Sala de nunti II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Djamilli
Posts: 8
Joined: 20 Mar 2015, 22:35

Re: Sala de nunti II

Post by Djamilli »

La Adam si Eva locul in sala mica costa 650 lei cu un meniu foarte bogat, am rezervato recent pentru luna noiembrie!


kisstina}{_2015
Posts: 3
Joined: 18 Nov 2014, 13:08

Re: Sala de nunti II

Post by kisstina}{_2015 »

Noi am facut duminica aceasta la Voyage. Sala frumoasa, gradina ingrijita cu spatiu pentru inscriere..totul la nivel si preturi omenesti...Meniul nostru a fost cu de toate, nu am economisit pe nimic si ni s-a calculat 699 lei / pers. Cit despre baie, poate domnisoara se referea la aia de afara..dar ea nu prea se foloseste acum. Au facut in interior..ingrijita si fara mirosuri neplacute.

niutka wrote:
alinadan88 wrote:Fetelor, cine din voi a sarbatorit nunta la Voyage, sau poate vor sarbatori, spuneti-mi ceva mai multe informatii, cum meniul, deservirea, cam cit iesa pretul pentru o persoana?
buna,am fost eu la Voyage atunci cand cautam sala,meniu bun ,bogat, asa cu de toate e 650 lei.deservirea e ok,o singura problema e ca nu prea au grija de baie,miroase cam urat ,in rest foarte ok,a fost prima noastra optiune,arata bine si interiorul si curtea,dar nu am ales din cauza mirosului din baie :(


anisoara.21
Posts: 4
Joined: 21 May 2015, 23:17

Re: Sala de nunti II

Post by anisoara.21 »

Salutare tuturor miresuicilor,cine cunoaste detalii despre restaurantul Cascada de la Bubuieci,a facut cineva nunta acolo sau poate a fost,vrem sa rezervam dar ne e frica?


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Sala de nunti II

Post by Mary08 »

anisoara.21 wrote:Salutare tuturor miresuicilor,cine cunoaste detalii despre restaurantul Cascada de la Bubuieci,a facut cineva nunta acolo sau poate a fost,vrem sa rezervam dar ne e frica?
Salut noi am sarbatorit nunta anul trecut la Cascada, ce pot sa spun, noua ne-a placut, minkarea gustoasa, fata de chelneri nu au fost obiectii, meniul l-am facut impreuna, la pret accesibil asa cum am preconizat nu ni s-a bagat nimic cu de-a sila, decorul frumos atit in sala cit si afara. Noi am ramas multumiti. Bafta!


anisoara.21
Posts: 4
Joined: 21 May 2015, 23:17

Re: Sala de nunti II

Post by anisoara.21 »

Mary08 foarte putina informatie despre cascada :) te rog daca ai putea sa imi dai mai multe detalii aici sau in privat,voi citi invitati ati avut, si cit va costat meniul pentru o persoana?masa de fourchette ati achitato voi sau nu?


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Sala de nunti II

Post by Mary08 »

Pai eu am raspuns la general, ca am ramas multumiti, deja daca vrei mai detaliat, pune intrebari si iti raspund. Deci trec in privat!


anisoara.21
Posts: 4
Joined: 21 May 2015, 23:17

Re: Sala de nunti II

Post by anisoara.21 »

Mary08,salut, din pacate sunt noua pe aceasta pagina motiv pentru care nu iti pot lasa un sms privat...te rog mult daca poti sa-mi lasi un contact Skype sau orice altceva care m-ar ajuta sa te contactez penteu mai multe detalii,desigur daca nu deranjez..iti


Irina_Taran
Posts: 12
Joined: 02 Jan 2015, 18:52

Re: Sala de nunti II

Post by Irina_Taran »

miresuica15 wrote:Salut dragi miresuici! am inceput si noi sa cautam sala pentru nunta, si din cite am vazut, ne-au placut 3 si nu stim ce sa alegem:
1.Novas
2. Adam si Eva ( si aici avem nedumeriri in privinta salii mici sau mari )
3. Vispas
Toate ne plac dar este si cite ceva ce nu prea ne convine..
Voi ce parere aveti ?? (multumesc).
Noi am facut nunta in noiembrie 2014 la Adam si Eva. Am luat meniul de 650 de lei, pai sa stii ca mesele au fost incarcate. Si zeama tot cu mincarea ceea am facuto!


miresuica15
Posts: 11
Joined: 16 Sep 2014, 10:21

Re: Sala de nunti II

Post by miresuica15 »

Noi am facut nunta in noiembrie 2014 la Adam si Eva. Am luat meniul de 650 de lei, pai sa stii ca mesele au fost incarcate. Si zeama tot cu mincarea ceea am facuto![/quote]

DA, mersi..si noua ni s-a parut meniul bunicel..da pentru anul viitor scumpesc putin pretul..voi in sala mica ati facut ??


Sonia
Posts: 19
Joined: 08 Sep 2014, 21:36

Re: Sala de nunti II

Post by Sonia »

Fetelor,cele ce si-au serbat nunta la restaurantul Voyage.Voua vi s-a spus ca chelerii se achita aparte? Prietenei mele i s-a spus ca ei nu se achita, dar mie mi-au spus ca 400 de lei fiecare chelneri.Voua ce conditii vi s-au spus?


Post Reply