Muzicantii III

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Peryshko
Posts: 5
Joined: 17 Dec 2014, 22:22

Re: Muzicantii III

Post by Peryshko »

Fetele, salut!!!! nu am ocazia sa intru foarte des pe aici.. va rog mult, stie cineva moderatori care ar putea conduce nunta in limba rusa? si DJ daca aveti ceva variante))) multumesc!


InnaM
Posts: 170
Joined: 14 Oct 2012, 17:45

Re: Muzicantii III

Post by InnaM »

andra.butnariuc wrote:Imi puteti spune cate instrumente au fost? A fost doar Alexandru la voce, sau a mai cantat si altcineva? Cat au cerut? Multumesc anticipat!
Noi am avut asha: clape, tzambal, acordeon, vioara, trompeta shi saxofon, deci 6 instrumentishti, 1 inginer de sunet, shi 2 voci, respectiv Alexandru shi feminin Lilia Rosca care e la fel foarte bravo. In ultima perioada daca nu greshesc mai conluncreaza cu Tatiana Jacot, imi place foarte mult shi de ea. Kind va intzelegetzi intrebatzi concret cine e vocea feminina. Ei lucreaza doar cu profesionishi/iste deci e deajuns sa datzi o simpla cautare pe youtube shi gasitzi multe video despre oricare din vocile feminine cu care conlucreaza ei.


Crina
Posts: 2
Joined: 07 Feb 2015, 18:13

Re: Muzicantii III

Post by Crina »

Fetelor, ce parere aveti de formatia Innamorati, Sergiu Tiron? I-a avut cineva la nunta sau daca i-a vazut cum se prezinta? Multumesc


annabella
Posts: 27
Joined: 11 May 2012, 06:51

Re: Muzicantii III

Post by annabella »

Buna fetelor. Ma apuc si eu de pregatiri pentru nunta mea. As dori sa ma ajutati cu citeva sugestii de preturi pentru muzica. Puteti sa imi scrieti si in privat. Multumesc anticipat pentru raspunsuri.


Olgutza1989
Posts: 11
Joined: 26 Jan 2015, 10:43

Re: Muzicantii III

Post by Olgutza1989 »

annabella wrote:Buna fetelor. Ma apuc si eu de pregatiri pentru nunta mea. As dori sa ma ajutati cu citeva sugestii de preturi pentru muzica. Puteti sa imi scrieti si in privat. Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
Salut,da care sunt preferintile,ce Ai dori sa vezi ??


annabella
Posts: 27
Joined: 11 May 2012, 06:51

Re: Muzicantii III

Post by annabella »

Olgutza1989 wrote:
annabella wrote:Buna fetelor. Ma apuc si eu de pregatiri pentru nunta mea. As dori sa ma ajutati cu citeva sugestii de preturi pentru muzica. Puteti sa imi scrieti si in privat. Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
Salut,da care sunt preferintile,ce Ai dori sa vezi ??
As dori o formatie, 1-2 solisti si vioara, ionica si saxofon sau acordeon.


cristina21
Posts: 6
Joined: 10 Feb 2015, 14:19

Re: Muzicantii III

Post by cristina21 »

maryLand wrote:Muzica cu siguranta este cheia succesului pentru o nunta reusita!!!

Haideti sa discutam aici, banduri, lautari, DJ si alte aspecte privind muzicantii de la nunta noastra!
Image
Dragele mele spuneti va rog, ce parere aveti despre Echipa Ceardaş ???


cristina21
Posts: 6
Joined: 10 Feb 2015, 14:19

Re: Muzicantii III

Post by cristina21 »

maryLand wrote:Muzica cu siguranta este cheia succesului pentru o nunta reusita!!!

Haideti sa discutam aici, banduri, lautari, DJ si alte aspecte privind muzicantii de la nunta noastra!
Image
Dragele mele spuneti va rog, ce parere aveti despre Echipa Ceardaş ???


cristina21
Posts: 6
Joined: 10 Feb 2015, 14:19

Re: Muzicantii III

Post by cristina21 »

cicelu wrote:
Mikutza wrote:Buna fetelor, ati auzit de banket band? Poate cineva a avut ocazia sa asiste la vreo nunta cu ei, va rog spunetimi opiniile despre ei. merci mult!
Noi iam arvonat pt nunta noastra eu am auzit si vazut doar pareri bune despre ei,au cintat la multe ceremonii la rude si unii prieteni.

Da da Banket Band sint foarte bravo.... Veselia este garantata!!!


Vio P
Posts: 49
Joined: 11 Sep 2014, 22:11

Re: Muzicantii III

Post by Vio P »

Banchet Band sunt taaaare buni! repertoriul pentru orice varsta si gust. tot ce as schimba la ei este vestimentatia a doi dintre membri. mai ales doamna cu doua cosite:D am fost la o nunta unde era imbracata ca buratino, asta in conditiile in care ea e plinuta. in rest sunt bravo. i-as lua si eu ,dar imi place o formatie si stau la ganduri inca.


Post Reply