Sala de nunti II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Gaby
Posts: 73
Joined: 17 Nov 2013, 23:49

Re: Sala de nunti II

Post by Gaby »

marishka wrote:noi deja am rezervat sala de la Garden Palace pentru 6 august,am fost si ne-a plakut tare mult si localul si personalul ,insasi prorietarul a spus ka daca vrem sa gustam meniul nu e nevoie noi sa platim putem komanda orice din partea casei,si da intradevar inafara de 6 august nu m-ai aveau nimic liber mi se pare ca si 5(marti) era ocupat ,am facut si un meniu provizoriu care mi-a placut,eu imediat ce am vazut sala am simtit ca este sala unde vreau sa serbam nunta,sper ca va decurge tot bine
nu shtiu cum e bucataria, dar ce tine de cofetarie e la nivel la ei, cind am bronat sala, domnu ne-a servit cu prajituri coapte la ei, sunt foarte foarte gustoase :)


ella
Posts: 7
Joined: 23 Oct 2013, 13:18

Re: Sala de nunti II

Post by ella »

salut fetelor! nunta mea este in mai, am ales sala Select, va rog sa va dati cu parerea cine a mai fost acolo si cine a sarbatorit nunta sa, multumesc mult!


desdemona barbalat
Posts: 64
Joined: 09 Dec 2013, 22:59

Re: Sala de nunti II

Post by desdemona barbalat »

ella wrote:salut fetelor! nunta mea este in mai, am ales sala Select, va rog sa va dati cu parerea cine a mai fost acolo si cine a sarbatorit nunta sa, multumesc mult!
buna...la select se gateste bine,ii frumoasa sala,loc de dans cit de cit este,unica probelema la formatiea care veti o alege sai spuneti sa ia inca o boxa in plus deoarece akolo e o problema cu sunetu sali (unde stau miri,nu se aude muzica) in principiu e o alegere buna


desdemona barbalat
Posts: 64
Joined: 09 Dec 2013, 22:59

Re: Sala de nunti II

Post by desdemona barbalat »

fetelor vrau sa va descriu sala de nunti Norok (buicani) cindva sala de jos era mica dar tot la un nivel normal..dar akuma...de 14 februarie (adica ieri) am fost la o nunta si eram foarte curioasa cum a marit sala (ca auziam ca sala de jos a facuto foarte mare) o sala destul de mare,frumoasa,bine aranjata,nu intirzia cu bucatele,rugai pe un chelner sa-ti aduca ceva cum si migam o adus ceia ce avut nevoie,si foarte frumos raspund...loc de dans este incapatoare peste cap poti si tot raionul sa chem ca sa danseze...mia placut cum a fost organizat si cu muzica..a cintat lautari conducea Vladimir Duminica ,dj Jarcov plus lumini,fum,fulgi de zapada,balonase...,si muzica Cvartet de coarde la intimpinare...dansatori au fost de la Joc organizat de Efros Adriana....si moderator Sergiu Beznitchi foarte diplomat si bine organizat.....intrun cuvint totii au facut o mare treaba si foarte buna


any2009
Posts: 3
Joined: 09 Feb 2014, 14:15

Re: Sala de nunti II

Post by any2009 »

A fost cineva la Silver House? Cum bucătăria la ei,deservirea?Muzica de la celălalt etaj nu se aude?


olesea88
Posts: 67
Joined: 23 Oct 2013, 15:00

Re: Sala de nunti II

Post by olesea88 »

Fetelor ....nu ca fac reclama ,dar poate cineva cauta o sala cu pret mai redus lunile aprilie si mai restaurantul GOLDEN LION Lista de bucate de 650- e la 550 .....800 e la 650 .


olesea88
Posts: 67
Joined: 23 Oct 2013, 15:00

Re: Sala de nunti II

Post by olesea88 »

Fetelor ....Nu fac reclama ...dar poate cineva cauta sala la un pret redus lunile aprilie si mai ...Restaurantul GOLDEN LION lista de bucate 650 este la 550 si de 800 este de650 lei .Arvona este de 3000-5000 si restul in seara nuntii poti achita .


Otilia
Posts: 1
Joined: 28 Feb 2014, 12:15

Cine a făcut nuntă la MiaDora? Cum e acolo? Deservire, sala.

Post by Otilia »

la ei pe site scrie ca s-au marit de doua ori si ca incap pana la 300 de persoane. Eu ma gandesc ca vor fi cam 280 de innvitati... credeti ca vor incapea? cate persoane incapeau, ca sa inteleg daca vor incapea 280 de invitati


cioco
Posts: 22
Joined: 24 Jun 2013, 11:28

Re: Cine a făcut nuntă la MiaDora? Cum e acolo? Deservire, s

Post by cioco »

Olilia, deja exista o tema deschisa cu restaurantul Miadora. Noi facem acolo in iunie, nici noi nu stim cum va fi sala inca pentru ca ei sunt in reconstructie. Reconstructia va dura pina in aprilie, deci pina atunci nimeni nu stie cum va fi sala. In ceea ce priveste deservirea poti sa stai linistita, sunt de foarte mult timp pe piata si chelnerii care lucreaza acum au deja multi ani de exerienta cu miadora...si cred ca asta spune multe despre un restaurant...


capitan
Posts: 2
Joined: 07 Mar 2014, 13:13

Re: Sala de nunti II

Post by capitan »

salut, cine stie ceva despre localul Majestic, cine ma poate ajuta va rog mult


Post Reply