Muzicantii III

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Muzicantii III

Post by maryLand »

Muzica cu siguranta este cheia succesului pentru o nunta reusita!!!

Haideti sa discutam aici, banduri, lautari, DJ si alte aspecte privind muzicantii de la nunta noastra!
Image


Image
mikut15
Posts: 5
Joined: 20 Feb 2014, 20:11

Re: Muzicantii III

Post by mikut15 »

Daragi Miresuici, va rog mult recomandati-mi niste muzicanti nu foarte scumpi...dar care sa faca veselie la nunta..... Va multumesc mult, si va sunt recunoscatoare!


romanct1
Posts: 215
Joined: 22 Dec 2013, 19:30

Re: Muzicantii III

Post by romanct1 »

mikut15 wrote:Daragi Miresuici, va rog mult recomandati-mi niste muzicanti nu foarte scumpi...dar care sa faca veselie la nunta..... Va multumesc mult, si va sunt recunoscatoare!
incearca familia Mereuta iau 850 de euro, 2 glasuri shi daca nu greshesc 4 instrumente, imi plac mult glasurile lor. Shi mi se pare un pret destul de rezonabil. Doamna Ala este o persoana foarte agreabila cu o voce fina ea modereaza.


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Muzicantii III

Post by mmgg29 »

mikut15, poti opta pentru un Dj la nunta care creeaza o atmosfera nemaipomenita. Citeste tema despre Dj si vei gasi foarte multe detalii.


Ely
Posts: 35
Joined: 31 Dec 2013, 00:35

Re: Muzicantii III

Post by Ely »

mikut15 wrote:Daragi Miresuici, va rog mult recomandati-mi niste muzicanti nu foarte scumpi...dar care sa faca veselie la nunta..... Va multumesc mult, si va sunt recunoscatoare!
noi am ales formatia Artis,750 euro,2 voci,una masculina si femenina,3 instrumente.ii pute-ti vedea pe nunta.md succese!!!


mikut15
Posts: 5
Joined: 20 Feb 2014, 20:11

Re: Muzicantii III

Post by mikut15 »

Va multumesc din suflet... Sunte-ti atit de receptive si saritoare la nevoie!!! Am sa analizez propunerile voastre! Sper totusi sa gasim ceea ce ne place, ca chiar imi fac griji din cauza muzicii.. Va multumesc mult!


videomemory
Posts: 17
Joined: 01 Feb 2012, 00:00

Re: Muzicantii III

Post by videomemory »


muzica life la petreceri


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Muzicantii III

Post by marcelushka »

videomemory wrote:
muzica life la petreceri
Mda...... eu sincer nu as da nici un ban pe asa muzica, sunet foarte prost, de voci nici nu mai vorbesc, iar prezenta.........


olesea88
Posts: 67
Joined: 23 Oct 2013, 15:00

Re: Muzicantii III

Post by olesea88 »

Va propunem formatia Elegans Ina si Iurii Sturza Nu sunt cei mai scumpi ,dar au o pragramabuna .D.Ina si conduce .


videomemory
Posts: 17
Joined: 01 Feb 2012, 00:00

Re: Muzicantii III

Post by videomemory »

olesea88 wrote:Va propunem formatia Elegans Ina si Iurii Sturza Nu sunt cei mai scumpi ,dar au o pragramabuna .D.Ina si conduce .
da Is de acord cu Olesea super formatie


Post Reply