Muzicantii III

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Augustina
Posts: 28
Joined: 06 Mar 2014, 15:06
Location: Chisinau,Republica Moldova

Re: Muzicantii III

Post by Augustina »

Nina13 wrote:
Augustina wrote:
Nina13 wrote:Recomand "Gonza Cover Band" ->
P.S: Muzica face distractia, si deaceea va doresc cele mai bune alegeri si o nunta ca in povesti!
Salut.Îmi plac și mie foarte mult.Sunt curioasa la ce preț sunt pentru toată nunta?

1200 euro fara Elena Fotescu - mama lui Vladimir Fotescu, care cinta muzina populara, dar impreuna cu ea 1400 euro + transportul. La nunta noastra a fost formatia integrala, dna Elena Fotescu am luat-o pentru invitatii de virsta a doua, si astfel a fost muzica de diferite genuri, intr-adevar au un stil aparte, si f frumos... Am ramas multumiti, si ii recomand cu caldura pentru viitoarele miresuici.
Îți mulțumesc frumos pentru raspuns.O zi buna în continuare.


Olgutza_
Posts: 19
Joined: 16 Jul 2014, 15:40

Re: Muzicantii III

Post by Olgutza_ »

ion_ela wrote:Olgutza_ te rog , poti sa imi dai vreun link cu formatia pe care voi ati luat-o ;)
Multumesc.
Salut, formația se numește "Bucur", ei spuneau că au ce a pe YouTube, voi căuta și-ți voi transmite!


cicelu
Posts: 48
Joined: 18 Apr 2013, 15:26

Re: Muzicantii III

Post by cicelu »

Miresuicele care ati serbat anul asta nunta ati avut cineva formatia Banket Band povestii cum a fost.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk


Olgutza_
Posts: 19
Joined: 16 Jul 2014, 15:40

Re: Muzicantii III

Post by Olgutza_ »

Olgutza_ wrote:
ion_ela wrote:Olgutza_ te rog , poti sa imi dai vreun link cu formatia pe care voi ati luat-o ;)
Multumesc.
Salut, formația se numește "Bucur", ei spuneau că au ce a pe YouTube, voi căuta și-ți voi transmite!


desdemona barbalat
Posts: 64
Joined: 09 Dec 2013, 22:59

Re: Muzicantii III

Post by desdemona barbalat »


fetelor iaka si insfirsit vad vocalisti a formati frati Parfeni


Amely
Posts: 3
Joined: 15 Oct 2014, 19:25

Re: Muzicantii III

Post by Amely »

Fetelor a trecut si ziua nuntii noastre cu mult succes! Desi aveam dubii pe cine sa luam in calitate de muzicanti, ne-am decis pentru Familia Manciu.
Nu pot sa va exprim cit de multumiti am ramas si noi si invitatii de ei. Doamna Manciu este foarte receptiva la dorintele mirilor. Cel putin a facut totul in seara ceea asa cum am rugat-o. A fost foarte vesela si a facut atmosfera pe cinste. Ei sunt foarte bravo. Dupa nunta am spus ca o sa ii recomanda cu inima curata la toti!


taniusha9601
Posts: 1
Joined: 21 Oct 2014, 17:51

Re: Muzicantii III

Post by taniusha9601 »

daca poate cineva sa imi zica despre Elegans- cit ar costa? ca am privit pe youtube si mi-au placut :) ca abia incepem pregatirile, dar rudele deja ne-au speriat ca e tare scump totul :D si ma tem sa nu pierd tot cheful de pregatiri cu preturile noastre...


maria09
Posts: 24
Joined: 29 Sep 2014, 22:29

Re: Muzicantii III

Post by maria09 »

taniusha9601 wrote:daca poate cineva sa imi zica despre Elegans- cit ar costa? ca am privit pe youtube si mi-au placut :) ca abia incepem pregatirile, dar rudele deja ne-au speriat ca e tare scump totul :D si ma tem sa nu pierd tot cheful de pregatiri cu preturile noastre...
formatia Elegans ia pt o nunta 1200 euro cu instrumentele: vioara, trompeta , acordeon, clape si tambal si conduce nunta(p.s. zicea ca au fost 1300 dar acum toate instrumentele 1200) daca vreti sunati si mai vedeti ca de la 800 euro incepe formatia lor...bafta!!!


maria09
Posts: 24
Joined: 29 Sep 2014, 22:29

Re: Muzicantii III

Post by maria09 »

lume, cit costa formatia Banket Band?


cicelu
Posts: 48
Joined: 18 Apr 2013, 15:26

Re: Muzicantii III

Post by cicelu »

Banket band pt anul viitor miau zis ca va fi 950 eu + 50 eu drumul in cazul meu.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk


Post Reply