualtur.md/ro/point/eros/ ). Sala se afla in sala in care a fost si discoteca Z (mai apoi ea a avut o alta denumire). Administratoarea mi-a spus ca sala s-a deschis in iunie anul acesta.
Pe net nu am gasit nimici o opinie despre ea...iar lui VS i-a placut mult. Mie mi-a placut 50/50....dar retraiesc mult din cauza ca nu stiu nimic depsre ea, cum e mincarea, deservirea, cum stau cu furatul + ma incomodeaza faptul ca in acea sala, tot ce a fost nu s-a tinut mult.....adica a fost sala de nunti mai demult, apoi disco, apoi alta disco, acum iar sala de nunti...si ma tem sa nu ma trezesc la anul ca nu am sala.
Daca cunoasteti ceva info, va rog sa va impartasiti cu mine
Anastacia eu zic sa te bazezi pe intuitie, eu de exemplu nu as risca, nu are nimic deosebit fata de majoritatea salilor din chisinau si tot n-am auzit nimic de ea
dar cind am vazut ce lista de sali ai facut tu in tema ci lista salilor de banchet cu siguranta ti-a cazut alta tronc la inima :ugeek:


dorhyna
Posts: 125
Joined: 25 Oct 2012, 14:34

Re: Sala de nunti II

Post by dorhyna »

Fetelor, paremi-se la restaurantul Golden Nica a 2 oara caz de intoxicatie
http://www.publika.md/de-la-nunta--la-m ... 76081.html


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti II

Post by maryLand »

http://www.publika.md/de-la-nunta--la-m ... 76081.html

Doamne fereste! Omul se duce sa se vesleasca..si datorita unor "nepasatori" se ajunge la asa ceva.
Desigur ca imi pare totusi suspecta aceasta "murdarie" dar cel mai trist ca sufera oameni nevinoveti :(


Image
User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Sala de nunti II

Post by Nika »

Trist ....azi dimineata am citit si eu aceasta noutate ....nici nustiu ce sa zic ....se pare ca localului ii sa intrerupt activitatea pentru cele patite mai inainte si totusi ei au continuat-o....mdea nepasarea face victime...pacat ca sa ajuns si la deces...cita durere e in familia barbatului decedat,dar si in sufletul acelor tineri cu nunta.....mdea o amintire dureroasa pe viata......pacatt :?


Image
maklerus
Posts: 139
Joined: 23 May 2013, 14:08

Re: Sala de nunti II

Post by maklerus »

Pacat si foarte trist! Insa ce sa face perechile care au programate nunta la acest retaurant....


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Sala de nunti II

Post by Kitsurica »

Anastasia dar care sunt preturile la Eros? mi-a placut si mie sala si e chiar linga casa mea, deci nu o sa trebuiasca de umblat pe drumuri pina la sala, sora mea a fost la o nunta acolo si i-a placut, ce-i drept nu stiu daca e vorba de sala respectiva sau de vechii proprietari, daca afli detalii imi zici si mie, ca inteleg ca suntem miresele anului 2014 si suntem in pregatiri, la moment tot cu alesul salii, poate ne ajutam reciproc?


rodicikaa
Posts: 3
Joined: 09 Sep 2013, 20:21

:)

Post by rodicikaa »

a auzit cineva da sala de nunti mavl? sunt viitoarea mireasa...si nu prea stiu de localuri...cineva mi-a recomandat acasta sala...ca e ok...pretul acceptabil deservirea ok...mancarea buna....a facut cineva nuta acolo???eu nu sunt in tara si nu ma pot duce sa_l vad....cateva parreri mi-ar fi de folos...multmesc mult


Post Reply