Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
kateryn burunduc
Posts: 11
Joined: 04 Dec 2013, 12:28

Re: Sevicii foto si video II

Post by kateryn burunduc »

Arishka wrote:
kateryn burunduc wrote:Spunind ca formatia fratilor Parfeni n-ea recomandat foto-video LPstudio.md ...ne-am intilnit cu baieti,si n-ea prezentat nunta in detali mai multe lucrari diferit ceia ce pe saitu lor nu e postat...n-ea placut clitatea,n-ea placut ca propun idei noi,ca persoane sunt foarte placuti...preturile sunt accesibile si reale
Scrie-mi te rog preturile... ;)
1100 euro


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Sevicii foto si video II

Post by Mary08 »

Fetelor pe cine alegeti pentru foto si video? eu stau intre Radu Viorel, si ma uit si la Andrei Sirbu(de video inca nu am idee)...pe cine sa aleg, ce parere aveti despre ei?
P.S. La mine sotul repede se decide, i-am aratat lucrarile lui Radu si i-a placut, el mult nu cauta:-) :-) , in skimb eu, off :-)
Apropo pentru cei interesati Radu Viorel 450 euro;
Andrei Sirbu 350 euro.Preturile mi se par accesibile, si pozele sint frumoase..parerea mea.


Amoricina
Posts: 46
Joined: 24 Nov 2013, 16:12

Re: Sevicii foto si video II

Post by Amoricina »

please help!

Cununia peste hotare, petrecerea de nunta in Moldova... De 3 zile citesc forumul cu servicii si foto si m-am zapacit :roll: As vrae sa avem un fotograf care poate fi si aici si acolo, la un pret rezonabil evident...Cine stie cine lucreaza si peste hotare sau este dispus sa vina, sau a mai fost? Va multumesc! :)


Diana 2013
Posts: 234
Joined: 17 Nov 2012, 19:18

Re: Sevicii foto si video II

Post by Diana 2013 »

Amoricina, Liviu Vicol lucreaza si peste hotare (a fost in Italia, Franta), http://www.lstudio.md/video/ - astea sunt doar citeva, la intilnirea cu el vei vedea mai multe. Il gasesti pe Facebook, Liviu Vicol - el e cameraman, dar lucreaza cu fotografi foarte bravo!

eu te-as sfatui sa il contactezi, pe site gasesti datele de contact, inclusiv skype.
succes!


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Sevicii foto si video II

Post by catiushka »

-
Last edited by catiushka on 07 Apr 2015, 13:05, edited 1 time in total.


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Sevicii foto si video II

Post by Mary08 »

Dupa cum va spuneam, ma gindeam sa fac alegerea intre Radu Viorel sau Andrei Sirbu:-) acum mai tare sint zapacita, lui sot nu i-au placut lucrarile lui Andrei, iar de Radu Viorel nici ntim ce sa facem ne mai gindim, cam atitudinea lui fata de client lasa de dorit...cu toate ca pozele lui sint bune si creative. Acum iar tre sa analizez pe cine as alege...ce fotografi mai cunoasteti pin la 500 euro? Merci anticipat


User avatar
henrietta
Posts: 176
Joined: 22 Sep 2013, 19:30

Re: Sevicii foto si video II

Post by henrietta »

uite asta ia 250 de euro si pozele sunt la nivel http://lmarian.com/ noi ne gindim sa il luam dar inca video nu am gasit si nici nu stim cum sa facem...
Eu intimplator am gasit acest fotograf si tare m-am mirat cind am vazut pretul si atunci m-am gindit ca poate si video gasim ceva mai ieftin ... ei batai de cap numai


Image
Amoricina
Posts: 46
Joined: 24 Nov 2013, 16:12

Re: Sevicii foto si video II

Post by Amoricina »

catiushka, la acelasi video ma uitam si eu! Simplu sint ocupati, e nunta si ziua de nastere a lui in mijloc exact:))) am scris ieri mail la toti ca sa intreb imediat pret, disponibilitate si daca vin peste hotare dar cred ca o sa renunt la video pina urma :((

Diana 2013 si eu ma numesc Diana :))) nu il cunosc, merg sa caut lucrarile :)

Multumesc fetelor de sugestii si ajutor, tot cu ajutorul vostru am gasit restaurantul si am dat arvuna, am gasit rochia...si asta in 2 zile cind trebuia sa mai fac si ghid pentru VS :D


cicelu
Posts: 48
Joined: 18 Apr 2013, 15:26

Re: Sevicii foto si video II

Post by cicelu »

salut fetelor am gasit intimplator sait asta http://light-studio.md am vazut ca cineva cauta ceva foto mai eftin poate va prinde bine.


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Sevicii foto si video II

Post by Mary08 »

cicelu wrote:salut fetelor am gasit intimplator sait asta http://light-studio.md am vazut ca cineva cauta ceva foto mai eftin poate va prinde bine.
Mersi cicelu la sigur ma uit si la ei.


Post Reply