Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
torry
Posts: 15
Joined: 30 Oct 2013, 12:16

Re: Sevicii foto si video II

Post by torry »

wildcat soul wrote:
torry wrote:Salut miresuice, cine stie un video calitativ si in jur de 300-400 euro?
450 euro, dar video e super si baiatul lucreaza minunat 069688886 stas, asta pentru 4 ore pe cd + tot materialu filmat asa aparte, daca vrei poti sa te intelegi pe timp mai putin respectiv mai ieftin ;) succese
Mersi, dar nu ai vrio lucrare de a lui sa vad cum filmeaza?


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Sevicii foto si video II

Post by wildcat soul »

torry wrote:
wildcat soul wrote:
torry wrote:Salut miresuice, cine stie un video calitativ si in jur de 300-400 euro?
450 euro, dar video e super si baiatul lucreaza minunat 069688886 stas, asta pentru 4 ore pe cd + tot materialu filmat asa aparte, daca vrei poti sa te intelegi pe timp mai putin respectiv mai ieftin ;) succese
Mersi, dar nu ai vrio lucrare de a lui sa vad cum filmeaza?
la mine nu am ,noi acuma asteptam sa ne dee, materialul de la nunta :) dar poti sa il suni sa te vezi cu el si el iti arata lucrari mai multe, deja ai sa vezi cum o sa iti placa, noi am ramas incintati de lucrarile lui, lam gasit prin fotograf, si cind am vazut lucrarile nea placut mult, luind in consideratie ca si pretul e bunisor :) cum ne dau video daca ceva o sa te anunt si iti trimit cite ceva sa vezi ;)


Image
torry
Posts: 15
Joined: 30 Oct 2013, 12:16

Re: Sevicii foto si video II

Post by torry »

la mine nu am ,noi acuma asteptam sa ne dee, materialul de la nunta :) dar poti sa il suni sa te vezi cu el si el iti arata lucrari mai multe, deja ai sa vezi cum o sa iti placa, noi am ramas incintati de lucrarile lui, lam gasit prin fotograf, si cind am vazut lucrarile nea placut mult, luind in consideratie ca si pretul e bunisor :) cum ne dau video daca ceva o sa te anunt si iti trimit cite ceva sa vezi ;)[/quote]
da mersi mult astept.


Lukianov
Posts: 64
Joined: 02 Jul 2013, 17:36

Re: Sevicii foto si video II

Post by Lukianov »

Salut!!!Fetelor atzi auzit ceva de flystudio?http://www.flystudio.md/au lucrari frumoase


torry
Posts: 15
Joined: 30 Oct 2013, 12:16

Re: Sevicii foto si video II

Post by torry »

salut fetelor cine cauta foto calitativ eu va recomand helis.md super poze si pretul e accesibil


Svetik87
Posts: 3
Joined: 12 Nov 2013, 20:55

Re: Sevicii foto si video II

Post by Svetik87 »

Image


Dany
Posts: 6
Joined: 11 Nov 2013, 15:06

Re: Sevicii foto si video II

Post by Dany »

Buna fetelor, sugeratimi si mie un fotograf si un cameraman bun pentru nunta mia. Ma gindeam la www.stil.md dar nu sunt sigura.


torry
Posts: 15
Joined: 30 Oct 2013, 12:16

Re: Sevicii foto si video II

Post by torry »

Dany wrote:Buna fetelor, sugeratimi si mie un fotograf si un cameraman bun pentru nunta mia. Ma gindeam la http://www.stil.md dar nu sunt sigura.
salut dany eu tias recomanda pe cei de la helis.md super foto si super calitate, dar daca nu vreai sa economisesti pe foto til recomand pe alex iordache foto te va costa 750 euro in schimb nu vei regreta


Buburuza2014
Posts: 82
Joined: 26 Jun 2013, 21:48

Re: Sevicii foto si video II

Post by Buburuza2014 »

A auzit cineva de Viomark (foto+video)?


Dany
Posts: 6
Joined: 11 Nov 2013, 15:06

Re: Sevicii foto si video II

Post by Dany »

torry wrote:
Dany wrote:Buna fetelor, sugeratimi si mie un fotograf si un cameraman bun pentru nunta mia. Ma gindeam la http://www.stil.md dar nu sunt sigura.
salut dany eu tias recomanda pe cei de la helis.md super foto si super calitate, dar daca nu vreai sa economisesti pe foto til recomand pe alex iordache foto te va costa 750 euro in schimb nu vei regreta

Mersi pentru raspuns torry, mi-au placut nespus de mult lucrarile lui Alex Iordache dar eu nustiu cit ma va costa si cameramanul( apropo caut si un cameraman). Dar nu as vrea sa achit mai mult de 1200€ pe foto video :-(


Post Reply