Muzicantii III

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Helena
Posts: 2
Joined: 13 Jan 2016, 11:12

Re: Muzicantii III

Post by Helena »

Recomand formația ,,Veselia din Sofia "
Pavel : 0 (69) 771104


Molly
Posts: 5
Joined: 06 Jan 2016, 14:40

Invitati speciali

Post by Molly »

Buna ziua, cine stie numerele de telefon pe care pot fi contactati Ian Raiburg si Igor Cuciuc ? si cit iau ei pentru o ora?


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Invitati speciali

Post by Kitsurica »

Fetelor, fara suparare, dar nu deschideti tema noua pentru fiecare intrebare, sunt teme deja unde intrebarea respectiva e la locui ei, plus ca folosind motoul de cautare aveti sanse sa gasiti info ce o cautati


Sandutsa
Posts: 17
Joined: 25 Nov 2015, 15:12

Re: Muzicantii III

Post by Sandutsa »

salutare la toate viitoarele miresuici...noi facem nunta octombrie 2016 si deja am inceput pregatirile, am apelat la mai multe formatii...
1. Lautarii de la Magdacesti - impreuna cu moderator si doar in componenta de 5 persoane + dansatori = 1400 de euro
2. Formatia Basarabia - Pretul incepe cu 1400 € in formula de 5 : ( vioara, acordeon, orga, doua voci inclus si moderator).
Si poate ajunge pina la 2200€ in cazul cind ajunge la formula complet adica se adauga inca patru instrumentisti ( tambal,toba,saxofon,trompeta).
3. Formatia Drimba - tot pachetul (vioara, acordeon, 2 voci si moderator, tambal, toba, 2 saxofoane, trompeta, dansatori 2 perechi, lumini lazer) = 2000 euro (1800 formatia si 200 pentru dansatori). toti cunoscutii nostri care au fost la nunta cu ei i-au laudat foarte tare pentru distractie, pentru show pentru tot. Din aceste motive i-am si rezervat pe ei. Am schimbat chiar si data nuntii cu o zi inainte ca se ne cinte ei. Au fost foarte amabili, domnu Oleg Ciuperca care este coordonatoru lor ne-a dat si citeva sfaturi despre sali ca la moment nu eram inca siguri unde facem.

Sper ca vam fost de ajutor.

Dupa 28 octombrie 2016 va dau impresiile despre ei de la nunta :)


Molly
Posts: 5
Joined: 06 Jan 2016, 14:40

Re: Muzicantii III

Post by Molly »

salutare miresuici, noi ne gindim sa dam arvona formatiei SONOR, solistul Marin si Ionela Hincu, ce parere aveti despre ei , daca cunoasteti, care este atirnarea cum se comporta, cum cinta , daca fac veselie? . ms mult


iulia-albu
Posts: 3
Joined: 19 Jan 2016, 01:33

Re: Muzicantii III

Post by iulia-albu »

Buna seara fetelor, stie cineva cit ia ion paladi impreuna cu formatia lautarii la nunta pe toata seara sau pe ora?


Sonia
Posts: 19
Joined: 08 Sep 2014, 21:36

Re: Muzicantii III

Post by Sonia »

Eva1992,noi i-am avut pe Valentin Botnaru cu formatia sa.Noua ne-au facut o reducere foarte buna,pentru ca prin cunostinte am apelat la d-lui,dar dupa cum insusi d-ul Valentin ne-a spus,pretul joaca la1800,cred ca de componenta depinde.Dar cel mai corect ar fi sa-l contactati,pentru ca asta a fost anul trecut si nunta a avut loc miercuri.


Vitaminka
Posts: 10
Joined: 18 Jan 2016, 02:01

Re: Muzicantii III

Post by Vitaminka »

Fetelor stie cineva cum se prezinta la nunta formatia Major Band cu moderatoarea Romina Spinu ? Ce impresii v-au lasat ?


Alimpiiskii
Posts: 1
Joined: 25 Jan 2016, 01:05

Re: Muzicantii III

Post by Alimpiiskii »

Salut!As vrea sa ma ajutati cu informatie daca cineva a auzit ceva despre formatia Armonie din Balti,multumesc anticipat!


Absenta
Posts: 5
Joined: 18 Aug 2015, 16:54

Re: Muzicantii III

Post by Absenta »

I-am mai auzit, canta destul de bine! Alte info nu stiu.

Apropo, eu ma interesez de Irina Ungureanu si formatia Select band! Daca stie cineva de ea, va rooog muult sa lasati aici impresiile.
Ms si o zi frumoasa la toti!


Post Reply