Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
alinadan88
Posts: 23
Joined: 25 Feb 2014, 19:11

Re: Sevicii foto si video II

Post by alinadan88 »

Olecika wrote:Marian Croitoru :P E foarte bun si are preturi accesibile :)
olecika mersi, noi tot pina cind ne-am oprit la el si am vorbit dar avem deama mai mult de o luna si nu putem sa ne intilnim, tot timpul este ocupat, ne gindim poate sa ne cautam alt cameraman
!!!


anisoara123
Posts: 8
Joined: 23 Dec 2013, 00:18

Re: Sevicii foto si video II

Post by anisoara123 »

Salut,vreau sa fac o recomandare si sa nu credeti ca fac reclama, chiar vineri acum am fost si eu o mireasa fericita :) si am avut ca fotograf pe Vadim DEnisov, sincer toata lumea ne-a intrebat de unde l-am luat, toti l-au laudat si noi sintem super incintati de lucrul lui, il recomand cu inima deschisa! Si video-Artur Rusnac la fel super!


InnaM
Posts: 170
Joined: 14 Oct 2012, 17:45

Re: Sevicii foto si video II

Post by InnaM »

anisoara123 wrote:Salut,vreau sa fac o recomandare si sa nu credeti ca fac reclama, chiar vineri acum am fost si eu o mireasa fericita :) si am avut ca fotograf pe Vadim DEnisov, sincer toata lumea ne-a intrebat de unde l-am luat, toti l-au laudat si noi sintem super incintati de lucrul lui, il recomand cu inima deschisa! Si video-Artur Rusnac la fel super!

noi shtim ;) (la sotzii Denisov ma refer)

stai sa primeshti materialul, nu ma indoiesc ca-tzi va fi shi mai mare inkintarea. Daca vineri a fost nunta, miine sau in urmatoarele zile vei primi shi ceva poze, 'asha ca sa clateshti ochii" :) VREM SA VEDEM


diusha
Posts: 18
Joined: 16 Sep 2014, 11:10

Re: Sevicii foto si video II

Post by diusha »

alinadan88 wrote:
Olecika wrote:Marian Croitoru :P E foarte bun si are preturi accesibile :)
olecika mersi, noi tot pina cind ne-am oprit la el si am vorbit dar avem deama mai mult de o luna si nu putem sa ne intilnim, tot timpul este ocupat, ne gindim poate sa ne cautam alt cameraman
!!!
scrieti numaru lu Marian Croitoru


Olgutza_
Posts: 19
Joined: 16 Jul 2014, 15:40

Re: Sevicii foto si video II

Post by Olgutza_ »

[/quote]
posibil ca la aceasta suma lucreaza cu 2 fotoap.!!!![/quote]

Salut fetelor, si noi ne-am adresat la Alex Iordache, pentru 2015 a cerut 1600 EUR cu urmatorul pachet de servicii: 1) album foto din piele, 30x30 cm+cutie+DVD box,print de lanorator 2) DVD box+cutie album, 3) arie privata pt accesare online a pozelor, cu rezumat fotografic de la nunta in 250 poze, 4) multe fotografii, toate redactate 5) doi fotografi, din 2015 doar 2 fotografi. Indiscutabil, calitatea pozelor si stilul e unul deosebit, dar noi nu am pregatit asa buget pt poze.

Deja am semnat contract cu sotii Denisov, ne-a placut calitatea pozelor, modul de lucru si din start ne-au dat multe idei. In privinta serviciilor foto nu avem grija :) video nu luam.

Succes!


alinadan88
Posts: 23
Joined: 25 Feb 2014, 19:11

Re: Sevicii foto si video II

Post by alinadan88 »

diusha wrote:
alinadan88 wrote:
Olecika wrote:Marian Croitoru :P E foarte bun si are preturi accesibile :)
olecika mersi, noi tot pina cind ne-am oprit la el si am vorbit dar avem deama mai mult de o luna si nu putem sa ne intilnim, tot timpul este ocupat, ne gindim poate sa ne cautam alt cameraman
!!!
scrieti numaru lu Marian Croitoru
079145323


alinadan88
Posts: 23
Joined: 25 Feb 2014, 19:11

Re: Sevicii foto si video II

Post by alinadan88 »

Noi gata am scapat, am incheiat contract cu Marian Croitoru, nu am rabdare mai repede sa lucram impreuna, imi plac la nebunie lucrarile lui!!!


diusha
Posts: 18
Joined: 16 Sep 2014, 11:10

Re: Sevicii foto si video II

Post by diusha »

alinadan88 wrote:Noi gata am scapat, am incheiat contract cu Marian Croitoru, nu am rabdare mai repede sa lucram impreuna, imi plac la nebunie lucrarile lui!!!
scrie-ti va rog preturile luia


Irina P.
Posts: 1
Joined: 01 Oct 2014, 14:11

Re: Sevicii foto si video II

Post by Irina P. »

n-doinita wrote:Doamne fereste fetelor!! doar pentru poze 1500 de euro..in viata nu as da atitea bani. :( iar Andrei Turcanu stie cineva cit ia?


Zilele acestea l-am intrebat, pt foto la nunta, Andrei Turcanu i-a 550 euro.


diusha
Posts: 18
Joined: 16 Sep 2014, 11:10

Re: Sevicii foto si video II

Post by diusha »

!!![/quote]
http://www.ciupi.md/voucher/foto-video- ... i-si-1.htm
cine stie cum lucreaza ? am gasit cu 250 euro video- fotosmatr studio si Iva studio


Post Reply