Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
cibucvica
Posts: 2
Joined: 28 Mar 2016, 18:46

Re: Servicii foto si video II

Post by cibucvica »

Vreau sa aduc sincere multumiri echipei de la Viomark.md si in special pentru VIOREL si TATIANA pentru munca depusa. Am primit cea mai mare placere ca v-am ales pe voi pentru ca am retrait datorita voua inca o data acele momente si emotii din ziua nuntii. Ati depus suflet si maximum efort pentru a crea acest set de amintiri care si peste ani vor fi pline de viata. Va multumim din suflet si succes in continuare in ceea ce faceti!!!


cibucvica
Posts: 2
Joined: 28 Mar 2016, 18:46

Re: Servicii foto si video II

Post by cibucvica »

Vreau sa aduc sincere multumiri echipei de la Viomark.md si in special pentru VIOREL si TATIANA pentru munca depusa. Am primit cea mai mare placere ca v-am ales pe voi pentru ca am retrait datorita voua inca o data acele momente si emotii din ziua nuntii. Ati depus suflet si maximum efort pentru a crea acest set de amintiri care si peste ani vor fi pline de viata. Va multumim din suflet si succes in continuare in ceea ce faceti!!!


Corina Slanina
Posts: 4
Joined: 12 Mar 2016, 17:19

Re: Servicii foto si video II

Post by Corina Slanina »

Fetelor,mi-a placut poze si video "Romantic" Studio , cine a lucrat cu ei?


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Servicii foto si video II

Post by Kitsurica »

fetelor please help, eu nu ma pot hotari pe cine sa-i am ca echipa foto-video, trebuie sa fac alegerea dintre native, cristal studio sau viomark production cine stie de ei ce impresii cine spuneti ca sunt mai buni?


amore
Posts: 16
Joined: 03 Oct 2013, 09:27

Re: Servicii foto si video II

Post by amore »

native


bantik
Posts: 18
Joined: 30 Mar 2016, 22:27

Re: Servicii foto si video II

Post by bantik »

Fetele, i-a avut cineva pe cei de la graff-studio? si cit costa serviciile lor?


Tina.A97
Posts: 1
Joined: 30 Jul 2016, 17:05

Re: Servicii foto si video II

Post by Tina.A97 »

Buna! Ma adresez in special fostelor miresuici... cn a beneficiat de serviciile D-lui Victor Birsa, spune-ti va rog, macar aproximativ care e pretul?


lenna
Posts: 2
Joined: 13 May 2016, 20:07

Re: Servicii foto si video II

Post by lenna »

Tina.A97 wrote:Buna! Ma adresez in special fostelor miresuici... cn a beneficiat de serviciile D-lui Victor Birsa, spune-ti va rog, macar aproximativ care e pretul?
Victor ia 800 de euro


lenna
Posts: 2
Joined: 13 May 2016, 20:07

Re: Servicii foto si video II

Post by lenna »

Tina.A97 wrote:Buna! Ma adresez in special fostelor miresuici... cn a beneficiat de serviciile D-lui Victor Birsa, spune-ti va rog, macar aproximativ care e pretul?
Victor ia 800 de euro


mari$ka88
Posts: 6
Joined: 08 Sep 2016, 12:54

Re: Servicii foto si video II

Post by mari$ka88 »

Buna! stie cineva care este pretul celor de la native.md? si ce parere aveti despre ei? Merci


Post Reply