Idei decor by Cristina

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Idei decor by Cristina

Post by By Cristina »

Buna viitoare miresuice,m-am gindit sa deschid un nou topic pentru a veni in ajutorul vostru, acum in tara nostra sint foarte multe agentii care decoreaza evenimente si sunt foarte scumpe, din mai multe cauze, unele lucreaza cu intermediari, altele procura materiale scumpe ,etc, unele sunt ieftine dar nu prea multi ii cunosc de aceea m-am gindit sa va ajut cu diferite idei si cum sa le aplicati in practica.
Daca aveti intrebari sau aveti nevoie de sfaturi nu ezitati sa-mi scrieti, o sa am o deosebita placere sa raspund.


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Idei decor by Cristina

Post by Dutsu »

eu as vrea sa inlocuiesc podul de flori cu alt ceva dar nu am idee cu ce...


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Idei decor by Cristina

Post by Ninela »

Noi am inlocuit cu Calea Luminii - tineretul a tinut luminari tablete in miini. A fost frumos!


Image
User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Idei decor by Cristina

Post by By Cristina »

Citeva idei,poate va inspira
Image
Image
Image
Image
Image


Elenuta_c
Posts: 19
Joined: 18 Sep 2013, 14:47
Location: Chisinau

Re: Idei decor by Cristina

Post by Elenuta_c »

eu as vrea ceva desebit pentru strinsul banilor, adica nu traditionala casuta sau bol


User avatar
Aleena
Posts: 468
Joined: 03 Mar 2012, 13:05

Re: Idei decor by Cristina

Post by Aleena »

Elenuta_C,am vazut la una dintre miresele ''mele'' din aceasta toamna o astfel de casutza pentru bani:

Image

Din pacate,poza nu reda toata frumusetea ei!
E lucrata manual din lemn natural,se deplaseaza pe rotile si pe platou se poate plasa sticla si paharele din care se servesc nuntasii la stransul banilor.

Stiu ca se da in chirie.Detalii nu cunosc,intreba-ti de Lencik88.

P.S: sorry daca nu am raspuns in rubrica care trebuia.


Alina Braileanu:

Image
User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Idei decor by Cristina

Post by By Cristina »

Elenuta_c wrote:eu as vrea ceva desebit pentru strinsul banilor, adica nu traditionala casuta sau bol
Buna, uite am avut anul trecut o miresuica tare interesanta si indrazneata si la strinsul banilor iam propus asa o chestiuta ,a fost foarte interesant si la oaspeti tare le-au placut ideea, ceva neobisnuit
Image
Aici poti vedea decorul integral. https://www.facebook.com/agentiakamelis ... 678&type=3
Bafta!


Elenuta_c
Posts: 19
Joined: 18 Sep 2013, 14:47
Location: Chisinau

Re: Idei decor by Cristina

Post by Elenuta_c »

By Cristina wrote:
Elenuta_c wrote:eu as vrea ceva desebit pentru strinsul banilor, adica nu traditionala casuta sau bol
Buna, uite am avut anul trecut o miresuica tare interesanta si indrazneata si la strinsul banilor iam propus asa o chestiuta ,a fost foarte interesant si la oaspeti tare le-au placut ideea, ceva neobisnuit
Image
Aici poti vedea decorul integral. https://www.facebook.com/agentiakamelis ... 678&type=3
Bafta!


stii, mi-a placut mult ideea cu panoul respectiv, dar cit costa??


User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Idei decor by Cristina

Post by By Cristina »

stii, mi-a placut mult ideea cu panoul respectiv, dar cit costa??[/quote]

Intre 200-300 lei, depinde de decor si de nr de buzunare, in chirie nu prea le dam deoarece mirii sint foarte multumiti si le iau acasa :D ca amintire, poate le mai folosesc altundeva, poate la cumatrie...


torry
Posts: 15
Joined: 30 Oct 2013, 12:16

Re: Idei decor by Cristina

Post by torry »

cine poate sa imi spuna unde as putea gasi asa ceva si la noi
e ceva original si nam vazut, uitativa http://www.odnoklassniki.ru/video/4857006615


Post Reply