Muzicantii III

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Muzicantii III

Post by Mary08 »

annabella wrote:Buna fetelor. Ma apuc si eu de pregatiri pentru nunta mea. As dori sa ma ajutati cu citeva sugestii de preturi pentru muzica. Puteti sa imi scrieti si in privat. Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
Anabela ti-am raspuns in privat


Zizi
Posts: 2
Joined: 14 Feb 2015, 00:44

Re: Muzicantii III

Post by Zizi »

Buna fetelor.
Recomandati-mi va rog ce formatie sa invitam la nunta!!!! Am avea de ales intre Familia Manciu, Ceardas, Calatorul, momentan.
Noua ne-a placut mult Familia Manciu...dar nu prea gasesti multa informatie si video cu ei, voi ce recomandati? Va multumesc


karin4ik
Posts: 25
Joined: 09 Jul 2014, 14:28

Re: Muzicantii III

Post by karin4ik »

A auzit cineva de formatia Smarald? Ce pareri aveti?


Sa fii fidel nu inseamna sa fii prost. Inseamna ca esti suficient de matur ca sa stii sa apreciezi ceea ce ai.
User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Muzicantii III

Post by bobrsergey »

Филлип Киркоров на свадьбе в Кишиневе

[vimeo]88640157[/vimeo]


Augustina
Posts: 28
Joined: 06 Mar 2014, 15:06
Location: Chisinau,Republica Moldova

Re: Muzicantii III

Post by Augustina »

Zizi wrote:Buna fetelor.
Recomandati-mi va rog ce formatie sa invitam la nunta!!!! Am avea de ales intre Familia Manciu, Ceardas, Calatorul, momentan.
Noua ne-a placut mult Familia Manciu...dar nu prea gasesti multa informatie si video cu ei, voi ce recomandati? Va multumesc
Salut!Si noua ne place familia Manciu,de aceea i-am ales pe ei pentru nunta noastra care o vom avea anul acesta in septembrie.Imi place mult de ei,sunt profesionisti,isi fac lucrul foarte bine si sunt foarte simpli,nu au aere de vedete cum am observat la altii.
Un pic ne-am intristat cind ne-au zis ca Alexandru nu va fi :( ,caci e implicat in careva proiecte,va fi doar Ionel,in schimb ne-au facut o reducere si ne-am linistit,caci stiu ca o sa faca o treaba buna!!!

P.S Cauta pe facebook,au pagina Sergiu si Elena Manciu,nu e multa informatie,dar oricum.

Succes in cautari!!!


Zizi
Posts: 2
Joined: 14 Feb 2015, 00:44

Re: Muzicantii III

Post by Zizi »

Mersi Mult de informatii!!!! si noi am discutat ieri si am rezervat familia Manciu. La fel ne-a spus ca nu va fi Alexandru....dar sper sa fie ok pana la urma!!!


Mihaelastr
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2014, 09:42

Re: Muzicantii III

Post by Mihaelastr »

Salut fetelor. Si eu o intrebare. Ce faceti cu serviciile care treb de achitat in euro. Daca sa iau cursul de azi noi pt muzica va trebui deja dublu sa dam. Sunteți vreo una in asa situație. Si cum credeti dacă prestatorii vor intra in situatie???


cicelu
Posts: 48
Joined: 18 Apr 2013, 15:26

Re: Muzicantii III

Post by cicelu »

Mihaelastr wrote:Salut fetelor. Si eu o intrebare. Ce faceti cu serviciile care treb de achitat in euro. Daca sa iau cursul de azi noi pt muzica va trebui deja dublu sa dam. Sunteți vreo una in asa situație. Si cum credeti dacă prestatorii vor intra in situatie???
Si eu de citeva zile ma gindesc la situatia asta,inca nam sunat prestatorii sa intreb dar is sigura ca nu vor dori sa schimbe nimik,lor le convine asa ceva.


Irinela
Posts: 128
Joined: 31 Aug 2014, 10:54

Re: Muzicantii III

Post by Irinela »

Nimic nu vor schimba, nici nu sperati.


<a id="timeline1132060" href="http://flines.ru/"> линейки на рабочий стол</a><script type="text/javascript" src="http://flines.ru/timelinejs/1132060.js"></script>
Mihaelastr
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2014, 09:42

Re: Muzicantii III

Post by Mihaelastr »

Irinela wrote:Nimic nu vor schimba, nici nu sperati.
Eu inteleg ca lor le convine. Dar noi ca de exemplu am luat muzica de 1150 euro cu gindul ca in lei de pe atunci iesea o suma. Dar acum iese total dublu ce as putea sa dam pt alti muzicanti care initial aveau pret mai mare. Plus oare nau si ei un pic de omenie. Noi am vb cu vs si ne gindim zilele astea sai sunam sa vedem cum facem. Foto video achitam cind primim materialul pain atunci poat va mai scadea. Dar muzica nu stiu ce va fi.


Post Reply