Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Dinka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2014, 22:53

Re: Servicii foto si video II

Post by Dinka »

lnegru wrote:Noi am ales fratii Malimon si am ramas multumiti de serviciile acordate, vedem deja si pozele cum se vor primi. Dar a fost poarte placut cind a doua zi dupa nunta am primit pe FB 4 poze de la nunta :) (de la fotograf)
SALUT
vOI CIND ATI AVUT NUNTA,,CIT VA COSTAT FOTO-VIDEO LA MALIMON?


Arinka
Posts: 1
Joined: 06 Sep 2015, 22:27

Ajutor

Post by Arinka »

Salut fetelor.caut cu disperare un fotograf bun care sa ofere si servicii si foto si video...


Valeria 01
Posts: 1
Joined: 28 Sep 2015, 12:31

Re: Servicii foto si video II

Post by Valeria 01 »

Salut la toti ,vreau sa va aduc la cunostinta ca angajind un STUDIOU care sa va presteze serviciul VIDEO FOTO urmariti, stipulati in contrac sa fie personele competente ca nu cumva la nunta sa va treziti cu doi studenti care mai fac si ei cite un ban lucrind pentru studiou dat si au practica de filmare 0 asa am patit noi la nunta noastra si vai de video si foto care l-am primit.Toata nunta eu sau sotu si moderatorea trebia sa-i cautam pe afara pe la fumat, sau sa-mi zica ca ei asta nu filmeaza .Imi pare rau ca avind optiunea de a lua persoane video foto adecvate dar fara reclama si pafos, care lucreaza pentru ei si nu alearga dupa 10 nunti intro zi,care se prezinta ei la nunta si fac un lucru bun. Am citit mesajele de lauda pe forumu asta despre studioul dat dar am ramas dezamgita am asa impresie ca multi aici isi fac reclama singuri inregistrati sub mai multe nikuri. Salutare si atentie mare la ceia ce faceti pe cine angajati reclama si clipu de pe net de 3minute (ne zalog uspeha cum zic rusii)


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Servicii foto si video II

Post by catiushka »

Valeria 01 wrote:Salut la toti ,vreau sa va aduc la cunostinta ca angajind un STUDIOU care sa va presteze serviciul VIDEO FOTO urmariti, stipulati in contrac sa fie personele competente ca nu cumva la nunta sa va treziti cu doi studenti care mai fac si ei cite un ban lucrind pentru studiou dat si au practica de filmare 0 asa am patit noi la nunta noastra si vai de video si foto care l-am primit.Toata nunta eu sau sotu si moderatorea trebia sa-i cautam pe afara pe la fumat, sau sa-mi zica ca ei asta nu filmeaza .Imi pare rau ca avind optiunea de a lua persoane video foto adecvate dar fara reclama si pafos, care lucreaza pentru ei si nu alearga dupa 10 nunti intro zi,care se prezinta ei la nunta si fac un lucru bun. Am citit mesajele de lauda pe forumu asta despre studioul dat dar am ramas dezamgita am asa impresie ca multi aici isi fac reclama singuri inregistrati sub mai multe nikuri. Salutare si atentie mare la ceia ce faceti pe cine angajati reclama si clipu de pe net de 3minute (ne zalog uspeha cum zic rusii)
valeria imi pare rau ca asavi s-a intimplat
mai de ajutor ar fi viitoarelor mirese daca ai spune cine sunt :!: :!:


User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Servicii foto si video II

Post by bobrsergey »

Valeria 01 wrote:Salut la toti ,vreau sa va aduc la cunostinta ca angajind un STUDIOU care sa va presteze serviciul VIDEO FOTO urmariti, stipulati in contrac sa fie personele competente ca nu cumva la nunta sa va treziti cu doi studenti care mai fac si ei cite un ban lucrind pentru studiou dat si au practica de filmare 0 asa am patit noi la nunta noastra si vai de video si foto care l-am primit.Toata nunta eu sau sotu si moderatorea trebia sa-i cautam pe afara pe la fumat, sau sa-mi zica ca ei asta nu filmeaza .Imi pare rau ca avind optiunea de a lua persoane video foto adecvate dar fara reclama si pafos, care lucreaza pentru ei si nu alearga dupa 10 nunti intro zi,care se prezinta ei la nunta si fac un lucru bun. Am citit mesajele de lauda pe forumu asta despre studioul dat dar am ramas dezamgita am asa impresie ca multi aici isi fac reclama singuri inregistrati sub mai multe nikuri. Salutare si atentie mare la ceia ce faceti pe cine angajati reclama si clipu de pe net de 3minute (ne zalog uspeha cum zic rusii)
Кто эти герои ?


User avatar
anisoarab
Posts: 12
Joined: 21 Oct 2015, 09:43
Contact:

Re: Servicii foto si video II

Post by anisoarab »

Salutare miresuici!
Iata am ajuns si la pagina foto-video... :) In primul rand vreau sa va multumesc pentru sfaturile voastre utile. <3
Ca veni vorba despre foto-video, am ajuns la concluzia ca mi-ar placea sa ii am la nunta pe cei de la Malimon. Am vazut cateva lucrari si mi-au placut.
Dar si-au schimbat numarul de contact (lasat pe youtube), iar pe facebook nu raspund la mesaje. Oare i-a avut cineva recent la nunta sa?


Arunca seminte in vant si lasa cerul sa infloreasca!
User avatar
anisoarab
Posts: 12
Joined: 21 Oct 2015, 09:43
Contact:

Re: Servicii foto si video II

Post by anisoarab »

lnegru wrote:Noi am ales fratii Malimon si am ramas multumiti de serviciile acordate, vedem deja si pozele cum se vor primi. Dar a fost poarte placut cind a doua zi dupa nunta am primit pe FB 4 poze de la nunta :) (de la fotograf)
Poti sa ne lasi un numar de contact? :roll:
Multumesc anticipat!


Arunca seminte in vant si lasa cerul sa infloreasca!
dorinam
Posts: 35
Joined: 16 Mar 2015, 22:58

Re: Servicii foto si video II

Post by dorinam »

anisoarab wrote:
lnegru wrote:Noi am ales fratii Malimon si am ramas multumiti de serviciile acordate, vedem deja si pozele cum se vor primi. Dar a fost poarte placut cind a doua zi dupa nunta am primit pe FB 4 poze de la nunta :) (de la fotograf)
Poti sa ne lasi un numar de contact? :roll:
Multumesc anticipat!
mie, inca primavara mi-au spus ca din 2016 nu vor lucra la nunti. totusi, daca reusiti, concretizati personal


dana2525
Posts: 5
Joined: 06 Jul 2015, 13:12

Re: Servicii foto si video II

Post by dana2525 »

Cine stie pretul la cei de la memento? http://www.memento.md


User avatar
anisoarab
Posts: 12
Joined: 21 Oct 2015, 09:43
Contact:

Re: Servicii foto si video II

Post by anisoarab »

dorinam wrote:
anisoarab wrote:
lnegru wrote:Noi am ales fratii Malimon si am ramas multumiti de serviciile acordate, vedem deja si pozele cum se vor primi. Dar a fost poarte placut cind a doua zi dupa nunta am primit pe FB 4 poze de la nunta :) (de la fotograf)
Poti sa ne lasi un numar de contact? :roll:
Multumesc anticipat!
mie, inca primavara mi-au spus ca din 2016 nu vor lucra la nunti. totusi, daca reusiti, concretizati personal
Trist... :( Nu am dat de ei...


Arunca seminte in vant si lasa cerul sa infloreasca!
Post Reply