Muzicantii III

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Olgutza_
Posts: 19
Joined: 16 Jul 2014, 15:40

Re: Muzicantii III

Post by Olgutza_ »

taniusha9601 wrote:daca poate cineva sa imi zica despre Elegans- cit ar costa? ca am privit pe youtube si mi-au placut :) ca abia incepem pregatirile, dar rudele deja ne-au speriat ca e tare scump totul :D si ma tem sa nu pierd tot cheful de pregatiri cu preturile noastre...
Salut, noua ne-au spus 1500 EURO. Si noua ne-au placut pe YouTube, dar recomand sa mergeți sa-i ascultați live.
Succes!


sefardita
Posts: 7
Joined: 25 Oct 2013, 17:54

Re: Muzicantii III

Post by sefardita »

Amely wrote:Fetelor a trecut si ziua nuntii noastre cu mult succes! Desi aveam dubii pe cine sa luam in calitate de muzicanti, ne-am decis pentru Familia Manciu.
Nu pot sa va exprim cit de multumiti am ramas si noi si invitatii de ei. Doamna Manciu este foarte receptiva la dorintele mirilor. Cel putin a facut totul in seara ceea asa cum am rugat-o. A fost foarte vesela si a facut atmosfera pe cinste. Ei sunt foarte bravo. Dupa nunta am spus ca o sa ii recomanda cu inima curata la toti!


Amely, citind mesajul tau, nu pot decit sa fiu intru totul de acord. Noi am avut nunta in mai 2014, si i-am avut pe familia Manciu drept muzicanti si dna Elena- moderatoare. Noi oscilam intre Manciu si formatia Elegans, acum n-am nici un dubiu ca am facut alegerea potrivita. Nunta noastra a fost una mai putin traditionala si ma bucur ca ei s-au adaptat usor la cerintele noastre. Dna Elena depune mult suflet in mesajele transmise, ajunge la inima fiecaruia. Am apreciat ca vorbeste fara a citi de pe foaie, cum am vazut ca fac alti moderatori.
Muzica a fost variata, ca gen si voci (feminine si masculine), la asta se adauga si un pic de show facut de Alexandru cu vioara si pe ringul de dans.
Noi le spunem un mare multumesc pentru atmosfera creata si-i recomandam cu incredere.


cicelu
Posts: 48
Joined: 18 Apr 2013, 15:26

Re: Muzicantii III

Post by cicelu »

Ce preturi au fam Manciu?


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk


sefardita
Posts: 7
Joined: 25 Oct 2013, 17:54

Re: Muzicantii III

Post by sefardita »

cicelu wrote:Ce preturi au fam Manciu?

Noi am platit 1200 euro in mai 2014, dar nu stiu ce preturi au pentru 2015.

Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk


Shurik
Posts: 3
Joined: 25 Oct 2014, 19:28

Re: Muzicantii III

Post by Shurik »

sefardita wrote:
cicelu wrote:Ce preturi au fam Manciu?

Noi am platit 1200 euro in mai 2014, dar nu stiu ce preturi au pentru 2015.

Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Salut, nu ai numarul de contact la cineva din fam. Manciu ?
mersi anticipat


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Muzicantii III

Post by Olecika »

Domnul Sergiu Manciu: 069503932


Shurik
Posts: 3
Joined: 25 Oct 2014, 19:28

Re: Muzicantii III

Post by Shurik »

Olecika wrote:Domnul Sergiu Manciu: 069503932
merci din duflet :)


Shurik
Posts: 3
Joined: 25 Oct 2014, 19:28

Re: Muzicantii III

Post by Shurik »

Olecika wrote:Domnul Sergiu Manciu: 069503932
la nunta la tine a fost si Alexandru Manciu ?


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Muzicantii III

Post by Olecika »

Da, noi am avut norocul sa fie ambii băieți, Alexandru si Ionel. Atmosfera a fost garantata.


karin4ik
Posts: 25
Joined: 09 Jul 2014, 14:28

Re: Muzicantii III

Post by karin4ik »

Fetelor ce pareri aveti despre Nicolae Cretu?


Sa fii fidel nu inseamna sa fii prost. Inseamna ca esti suficient de matur ca sa stii sa apreciezi ceea ce ai.
Post Reply