Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
skay walker
Posts: 8
Joined: 28 Feb 2016, 11:06

Re: Servicii foto si video II

Post by skay walker »

Fetelor pot sa zic ferm ca uneori moldovenii nostri nu recunsoc ca au primit un rahat , cum sa zica el ca dupa ce a platit multi bani a primit ceva ce nu-i place se primeste ca arata a loh ,asta nu se refera la toti dar am vazut asa caz si cred ca nui ultimu


Buzik
Posts: 28
Joined: 24 Sep 2015, 21:02

Re: Servicii foto si video II

Post by Buzik »

Desigur sunt si asha kazuri,skump nu intodeauna inseamna cel mai bun,la fel kum ieftin nu intodeauna inseamna rau. eu de exemplu judek anume din ceea ce am vazut eu. In orice kaz sper ka fiekare din noi sa fie multsumitsi de tot shi sa nu avem surprize neplakute din partea celor in kare am avut initsial inkredere


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Servicii foto si video II

Post by vicktoritza »

anisoaraBaciu wrote:Felicitari Victoria.....
decorul foarte frumos..cum se numeste agentia?...
Multumesc frumos. Agentia e Special.md


SofiaM
Posts: 14
Joined: 07 Feb 2016, 18:01

Re: Servicii foto si video II

Post by SofiaM »

Sandutsa wrote:Salut viitoare mirese 2016 , am ajuns si la capitolul foto si video. vreau sa va impartasesc ceea ce am reusit si eu sa adun de la ei:
1. ImageStudio 1000 euro pentru foto si video
2. Studio 7 - 1150 euro daca comanzi de la ei foto si video impreuna (fac reducere 100 de euro)
3. I.D. Brothers - 1200 euro foto si video impreuna (daca ai nunta 2 zile + 400 de euro)
4. Viomark Production - 750 euro foto + video (daca ai nunta 2 zile + 150 de euro)
Salut Sandutsa, eu am ales ID Brothers, dar daca ma uit pe pagina web atunci nu prea au multe poze/video de la nunti. Unele poze nu se incarca si nu stiu daca sunt ok sau nu...tu ce ai ales?


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Servicii foto si video II

Post by Kitsurica »

mersy mult foarte util, nu am ajuns inca la capitolul asta cu toate ca ar trebui, ca timpul trece, ati mai putea recomanda foto-video buni dar cu preturi mai modeste de sub 1000 euro?


Sandutsa
Posts: 17
Joined: 25 Nov 2015, 15:12

Re: Servicii foto si video II

Post by Sandutsa »

SofiaM wrote:
Sandutsa wrote:Salut viitoare mirese 2016 , am ajuns si la capitolul foto si video. vreau sa va impartasesc ceea ce am reusit si eu sa adun de la ei:
1. ImageStudio 1000 euro pentru foto si video
2. Studio 7 - 1150 euro daca comanzi de la ei foto si video impreuna (fac reducere 100 de euro)
3. I.D. Brothers - 1200 euro foto si video impreuna (daca ai nunta 2 zile + 400 de euro)
4. Viomark Production - 750 euro foto + video (daca ai nunta 2 zile + 150 de euro)
Salut Sandutsa, eu am ales ID Brothers, dar daca ma uit pe pagina web atunci nu prea au multe poze/video de la nunti. Unele poze nu se incarca si nu stiu daca sunt ok sau nu...tu ce ai ales?
eu am ales Viomark Production, am fost la ei in studio si am ramas foarte placut surprinsa de profesionalismu cu care lucreaza, ne-au dat si foarte multe sfaturi, calitatea la video foarte buna, si dupa ce-am vazut si in pe la ceilalti video si poze nu pot sa inteleg de ce iau intreit la pret. Sincer. Aveam o frica mare referitor la sunet, cum se aude muzica in video.. foarte curat si frumos se auzea.

deja cred ca fiecare dupa buzunarul lor, odata ce faceti nunta din buzunarul vostru atunci incepi a te gindi si la partea sa mai economisim putin macar de unde se poate !!


Sandutsa
Posts: 17
Joined: 25 Nov 2015, 15:12

Re: Servicii foto si video II

Post by Sandutsa »

Kitsurica wrote:mersy mult foarte util, nu am ajuns inca la capitolul asta cu toate ca ar trebui, ca timpul trece, ati mai putea recomanda foto-video buni dar cu preturi mai modeste de sub 1000 euro?
poti sa- vezi pe cei de la Viomark Production. Pe site-ul lor sunt lucrari vechi insa pe profilul de pe facebook sunt video frumoase si poze noi.. Cred ca nu prea actualizeaza site-ul. Pret frumos de 750 eur...

Si-am mai vorbit cu cei de la Cristal Studio ei mi-au zis de 700 de euro


User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Servicii foto si video II

Post by bobrsergey »

Свадьба в Сорокской крепости


Gabi
Posts: 3
Joined: 22 Mar 2016, 22:11

Re: Servicii foto si video II

Post by Gabi »

Salutare fetele, rog cine poate a apelat la Wedsale sau la Operator.md , ca s-a schimbat echipa de filmare la dinsii , sa-mi spuna pareri?


Al3xsandra
Posts: 5
Joined: 29 Jan 2016, 02:11

Re: Servicii foto si video II

Post by Al3xsandra »

Fetele, spuneti-mi va rog frumos, cine si-a facut video Love Story? Cam care sunt preturile? Si pe cine imi puteti sugera? Va multumesc mult :*


Post Reply