Nunta la Gril Parc

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Nunta la Gril Parc

Post by vicktoritza »

Am fost la nunta in acest local pe 17 octombrie..Era răcoare afara,,insa foarte placut si bine .... Nu cred ca e o problema daca va fi la finele lui septembrie


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Nunta la Gril Parc

Post by Kitsurica »

Fetitele garofitele, cine a sarbatorit nunta sau oricare alt eveniment la Grill Park, sau ati fost invitati, imi puteti scrie ce v-a placut, ce nu va placut sau ar trebui de atras atentie, daca ati putea sa-mi scriti cu lux de amanunte as fi recunoscatoare


nikita2011
Posts: 2
Joined: 13 Dec 2016, 18:56

Re: Nunta la Gril Parc

Post by nikita2011 »

fi-ti atenti la lucrurile voastre la acest local. am ramas cu amarul in gura din cauza comportarii mizerabile a tuturor celor care "cica administreaza" serata de vis a voastra. au disparut lucrurile daruite mirilor de catre nasi, si nu simple inca! rusine sa le fie. voi daca decideti sa va sarbatoriti evenimentul acolo, angajati-va o persoana de incredere sa "manipuleze" cu toate lucrurile voastre! Nu cred ca noi am fost primii acolo in asa situatii si nici ultimii, pur si simplu in toata confuzia si euforia sarbatorii nimeni nu-si mai da seama ce se intampla, ei insa profita!


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Nunta la Gril Parc

Post by Kitsurica »

hm, comentariu dat m-a facut sa scriu si eu, in nici un caz nu vreau sa vorbesc de rau localul, caci e chiar minunat, dar de disparitia lucrurilor am patit si noi, cu toate ca nu stim exact cine e de vina. In primul rind de la intimpinatul oaspetilor nu ne-au fost intoarse lucrurile, am gasit pe scara hotelului a doua zi suportul de la tort si un prosop, noi nici nu ne-am adus aminte ca aveam accesorii pentru fotosesie acolo, fiindca eram prea obositi am lasat florile daruite afara, a doua zi cele frumoase nu mai erau, ramase doar cele ofilite, deasemenea halatul sotului daruit de nasi la dezbracat a fost uitat la ei in hotel, din greseala desigur, dar nu ne-au telefonat de la sala sa ne spuna ca uite am uitat ceva. Ma gindesc ca poate administratia nu poarta raspundere, caci acolo sunt decoratorii care dimineata au strins lucrurile, alti decoratori care vin deja la nunta de a doua zi, cine stie cine a luat florile, poate au crezut ca noi le-am lasat, cu toate ca putea cineva sa-i anunte ca noi inca suntem pe loc. Nu pling dupa lucrurile de la intimpinat, dar chiar aveam cui i le oferi dupa nunta, nu inteleg ce au facut ce-i de la sala cu ele, iar de halat, pacat, am fost noi cascati, dar totusi.


Post Reply