Muzicantii III

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Mariangela
Posts: 6
Joined: 23 Oct 2015, 20:08

Re: Muzicantii III

Post by Mariangela »

Buna,
Despre formatia "Etno Magic" va rog cine ii cunoaste, ceva pareri ? Daca i-ati avut la nunta si daca a-ti ramas satisfacuti? Multumesc


Viata este calatoria din punctul "eu" spre punctul "noi"
Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Muzicantii III

Post by Olecika »

Viorika wrote:Fetelor!!! Am auzit pareri tare multe despre formatia Festiv, atit bune cit si nu prea... vreau sa imi ziceti cine a avut nunta de curind si i-a avut pe ei la nunta, pareri? ati ramas multumiti? :( Deja is dezamagita!!!

Viorika, pune la cautare si vei gasi mai multe pareri despre ei, de la cei care i-au avut la nunta :D

EU NU RECOMAND !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tany
Posts: 2
Joined: 03 Nov 2015, 20:33

Re: Muzicantii III

Post by Tany »

Sonia wrote:Tany,salut.Noi l-am avut pe d-nul Valentin Botnaru,el fiind solistul trupei Probachus.La nunta noastra el avusese insa o alta echipa,instrumentistii faceau parte din alte ansambluri recunoscute de pe la noi.I-am avut anume in comozitia asta http://youtu.be/XyVFSHJkSXg .Au facut o veselie pe cinste.Plus,mai era si d-ul cu naiul care impreuna cu violonistul facuse un show pe cinste.La melodia "Lie ciocirlie" te lua fiorii.Noi am ramas foarte multumiti.
Multumesc mult!


User avatar
anisoarab
Posts: 12
Joined: 21 Oct 2015, 09:43
Contact:

Re: Muzicantii III

Post by anisoarab »

Viorika wrote:Fetelor!!! Am auzit pareri tare multe despre formatia Festiv, atit bune cit si nu prea... vreau sa imi ziceti cine a avut nunta de curind si i-a avut pe ei la nunta, pareri? ati ramas multumiti? :( Deja is dezamagita!!!
Salut Viorica!
Si eu am vrut sa ii iau pe cei de le FESTIV, dar am vorbit cu ei si m-i s-a spus ca sunt ocupati la inceputul lui septembrie.
De ce am ales sa ii iau? Pentru ca in august am fost la nunta prietenei mele si chiar mi-au placut. Mi s-au parut foarte de treaba.
Din pacate de la ei am luat doar serviciile foto+video si jucatorii de la "Joc". :roll:


Arunca seminte in vant si lasa cerul sa infloreasca!
discret
Posts: 2
Joined: 10 Nov 2015, 12:27

Re: Muzicantii III

Post by discret »

Salutare miresuicilor!!!
Spuneti va rog,cine a auzit ceva macar despre moderatoarea si solista Alina Petica ??? As fi foarte recunoscatoare sa vad parerile poastre ;) ;) ;)


Viorika
Posts: 6
Joined: 04 Nov 2015, 23:27

Re: Muzicantii III

Post by Viorika »

anisoarab wrote:
Viorika wrote:Fetelor!!! Am auzit pareri tare multe despre formatia Festiv, atit bune cit si nu prea... vreau sa imi ziceti cine a avut nunta de curind si i-a avut pe ei la nunta, pareri? ati ramas multumiti? :( Deja is dezamagita!!!
Salut Viorica!
Si eu am vrut sa ii iau pe cei de le FESTIV, dar am vorbit cu ei si m-i s-a spus ca sunt ocupati la inceputul lui septembrie.
De ce am ales sa ii iau? Pentru ca in august am fost la nunta prietenei mele si chiar mi-au placut. Mi s-au parut foarte de treaba.
Din pacate de la ei am luat doar serviciile foto+video si jucatorii de la "Joc". :roll:
offfff.....deja sunt stresata...sper sa fie bine...am dat si avans(((


Viorika
Posts: 6
Joined: 04 Nov 2015, 23:27

Re: Muzicantii III

Post by Viorika »

anisoarab wrote:
Viorika wrote:Fetelor!!! Am auzit pareri tare multe despre formatia Festiv, atit bune cit si nu prea... vreau sa imi ziceti cine a avut nunta de curind si i-a avut pe ei la nunta, pareri? ati ramas multumiti? :( Deja is dezamagita!!!
Salut Viorica!
Si eu am vrut sa ii iau pe cei de le FESTIV, dar am vorbit cu ei si m-i s-a spus ca sunt ocupati la inceputul lui septembrie.
De ce am ales sa ii iau? Pentru ca in august am fost la nunta prietenei mele si chiar mi-au placut. Mi s-au parut foarte de treaba.
Din pacate de la ei am luat doar serviciile foto+video si jucatorii de la "Joc". :roll:


cusikk91
Posts: 4
Joined: 19 Feb 2015, 12:06

Re: Muzicantii III

Post by cusikk91 »

Tany wrote:
Sonia wrote:Tany,salut.Noi l-am avut pe d-nul Valentin Botnaru,el fiind solistul trupei Probachus.La nunta noastra el avusese insa o alta echipa,instrumentistii faceau parte din alte ansambluri recunoscute de pe la noi.I-am avut anume in comozitia asta http://youtu.be/XyVFSHJkSXg .Au facut o veselie pe cinste.Plus,mai era si d-ul cu naiul care impreuna cu violonistul facuse un show pe cinste.La melodia "Lie ciocirlie" te lua fiorii.Noi am ramas foarte multumiti.
Multumesc mult![/quote
Cat tea costat sevicile d-nului Botnaru?


sandasanda
Posts: 3
Joined: 13 Aug 2015, 22:43

Re: Muzicantii III

Post by sandasanda »

Angelica wrote:
sandasanda wrote:Buna seara, fetelor! Caut si eu muzica pentru august 2016.
Foarte mult am vrut Tharmis dar am inteles ca in 2016 iau 4000 euro, e prea mult pt noi. Apoi am gasit pe Big Flash Orchestra foarteeee mult mi-a placut. AM inteles ca deja si ei cer 3000. Stie cineva info mai concret despre tarifele lor din prezent? Se poate de inteles pt mai putine instrumente la un pret mai mic? Ia-ti vazut la vreo nunta? Cum a fost?

Deasemenea vreau pareri despre Alexandru Manciu, mi-a fost recomandat, dar nu am idee ce orchestra are, cu cine vine, care e tariful etc.. Stie cineva???

Ati avea alte recomabdari pt mine??? Ceva orchestre/formatii asemanatoare dar cu tarif mai mic?.. poate sunt inca la inceput de cale..

P.s. la tharmis si la big flash tare mi-au placut tobele! am vrea cv cu tobee!
La noi la nunta a fost Alexandru Manciu si nu regret nici o clipa, toata lumea a ramas multumita , face o distractie pe cinste ...
Puteti va rog mult sa imi spuneti la ce pret este Manciu?


sandasanda
Posts: 3
Joined: 13 Aug 2015, 22:43

Re: Muzicantii III

Post by sandasanda »

Buna seara. fetelor!
Nu cunoasteti la ce pret aprox este Manciu, Wow Band si Valentin Botnaru? mersi mult


Post Reply