Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
heyapple
Posts: 74
Joined: 09 Jan 2014, 18:12

Re: Sevicii foto si video II

Post by heyapple »

rodicutza wrote:buna ziua,stie cineva fotog.Vadim Jantic,cum lucreaza si ce preturi are foto-video?
Vadim Jantic este doar fotograf. Am avut plăcerea să văd cum lucrează, din câte cunosc acum taxa este de 600 de euro, dacă vă permiteţi să daţi aşa bani pentru serviciile foto atunci se merită, şi ca profesionist şi ca persoană. Locaţiile unde a pozat nu arătau cu nimic speciale, dar produsul final m-a lăsat cu gura căscată, mă uitam pe poze şi nu puteam înţelege unde au fost făcute de-s aşa frumoase. Plus glumeţ, respectuos, degajat în ceea ce priveşte munca sa. Ceea ce nu mi-a plăcut că alege cam aceleaşi locaţii, cum ar fi reşedinţa de stat, am văzut multe lucrări de-ale sale acolo cu miri, dar cred că dacă veţi negocia şi îi veţi propune ceva al vostru nu va zice nu. Deja voi decideţi. Pot să-ţi propun şi soţii Denisov, i-au 400 sau 450 de euro, dar tot au lucrări frumoase şi din câte am citit aici pe forum nu am găsit niciun feedback negativ despre ei, iar asta deja este un agrument puternic. Baftă!


martahoti
Posts: 33
Joined: 09 Oct 2012, 21:11

Re: Sevicii foto si video II

Post by martahoti »

Buna fetelor, as vrea sa impartasesc cu voi povestea noastra de dragoste. Astept parerile voastre. E interesant pentru mine sa aflu niste pareri obiective!

Filmuletul il puteti accesa pe youtube:

PS: recomand pentru foto si film nuntata.md-sunt seriosi si foarte ok la pret!

Pupici!


Amoricina
Posts: 46
Joined: 24 Nov 2013, 16:12

Re: Sevicii foto si video II

Post by Amoricina »

Marta, idea imi place foarte mult, cu "teleportarea" in alte vremuri... :D frumos! casa de piatra!


Lilia86
Posts: 10
Joined: 28 Jul 2014, 11:20

Re: Sevicii foto si video II

Post by Lilia86 »

Noi nu am facut video la nunta, privesti o singura data si dai o gramada de bani. Cat tine de foto, noi am optat pt Vitalie Sirbu, un fotograf cu care se lucreaza usor si cu placere.


IRACIKA1983
Posts: 296
Joined: 01 Dec 2012, 17:26

Re: Sevicii foto si video II

Post by IRACIKA1983 »

Lilia86!!! Noi la cumatrie nu am luat video ,dar am avut numai fotograf nu am dat gres .A trecut un an jumate de la nunta noastra noi numai o data am privit nunta noastra ...


User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Sevicii foto si video II

Post by bobrsergey »

IRACIKA1983 wrote:Lilia86!!! Noi la cumatrie nu am luat video ,dar am avut numai fotograf nu am dat gres .A trecut un an jumate de la nunta noastra noi numai o data am privit nunta noastra ...
Никто не смотрит 2-3 часовой свадебный фильм каждый день.
Сейчас в добавок к основному фильму делают еще короткий свадебный фильм 15-20 мин. В таком фильме собраны все самые значимые, красивые и интересные моменты со свадьбы,подобраны и отредактированы все тосты и пожелания гостей и все это смонтировано с точки зрения граммотного режисера и сценариста
Короткий свадебный клип можно смотреть намного чаще чем 3 часовой. И он ничем не уступает основному подробному фильму, а во многом и превосходит. Подробно и в то же время коротко и локанично.
[vimeo]87551329[/vimeo]


sandina4ka
Posts: 3
Joined: 31 Jul 2014, 21:41

Re: Sevicii foto si video II

Post by sandina4ka »

Miresuici spuneti-mi si mie daca cineva cunoaste, cit ia Vadim Denisov pentru 2015


Lady_Di
Posts: 14
Joined: 02 Sep 2013, 12:59

Re: Sevicii foto si video II

Post by Lady_Di »

rodicutza wrote:buna ziua,stie cineva fotog.Vadim Jantic,cum lucreaza si ce preturi are foto-video?
Noi am lucrat cu Vadim la nunta! Pot sa zic ca e fff bravo ca fotograf, intr-adevar face poze bune si le editeaza frumos. E profesionist. Doar ca el face numai foto, fara video. De obicei lucreaza cu baietii de la omino.md sau cu avaproduction in postura de cameramani.


heyapple
Posts: 74
Joined: 09 Jan 2014, 18:12

Re: Sevicii foto si video II

Post by heyapple »

Nu ştiu cât ia Denisov pentru 2015, dar pentru 2014 preţurile rămăsese neschimbate. Nu ştiu dacă la rubrica respectivă este numărul lor, dar poţi să-i găseşti la 079225391 . Eu când am telefonat a răspuns o doamnă, presupun că e soţia, pt că lucrează împreună. Dacă îi alegi pe ei treb să bronezi de pe acum. Noi îi sunasem cu vreo 9 luni înainte de nuntă şi deja erau ocupaţi. Baftă.


sunny
Posts: 17
Joined: 03 Feb 2014, 10:16

Re: Sevicii foto si video II

Post by sunny »

Mihaela*** wrote:suntem pe cale sa arvunam imagestudio.md, mi-a placut calitatea lor, a lucrat cineva cu ei?
Nu știu dacă ați semnat contract cu ImageStudio sau încă nu... Sper ca i-ați ales pe ei sau o veți face... Noi am avut nunta pe 12 August, anul curent...încă sunt in euforie, chiar dacă au trecut deja 3 săptămîni de atunci! Iar fotograful si cameramanul au fost băieții de la ImageStudio, o sa spun in 3 cuvinte totul despre ei: ImageStudio-nota 10+!


Post Reply