Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
discret
Posts: 2
Joined: 10 Nov 2015, 12:27

Re: Servicii foto si video II

Post by discret »

Salutare!
Cine a apelat la serviciile Denis Doni, www.donis.md ??? Ce pareri aveti??


Dinka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2014, 22:53

Re: Servicii foto si video II

Post by Dinka »

anisoarab wrote:Salutare miresuici!
Iata am ajuns si la pagina foto-video... :) In primul rand vreau sa va multumesc pentru sfaturile voastre utile. <3
Ca veni vorba despre foto-video, am ajuns la concluzia ca mi-ar placea sa ii am la nunta pe cei de la Malimon. Am vazut cateva lucrari si mi-au placut.
Dar si-au schimbat numarul de contact (lasat pe youtube), iar pe facebook nu raspund la mesaje. Oare i-a avut cineva recent la nunta sa?

Noi iam avut pe Malimon la nunta noastra.De la inceput aveam mari dubi.nu semnasem nici un contract nimic.dar la nunta baietii au fost foarte receptivi...nu am primit materialul inca..dar multumiti de felul cum sau comportat (incerca sai contactezi pe faceb. beny malimon sau victor)


User avatar
anisoarab
Posts: 12
Joined: 21 Oct 2015, 09:43
Contact:

Re: Servicii foto si video II

Post by anisoarab »

Multumesc mult, Dinka. :*


Arunca seminte in vant si lasa cerul sa infloreasca!
IMKI
Posts: 1
Joined: 16 Dec 2015, 13:07

Re: Servicii foto si video II

Post by IMKI »

Bună ziua tuturor. Sunt in disperare si nu stiu ce sa fac...

Am sărbătorit nunta pe data de 30 august 2015. Am apelat la compania ”Marastil”, care presteaza servicii foto+video. Au spus că materialele vor fi gata peste două luni. Peste 2,5 luni, eu le-am apelat și mi-au răspuns că săptămîna viitoare totul va fi pregătit.
Deja suntem în luna decembrie, dar noi nu am primit nici un rezultat. Cînd apelez, nimeni nu raspunde. Am încercat să sun de pe diferite numere, în zile diferite, dar totul e înzadar. Nu vreau să fac scandal sau să apelez la poliție cu cerere. Problema nu este în faptul că ei rețin materiale, dar în aceea că nimeni nu răspunde, cu toate că telefonul este disponibil. Persoana cu care am făcut legătura este Tudor Boescu.

Aș dori sa intreb, poate cineva s-a mai adresat la aceasta companie, sau poate știți o modalitate în care eu pot contacta cu ei.
Mulțumesc anticipat.


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Servicii foto si video II

Post by vicktoritza »

IMKI wrote:Bună ziua tuturor. Sunt in disperare si nu stiu ce sa fac...

Am sărbătorit nunta pe data de 30 august 2015. Am apelat la compania ”Marastil”, care presteaza servicii foto+video. Au spus că materialele vor fi gata peste două luni. Peste 2,5 luni, eu le-am apelat și mi-au răspuns că săptămîna viitoare totul va fi pregătit.
Deja suntem în luna decembrie, dar noi nu am primit nici un rezultat. Cînd apelez, nimeni nu raspunde. Am încercat să sun de pe diferite numere, în zile diferite, dar totul e înzadar. Nu vreau să fac scandal sau să apelez la poliție cu cerere. Problema nu este în faptul că ei rețin materiale, dar în aceea că nimeni nu răspunde, cu toate că telefonul este disponibil. Persoana cu care am făcut legătura este Tudor Boescu.

Aș dori sa intreb, poate cineva s-a mai adresat la aceasta companie, sau poate știți o modalitate în care eu pot contacta cu ei.
Mulțumesc anticipat.

EU am lucrat cu alti baieti. Dar în contract ce termen scrie? La mn in cotnrat la foto era 3-6 luni, iar video 130-150 zile lucratoare. Daca ei au întrecut termenul atunci ai tot dreptul sa apelezi si mai sus. Vizita la ei la oficiu ai facut? e inchis si oficiu?


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Servicii foto si video II

Post by vicktoritza »

După lungi căutări, am decis ca cel mai bun și pe plac inimii noastre este Vadim Jantîc, și vă asigur că nu am dat greș. Vadim a venit cu idei ingenioase pentru a ne poza, avea grijă ca pozele să iasă reușite, comunicam și ne înțelegeam foarte bine, iar în ziua nunții, oamenii se apropiau și ne lăudau fotograful, că e foarte atent la detalii, că e bravo.

Image
Image

De Video sau ocupat băieții de la: Pic.Production MD, la fel ei sau ocupat și de dispoziție bună și zîmbete. Sunt băieți foarte serioși care te impresionează prin munca lor
Image
Cu domnișoarele mele de onoare Image

Image
Last edited by vicktoritza on 20 Dec 2015, 00:29, edited 1 time in total.


User avatar
anisoarab
Posts: 12
Joined: 21 Oct 2015, 09:43
Contact:

Re: Servicii foto si video II

Post by anisoarab »

Foarte frumose pozele. :)


Arunca seminte in vant si lasa cerul sa infloreasca!
Nadiaaa
Posts: 10
Joined: 22 Jun 2015, 14:20

Re: Servicii foto si video II

Post by Nadiaaa »

As vrea sa recomand si pe Dumitru Goncear.Nu e scump, e serios si sunt niste baieti de treaba.Eu am ramas incintata de lucrul lor.


cristina_staver
Posts: 1
Joined: 16 Jan 2016, 18:58

Caut un fotograf pentru o viitoare mamica!

Post by cristina_staver »

Caut un fotograf pentru o viitoare mamica, sunt in luna a 6 si imi doresc o sesiune foto cu burtica mea.
Pana acum am mai facut si alte sesiuni foto de succes.
Daca este vre-un fotograf care doreste o experienta noua, astept sa fiu contactata - 069451232!


IRACIKA1983
Posts: 296
Joined: 01 Dec 2012, 17:26

Re: Servicii foto si video II

Post by IRACIKA1983 »

cristina_staver !!!!Sper sa ramii multumita 068317799 Marcel !!!


Post Reply