Muzicantii III

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Al3xsandra
Posts: 5
Joined: 29 Jan 2016, 02:11

Re: Muzicantii III

Post by Al3xsandra »

Fetele, are nevoie cineva de voucher cu -25% pentru Major Band?


Corina Slanina
Posts: 4
Joined: 12 Mar 2016, 17:19

Re: Muzicantii III

Post by Corina Slanina »

Salut fetele, va rog mult recomandati-mi niste muzicanti nu foarte scumpi...dar care sa faca veselie la nunta..... Va multumesc mult.


MaryB
Posts: 2
Joined: 31 Mar 2016, 15:47

Re: Muzicantii III

Post by MaryB »

salut. cine poate sa ne sfatuie ceva muzica buna, noua ne place diverse genuri de muzica la nunta nu doar populara..... mersi mult


tzzana
Posts: 1
Joined: 01 Apr 2016, 02:42

Re: Muzicantii III

Post by tzzana »

Iris-ange wrote:Scumpelor, va rog frumos sa ne recomandati careva muzicanti buni pentru nunta indiferent de pret. Noi facem nunta pe 28 august 2016. Azi am telefonat multi muzicanti si toti absolut sunt ocupati in afara de Formatia Grai, care dupa cite am ascultat, nu prea ne plac. Tare ne temem ca vom ramine fara muzica. Sunt in panica. Va rog mult spuneti-mi pe cine sa sunam. Multumesc frumos
Salut. Ti-as putea recomanda formatia Datina, solista Rodica Druta-Hamuraru. Nunta noastra va fi a 4 la numar in familia noastra la care ei vor cinta. O gasesti sigur pe youtube. Noi am fost si norocosi pe linga toate ca am reusit sa o putem arvoni, noi hotarindu-ne ca facem nunta abia in februarie 2016. Data nuntii - 10 iunie 2016. :) Sper ca ti-am fost de ajutor.


User avatar
NikorasongBand
Posts: 1
Joined: 05 Apr 2016, 15:23
Location: Chisinau, Moldova
Contact:

Re: Muzicantii III

Post by NikorasongBand »

Всем невестам доброго времени суток! 
Прочитав от начала и до конца ваши обсуждения - решил что возможно кто-то уже сейчас нуждается в помощи в координировании касательно музыкального сопровождения и самой свадебной вечеринки в целом! 

Возможно некоторые из вас уже знакомы с нашим творчеством - передаем вам отдельный привет) 
В общем, что-бы в двух словах: раньше наш музыкальный коллектив занимался по большей части концертной деятельностью. Сейчас в нашем составе уже 7 человек и теперь вокалиста два! к нам присоединился талантливый исполнитель Vlad Ray! :) В общем, мы составили шикарную свадебную программу, где продумали все до мелочей: встреча гостей от начала и до конца (в стилях Lounge & Jazz & Soul & Concert) - создаем благоприятную праздничную атмосферу вашему празднику + потихоньку разогреваем всех скованных и раскованных :)
Ну и для самой важной части вечеринки у нас теперь убойная танцевальная программа: зажигательное Латино, ваши любимые Rock-n-Roll, Modern Pop и Disco хиты + чувственный Espanol (по вашим пожеланиям) + возможность выбрать станцевать прекрасный танец молодых под наш живой аккомпанемент 

В общем, зажигать будем так, что свою свадебную вечеринку вы действительно не забудете 

В этом месяце мы планируем наши выступления на лето-осень 2016 года! Если кто-нибудь желает видеть именно нас на своем празднике или просто поспрашивать - отписывайтесь под моим комментом, всем отвечу! 
Убедительно прошу не считать мое обращение рекламой, пишу по множественным рекомендациям постоялиц форума, знающих нас не понаслышке!

P.S. меня зовут Бильченко Дмитрий - пиар-менеджер NIKORASON'g.
Всем, кому просто нужны рекомендации и советы касательно музыкального аспекта вашей свадьбы - обращайтесь, всегда помогу советом! 


patratzel
Posts: 1
Joined: 13 Jun 2016, 13:10

Re: Muzicantii III

Post by patratzel »

erste wrote:salutare viitoare mirese,
ma adresez in special celor care sunt in cautarea unei formatii la nunta pentru data de 17 septembrie 2016. Finii mei au anulat nunta, respectiv se elibereaza formatia care am bronat-o - Lautarii de la Magdacesti. Pentru detalii, nu ezitati sa ma contactati - 0696 87 965.
Imi poti spune cati bani au cerut Lautarii de la Magdacesti pentru 17 Septembrie 2016 ? Si in ce formula ?
Iti multumesc anticipat.


elenalungu
Posts: 2
Joined: 18 Jun 2016, 14:49

Dj Coppito la nunta

Post by elenalungu »

Multe cupluri cauta dj pentru nunta, asa am decis si eu cu sotul. Pe Dj Coppito l-am vazut la o nunta la niste rude la Curtea mosului si ne-a placut mult, mai ales ca nunta era in aer liber. In octombrie avem si noi marele eveniment, asa ca Dj Coppito ne va face veselie, tot el va fi si moderator, caci nu vrem multa vorbaraie, concursuri etc... si spectacol de lumini tot el ne ofera. :P


elenalungu
Posts: 2
Joined: 18 Jun 2016, 14:49

Re: Muzicantii III

Post by elenalungu »

anisoaraBaciu wrote:
Buzik wrote:E buna formatsia tharmis,ne gindeam daca luam muzika vie sa ii luam pe ei,dar kind am aflat ka kosta 3000 euro,ku toate ka am citit ziele estea undeva pe forum ka 4 mii,e foarte skump. Asha ka noi am luat doar Dj ))) Deasemenea imi place formatsia Live Beat - Cover Band https://www.facebook.com/livebeatofficial/?fref=ts (pagina lor pe fb)cinta diferite genuri de muzica, o cunoskuta ia avut pe ei la nunta shi iau plakut foarte mult,akolo ink mirele se pricepe in muzika,sunet bun shi el o sp ka ei is bravi.Daca nu greshesk pretsul kam 450-500 euro ora,personal nu iam intrebat,lafel undeva am citit. Dj buni sunt multsi Dj Bond; Dj Oops(la noi va fi);Dj Sancez(am fost la nunta unde el a pus muzika toata noaptea shi a fost super) shi multsi altsii despre care se scrie pe forum foarte mult de bine,pretsul in mediu 200-250 dar asta pe toata noaptea shi fara lumini
Multumesc mult... formatia Tharmis iau mult da si sunt foarte obraznici la eveniment nici intr-un caz nui iu....de formatia cover band deja ar merita sai cunoastem vocalista nu-mi place...( vocea ei) oricum multumesc mult
Am fost martora la o nunta la care a fost Tharmis... bataie de joc... solistul toata noaptea a stat cu nasul in tableta, f putin au cintat, multe instrumente, dar fara rost, si nici vocea solistului nu imi place, noi la nunta am ales dj, pe Dj Coppito


bantik
Posts: 18
Joined: 30 Mar 2016, 22:27

Re: Muzicantii III

Post by bantik »

i-a avut cineva la nunta pe majorband?


skay walker
Posts: 8
Joined: 28 Feb 2016, 11:06

Re: Muzicantii III

Post by skay walker »

Salut , fostam la citeva nunti invitata anu asta si vreau sa ma refer La Muzicanti, Formatii bai oameni buni cind lumea e la prima masa faceti bre o pauza de 10 - 15 minute si lasati bre lumea sa savureze in liniste si sa converseze. Ca de ascultat si dansat dupa au cind ,cintind in toata puterea aparatajului nu mai poti schimba o vorba si atita rupeti curu si nupermiteti oamenilor sa manince 10 minute in liniste si sa puneti ceva si voi la burtica


Post Reply